Uncharted 3: Drake's Deception

Peek

New member
Bez reklam
Arsenal, ja zazdroszcze podwójnie, bo właśnie dzisiaj zepsuła mi sie plejka...Najpewniej kupię sobie slimke, ale Uncharted i inne hity, w tym nowokupiony batman będą musiały poczekać :(

PS. Witam po dłuższym rozstaniu panowie ;)
 

cureman

Active member
Bez reklam
Przygodę roku czas zacząć 8)
20111007233948.jpg

HYM:::( to taylko beta a nie pelna wersja .:fool:
 

pa3

New member
Bez reklam
Nie mogłem się powstrzymać i musiałem.. no musiałem zobaczyć gameplay z singla (chyba siła wyższa ;)) - aż nie możliwe jak z dziadka (ps3) można wycisnąć takie "pikne" szczegółowe lokacje, oświetlenie - ehh
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mało który kurier jeździ w sobotę, a jeśli jakiś już jeździ to mu trzeba zapłacić extra za dostarczenie w sobotę.

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ci co grają: Ruchy / animacja Drake'a zauważalnie poprawiona, tak jak w części U2 vs U1? Czy tego geniuszu już nie trzeba poprawiać....? hehehe
 

debeef

New member
Bez reklam
jest bardzo dobrze, choć schematycznie i bez jakiegoś większego kopa na razie, ale ostatnio nie miałem czasu na granie i jestem w 9 chapterze dopiero
 

arsenal

Moderator
VIP
Taa ... . Piąteczek, chwile wolne więc czas na U3 w wersji kolekcjonerskiej. Sprzęt AV rozgrzany, bezalkohol otwarty, płyta w PS3. No i się kręci ten pierścionek. Się kręci i kręci i kręci i kręci i ... zaczyna mnie się powoli ciśnienie podnosić. Szybki wpad na forum Naughty Dog i wniosek jeden - Sony znów daje dupy koncertowo. :x
Przynajmniej nadrobię zaległości z X360.
 

premek111

Active member
Bez reklam
a to peszek :-( , musisz poczekać aż to naprawią jakąś łatką.Niestety Sony zawaliło.Ja miałem szczęście i gre ukończyłem.
 
Do góry