Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

Rafal7

Banned
No to coś się spieszyło na dobre, Ad Muncher przestał dawać rade i zaczęły występować blednę przekierowania.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
cały czas analizujemy ruch na serwerze, najprawdopodobniej zgłaszane problemy związane są z dodatkowymi zabezpieczeniami. Jest to badane
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to coś się spieszyło na dobre, Ad Muncher przestał dawać rade i zaczęły występować blednę przekierowania.

Potwierdzam.
Wcześniej przy zainstalowanym Ad Muncher,przez jakieś 3 miesiące,nie miałem ani jednego błędnego przekierowania...
Z kolei od 3 dni,po wprowadzeniu zmian na forum,już się one zdarzają.
 

Rafal7

Banned
Ja z rok używam tego programu, i dopiero teraz spotkałem się z tymi przekierowaniami bo tych nieszczęsnych zmianach.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba pierwszy raz od lat, zdarzyło mi się kilka błędnych przekierowań (na kilku pc - win7/10).
Tyle, że przy kliknięciu w "Panel użytkownika", następnie wybrany wątek i przekierowanie na inną stronę.
Trzeba jeszcze raz kliknąć i już jest ok.
Nie ma tragedii, ale mimo wszystko zdarza się.
 

Waldorff

Member
Nie wiem czy coś teraz ustawiacie, ale na głównej trochę się "krzaczy" i przekierowania jakieś kosmiczne się robią.

Edit. Przekierowania chyba już w normie, główna jednak trochę rozjechana.
 
Ostatnia edycja:

Waldorff

Member
Widziałem to, trochę Philips się rozepchnął na głównej, ale już wróciło do normy. Jednak główna cały czas nie działa u mnie tak jak poprzednio. Możliwe, że to kwestia tego, że mam Linuxa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dopadło i mnie, kurcze a było tak pięknie.
Chyba jako jedyny tu nie miałem problemów, a teraz zdarza się i to dosyć często. Na szczęście za którymś razem trafi na poprawny wątek.
Miejmy nadzieje, że przynajmniej dla tych użytkowników którzy nie zgłaszali wcześniej problemów, stan pierwotny powróci.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja przez cały dzień z Admuncher,miałem z 15 błędnych przekierowań (Firefox)
Jutro zobaczę jak będzie na Chrome :wink:
 
Do góry