Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

barat

New member
Zainstalowałem wtyczkę do czyszczenia cache dla konkretnej domeny i jak forum zaczyna głupkować po prostu czyszczę wszystko i znowu działa jak trzeba :)
 

Nazir007

New member
Klikając na linki z ostatnich stron długiego wątku jesteśmy przerzucani do innego temu.

Ten sam problem co wyżej!
Czy jest jakieś rozwiązanie??


Silnik forum jest w całkowitej rozsypce.
To jest wręcz frustrujące - zniechęca do korzystania.


Chcesz kliknąć na jakiś link forum i jesteś rzucony w jakiś odległy temat.
 
Ostatnia edycja:

barat

New member
Zastanawiam się, czy jakiś admin w ogóle to czyta ... to paranoja, by tak duże forum do teraz nie uporało się z tak karygodnym błędem. Pal licho SEO, które na tym cierpi - to irytuje użytkowników ...
 
I

irek6311

Guest
Z Mozilla przeszedłem na Google Chrome i jest teraz OK, zero przekierowań, oczywiście czyszczę ciasteczka po zamknięciu przeglądarki, tak na wesoło to może te przekierowania mały zareklamować nieodwiedzane Działy/Tematy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie na Chrome i na Firefox nie występują błędne przekierowania,tylko coś w stylu "nie można przekierować",po czym nie przenosi mnie do żądanego tematu...
Napiszę kolejny raz (dla tych którzy szukają jakiegoś rozwiązania)...
Program "Admuncher" (nie zauważyłem aby obciążał system) eliminuje te błędy i od kilku mięsięcy nie miałem z nimi ani jednego problemu...Jakiś czas temu (na próbe) odinstalowałem program i po 5 minutach znów nie chciało przekierować w odpowiedni temat...
Oczywiścię jest to informacja dla tych którym chce się lub mogą coś instalować...
 
Do góry