Uncharted 3: Drake's Deception

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja chyba przejdę jeszcze raz na najwyższym poziomie bo na normalu trochę się rozczarowałem.
Grafika piękna bez dwóch zdań ale brakuje mi tego czegoś co miały U1 i U2, które zachwycały nie tylko grafiką.

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja doginam od 4 dni i jetem na Chapter 9. Pierwsze wrażenie jest takie, że Nathan stał się brutalem.:evil: Drugie wrażenia są takie, że chodzi jak pijany [odpycha się rękami od ścian]. Trzecie wrażenia są takie, że części drugiej ta gra nie pobije. A czwarte wrażenia są takie, że i tak jest zaj3bista!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dobrze, że po normalu już odblokował mi się Crushing i teraz na nim ćwiczę, dla odmiany włączyłem też napisy i zmieniłem język na angielski :)

Pozdrawiam,
 

Mefju

New member
Witam, dziś doszła do mnie moja kopia U3, usiadłem koło 15 i z małymi przerwami waliłem praktycznie do teraz, nie mogłem się oderwać. Grafika piękna jak zawsze, pod tym względem nie mam do czego się przyczepić , faktycznie Drake stał się brutalem, ale bardzo mi się to podoba, ciągle coś się dzieje.

@ Masta

Zgadzam się z Tobą, również czegoś mi brakuje z wcześniejszych części, ale póki co jestem w 10 chapterze, jeszcze trochę przede mną, ale to później ,nie chce w 1 dzień przejść gry :).

Pozdrawiam.


Aha, zapomniałem dodać komentarza co do poziomu trudności, na normalu przeciwnicy nie są (dla kogoś kto grał już wcześniej w strzelanki na padzie) żadnym zagrożeniem.Czasami po prostu przebiegają obok co jest całkiem zabawne, zacząłem od normala ze względu na to ,że chciałem momentami spokojnie się porozglądać ,zobaczymy jak będzie na poziomach bardziej wymagających...
 
Ostatnia edycja:

pilifs

New member
Troszkę rozczarowany...niestety najbardziej wyczekiwana gra roku nie posiada tak doskonałego klimatu jak część 2. Zupełnie nie rozumiem recenzji IGN 10/10. Lokacje są super, ale za dużo strzelania a za mało skradania/zwiedzania/kombinowania - jak ktoś chce postrzelać TPS to już lepiej pograć w gears of war 1/2 (w 3 jeszcze nie grałem). U2 przeszedłem 3 razy i mimo że brak już "zaskoczeń" zrobię to jeszcze raz. Była to moja pierwsza gra na PS3 i w pełni potwierdziła sens zakupu konsoli. Graficznie jest pięknie, fabularnie nie dorasta do pięt U2 (no dobra do kolan :). Niestety jak wyjdzie U4 to też zakupię w dniu premiery - autorzy U2 na to zasłużyli.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ja grałem w Uncharted 3 i Gears of War 3. Gearsi to zdecydowanie lepsza gra. Bardziej spójna , bez dziwnych dziur w fabule i postaci które są a jakby ich nie było (np. Chloe). U3 to wg mnie gra na 8/10. GoW3 to zdecydowanie 9,5/10. No i do Gearsów wyjdzie DLC z single playerem. Drake takiej szansy nie dostanie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
OJ ! teraz mam dylemat co kupić w pierwszej kolejności :D Według mnie oba tytuły są tak różne ze nie możemy porównywać ich do siebie ;) W sumie chwilowo mam dosyć gier Science fiction :neutral: U3 jest bardziej przyziemne hehe. Arsenal napisz w której lepsze multi :wink:
 

arsenal

Moderator
VIP
Golda na Live już dawno olałem więc nie wiem jak tak Gearsi w multi. W GoW1 tylko liznąłem temat, w dwójce mi się nie chciało( Killzone 2 rządził). Beta U3 była fajna. Teraz moja kopia U3 krąży po znajomych więc nie wiem czy się skuszę. Batman:AC czeka:D. No i jeszcze straszne zaległości jak chociażby Alan Wake, Heavy Rain, Mass Effect 1 i 2, Doom3 z X'a i cholera wie ile darmówek z PS+ i gier z XBoxLive. Kiedy to ogarnąć?
 

