Uncharted 3: Drake's Deception

Carbon_

New member
Bez reklam
13206.jpg


13202.jpg


13203.jpg



No nareszcie, nadchodzi 3 część najlepszej gry generacji ;)

"W trakcie Uncharted 3 zostaniecie zabrani do spektakularnych lokacji na całym globie, które pokażą całą pracę jaką włożyliśmy w sławny silnik fizyczny, nowe efekty cząsteczkowe i stronę wizualną, aby podnieść je na nowy poziom"

Na VGA (sobota) więcej informacji, a już 13 grudnia gameplay !!
YouTube - Uncharted 3 pierwszy teaser / first teaser
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
To tradycja, że jakieś potworki muszą być w Uncharted, więc trza się szykować na jakieś mumie czy inne skarabeusze.
Osobiście mi się to nie podoba ale cóż zrobić...

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Kolejny pewniak, który znajdzie się u mnie na półce :-D, zresztą po dziś dzień U2 wizualnie wygląda najlepiej na konsolach, więc o oprawę nawet nie ma co się martwić.

P.S. Pewnie znowu zamiast robić misję, będę jeździć kamerą po całym ekranie i co chwila wywalać jęzor z wrażenia - jak to miało miejsce ostatnio przy Castlevanii :eek:k:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Jak dla mnie bez różnicy, czy walczę/strzelam do realnie wyglądającej postaci, mumii, zombiaka, czy innej maszkary. Jeśli gra jest dobra nie ma to żadnego znaczenia.
 

WojtR

Member
Bez reklam
dla mnie generalnie wszystko GIT tylko trochę więcej realności a nie walisz do gościa z 5 min z jakiegoś gun-a :)
 

A...

Member
Ale nie wszystko musi być w konwencji super realistycznej. Czasami właśnie musisz postrzelać z 5 min żeby był fun :grin:
Co do U3 to również wyczekuję, dwie poprzednie części to jedne z najlepszych gier. Uwielbiam gry w konwencji przygody, tajemnic, zagadek. Na pewno pewny zakup w przyszłym roku.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Pojawił się już jakiś aktorzyna, co chciałby zagrać Drake'a ...:p
Nathan Fillion...
 

Attachments

  • Nathan-Fillion-Nathan-Drake.jpg
    Nathan-Fillion-Nathan-Drake.jpg
    186,4 KB · Wyś: 1767

Mefju

New member
Czytałem kilka dni temu kilka newsów na temat nowego Uncharted i cholernie mnie to ucieszyło,że w planach jest następna część.U mnie must have ,z niecierpliwością czekam na więcej informacji a przede wszystkim premierę ;)
 

pav3l

New member
Bez reklam
Super to wygląda. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak szybko uruchomili marketing - zajawki, teaser, trailer itd...a gierka wychodzi dopiero w listopadzie (mam nadzieję, że zwałki nie będzie). Generalnie dla mnie najbardziej oczekiwana gra następnego roku!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Już takiego przeskoku jakościowego jak między U1 a U2 nie ma, ale miejmy nadzieję, że to dopiero początki jeszcze nas nie jeden raz ND zaskoczy.

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Już takiego przeskoku jakościowego jak między U1 a U2 nie ma, ale miejmy nadzieję, że to dopiero początki jeszcze nas nie jeden raz ND zaskoczy.
Pozdrawiam,
Spokojna twoja głowa, zobacz na to:
1) Uncharted 2 E3 2009
2) Uncharted 2 Final (to na dole).
In Naughty Dog we trust......
 

Attachments

  • Unchartede3.jpg
    Unchartede3.jpg
    169 KB · Wyś: 82
  • UnchartedFINAL.jpg
    UnchartedFINAL.jpg
    213,3 KB · Wyś: 64
Ostatnia edycja:
Do góry