Uncharted 3: Drake's Deception

YaRo-

New member
Od kiedy wypuscili patcha 1.03 to zaczyna mi sie regularnie sypac ta gra. Musze wtedy odinstalować patcha i wgrywac go na nowo. Ktos ma podobne problemy?
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Sprawdziłem gierkę dopiero dzisiaj. Grafika niezła choć dziś przez wzgląd na gry PC aż takiego mocarnego wrażenia nie zrobiła, widać jednak postęp graficzny względem 1 i 2 części np w tym lesie we Francji, dużo cieni, dużo dobrze wykonanych drzew, dużo bump mappingu. Jako całość gra fajna, ale czy na 10/10 jak to niektórzy dają ? Ja nie wiem chyba jestem już za stary, albo po prostu dziś ocena 10/10 oznacza po prostu dobrą grę. Oceniam całą trylogię jako całość jako obowiązkową pozycję, jak ktoś nie grał to warto dziś kupić wszystkie trzy części bo ceny za te gry są względnie tanie.

To rzecz gustu, ale mi strzelanie nie daje żadnej satysfakcji i tylko meczy (zwłaszcza po Rage). Niestety w części trzeciej jest go za dużo a dokładnie to przeciwników jest momentami jak mrówek. Robi się z tego Bulletstorm, tyle tylko, że w Bulecie miałem z strzelania frajdę a tu:niewiem: Nie chodzi raczej o widok bo np. Gearsy są także w TPP a strzela się miodnie
Też to zauważyłem. Powód jest taki że w grze jest efekt symulujący efekt ociężałości broni a wygląda to jak lag w celowaniu. W jedynce tego nie było (nie pamiętam czy w dwójce) ale dzisiaj na siłę coraz bardziej zaczynają przekombinować te gry. Te samo ustrojstwo z ociężałością broni dodali w killzone 2, później poprawili w patchu ale już w 3 zmniejszyli znacznie (użytkownicy wymusili to na GG) przez co gra stała się bardziej grywalna. Liczę że w następnej część Uncharted (prawdopodobnie na ps4) poprawią te celowanie.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Nie mogę edytować już poprzedniego posta ale warto jeszcze nadmienić że po skargach użytkowników na tego laga po zainstalowaniu najnowszego patcha w opcjach kamery można włączyć "alternatywne celowanie", eliminuje to laga w celowaniu ale działa tylko w SP. Już wszystko jest jak trzeba :)
 
Do góry