Peek

New member
Bez reklam
Troszkę rozczarowany...niestety najbardziej wyczekiwana gra roku nie posiada tak doskonałego klimatu jak część 2. Zupełnie nie rozumiem recenzji IGN 10/10.

"Kasa misiu, kasa"

@Arsenal
Ja w Gearsy już grałem w U3 jeszcze nie. Faktycznie GoW3 gra super, nawet dla kogoś kto nie grał w 1 i 2 (jak ja). Na Uncharted szykuję się na grudzień, ale ani jedynka ani dwójka fabułą ani klimatem mnie nie ujęły, a was tak, więc może skoro wam się nie podoba to spodoba się mi ;)
 

pa3

New member
Bez reklam
Dla mnie U3 to rozczarowanie gra na max 8 ... a szkoda bo 1i 2 kocham do dzis.

Teraz tak będzie w większości tytułów, niestety - byle do przodu...pach...pach i tak w kółko - zero pomysłu, innowacji w grach, a jedynie same kopie, kolny i odgrzewane po raz enty kotlety.
 

Mefju

New member
Ostatnio miałem trochę więcej czasu aby popykać na Sonce więc kontynuowałem przygodę Drake'a.Gra jak każda część trzyma poziom, czegoś mi brakuje z dwójki, ale szczerze Wam powiem,że sam nie wiem czego :mrgreen: ostatnie chaptery podobały mi się najbardziej.Wg. mnie gierka roku.

W jednym z chapterów przestraszyło mnie to, że Naughty Dog chce powrócić do pomysłu jakiś wykręconych stworzeń, walki z potworami - chodzi mi o misję gdy Nathan jest "pod wpływem" i walczy z ludźmi Marlowe. Nie będę tu się zagłębiać w szczegóły ,ze względu na to, że jest tutaj pewnie sporo osób, które nie grało jeszcze w U3 albo w żadną z części.

Ogólnie wg. mnie wszystko super(o grafice chyba nie muszę wspominać ;-)) - lokacje, akcja , dialogi , polski dubbing też jak najbardziej w porządku więc tym co jeszcze nie grali jako wielki fan serii polecam!

Dodam też kilka słów na temat trybu multiplayer - przedwczoraj odpaliłem tak z ciekawości i mi się bardzo spodobało, przez to czuję się dzisiaj trochę niewyspany bo jak wczoraj dorwałem się do pada to katowałem do nocy :).Ciekawe tryby gry, dużo modyfikacji/broni/dodatków, zapraszam gdyby ktoś chciał razem pograć - PSN Mefju-san_PL.Cwany ruch ze strony Naughty Dog to te jednorazowe kody do sieci, dla tych którzy o tym nie słyszeli tłumaczę - otóż aby zagrać na multi musimy wpisać kod, który mamy dodany do gry, haczyk w tym, że kod działa tylko na jednej konsoli.Gdy kupimy używaną grę z wykorzystanym kodem nie pozostaje nam nic innego ( jeżeli chcemy grać na necie) jak zakupić kod poprzez PSS bądź odkupić go od kogoś.Walka z rynkiem wtórnym zaczęła się na poważnie.

Trochę się rozpisałem, ale ta gra była tego warta :) Zabieram się za nabijanie platyny, gdyby ktoś miał jakieś pytania to walcie śmiało.Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Jeszcze nie grałem ;) perełkę zostawię na święta heheh .
Mam pytanie ! Myślicie że będzie kontynuacja ?;) Drugie pytanko dotyczy wydania wszystkich części w jednym opakowaniu. Wiadoma jest data wydania ? Gdzieś obiło mi się o uszy, że takowa wersja ma być wydana dopiero w lipcu... Chętnie przejdę jeszcze raz poprzednie części których niestety pozbyłem się na poczet innych gier .
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Drogi Ogrze nic na temat wszystkich części w jednym opakowaniu nie słyszałem, ale I i II część można wyłapać na Allegro za grosze.

A co do kolejnych przygód Drake'a to bardzo prawdopodobne, z tego co pamiętam czytałem jakiś artykuł, w którym jeden z ludzi nadzorujących przebieg pracy nad U3 wypowiadał się na temat możliwości powstania kolejnej części ;)

Pozdrawiam.
 
Do góry