samsung PS43E450 - warto?

librolino

New member
witam, zastanawiam się nad kupnem nowego tv i proszę Szanownych Was o opinie i pomoc :)

Budżet to około 1600PLN max.
Wymagania? Złącze optyczne, 2-3hdmi, vga(niekoniecznie), audio wiadomo tez normalne oprocz optic, 42 cale, no i w miare dobra jakość obrazu. Dźwięk chyba mało wazny bo mam dobre kino domowe.


Upatrzyłem takie oto cuś: warto?

samsung PS43E450(nie mozna linkow dodac)
 

nalepek

New member
Tak na wstępie to Ci powiem, że za 1600zł ta plazma Samsunga jakoś specjalnie jakościowo dobra nie będzie. Musisz się liczyć z tym, że tu cena jest adekwatna do jakości :)

Poniekąd za takie pieniądze mamy duży 43" tv, jeśli nie ma większego budżetu i wiele nie wymagamy od takiego tv.

Bo do wyboru będziesz miał jeszcze ewentualnie plazme z LG 42PA4500, ale nie wiem jak w bezpośrednim porównaniu jakościowym wychodzą.

No ewentualnie jeszcze masz LED z LG 42LS3400, z rozdzielczością FHD.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Kolego nalepek jesteś w błędzie ta plazma znacznie zagra lepiej niż jakiś led LG z najniższej półki z FHD. Ja mogę śmiało powiedzieć że tv jest wart tej ceny, obraz jak dla mnie w porównaniu z PDP Panasa X10 z 2009roku bardzo dobry, czerń lepsza mnogosć funkcji. W porównaniu z LG PA4500 obraz lepszy i ciut lepszy filtr antyrefleksyjny.
Jak do SD to nie bierz Full HD i tylko PDP.
 
Do góry