Uncharted 3: Drake's Deception

Fatal1ty

New member
Peek kompletnie nie wiem czy grałeś w tą samą grę :p

Jestem pod koniec gry rozdział 21. Mam jej dosyć, tam się ciągle strzela i strzela i strzela i strzela, i wspina i strzela, w tym wszystkim fabuła jest wręcz na dalszym planie. Nawet Gears of War ma bardziej rozbudowaną fabułe;p.

Gra na poziomie 1 części z ciut gorszą fabułą - bo ludzie ile można nawalać - Drake w tej części jest rambo co rozwala 30 chłopa a co najgorsze sam fakt że przeciwników jest aż tylu psuje wiarygodność gry!
 

pav3l

New member
Bez reklam
Tak w skrócie: mi 3-ka jak najbardziej pasuje. Najnudniejsza 1-ka. Dla mnie 3,2,1.

offtop:
@Arsenal:
Deus Ex:HR z pełnym DLC, po polsku i za śmieszne pieniądze. To dopiero jest Must Have!

Dokładnie, Deus to strasznie niedoceniona gra. Graficznie perełka to nie jest [grałem na piecu], ale klimat, grywalność, fabuła, wszystko na tak. POLECAM!!!
 

dredsons

New member
Bez reklam
Tak w skrócie: mi 3-ka jak najbardziej pasuje. Najnudniejsza 1-ka. Dla mnie 3,2,1.

offtop:
@Arsenal:
Deus Ex:HR z pełnym DLC, po polsku i za śmieszne pieniądze. To dopiero jest Must Have!

Dokładnie, Deus to strasznie niedoceniona gra. Graficznie perełka to nie jest [grałem na piecu], ale klimat, grywalność, fabuła, wszystko na tak. POLECAM!!!

Zgadzam się z przedmówcami odnośnie Deusa Ex. Gra wciągneła mnie jak cholera ,jedna z najlepszych gier tego roku,pogrywam w nią od paru dni i nie mogę się oderwać:grin:
 

Fatal1ty

New member
Przeszedłem - padaka trochę, zdecydowanie zaaaaaaa dużo strzelanki za mało fabuły . U2 to przepaść jeśli chodzi o teksty i fabułę.

PS. a ile za deusa daliście kasy ze taka okazja?
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Dla mnie zagadki w dwójce to jakaś porażka była. Więc ocena: 3>1>2.

Jeżeli chodzi o poziom trudności to niestety gra idzie za trendem, każda kolejna jest łatwiejsza od poprzedniej, więc na strzelanie raczej nie ma co narzekać.
 

Fatal1ty

New member
Ale to nie chodzi o trudność tylko o niepotrzebny przepych.

Ja u3 przeszedłem w 9g19min z wąchaniem większości śnian, oglądaniem krajobrazu i przyznam że fabularnie mnie ta gra w ogóle nie wciągnęła.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Dla mnie dwójka ma tak słabą ocenę prawdopodobnie przez beznadziejne (moim zdaniem) zakończenie. Ostatnia walka, ale właściwie ostatnie misje to było przegięcie. No i te zagadki które były jakby ich nie było.

Jak widać każda część serii ma swoich fanów :).
To teraz trzeba sobie maraton zobić 1 --> 2 --> 3 ciągiem.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Panowie, ale w 2 części też troche strzelania było, pamiętam nawet, że jakieś czołgi były :D Najwięcej skradania, wspinania i zagadek było w jedynce, potem postawili na więcej akcji.
 

Fatal1ty

New member
Nie no było, ale całość ładnie wiązała fabuła....

Co do czołgu w 2 to nie zapomnę tekstu drake'a jak do niego strzelał "schlał się czy co" ;P

Przeszedłem 2 chyba 4 razy i za każdym razem czułem się jak w filmie - świetna przygoda, a tu trochę zmęczyło mnie ciągłe strzelanie.

SONY dodatkowo zepsuło mi wizulanie półkę z grami szczególnie u1 2 i 3 nowym logo na opakowaniach gry :/
 

arsenal

Moderator
VIP
PS. a ile za deusa daliście kasy ze taka okazja?
Na PSN+ była promocja DE:HR+The Missing Link i reszta DLC za 109 zł. Miało być po polsku ale niestety nie było. Po polsku jest drożej dla plusowców. Jako, że niemal z automatu zawsze gram po angielsku to nie zauważyłem od razu. No trudno. Jakoś to przeżyję.
Do Uncharted 3 jakoś mi się nie chce wracać. Być może multiplayera jeszcze kiedyś zahaczę.
 

Fatal1ty

New member
Mimo wszystko ja nie żałuje kasy dla naszego dystrybutora, ponieważ dubbing jest REWELACYJNY. Porównywałem z angielskim i przyznam, że PL jest znacznie fajniejszy, aż przyjemniej się gra z takim dubbingiem.
 

pa3

New member
Bez reklam
Zgadzam się z Masta J, trójce brakowało tego czegoś, a dokładnie tej ...hmm epickości, poczucia osamotnienia, zagadek, eksploracji (głównie pierwsza część, która jest imo najlepsza). U3 to sama akcja, strzelanina, której mam już po dziurki w nosie - no ile można, co nowy tytuł to pach, pach, bum, bum ;)

Mimo to pokładam nadzieje w nadchodzącym The Last of Us, wykreowany świat pasuję do powtórki z Uncharted 1
 
Do góry