Uncharted 3: Drake's Deception

dawid3k

New member
Uncharted, to taki must have... mimo, iż pierwsza część mi się kompletnie nie podobała, trochę taki niedorobiony tomb raider hehe
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Teoretycznie tak, ale zacząłem ostatnio ponownie drugą część i ostatnia odsłona wygląda przy niej na trochę niedorobioną.

Pozdrawiam,
 

arsenal

Moderator
VIP
Też miałem ponownie U3 przejść na crushing( bo normal jest śmiesznie łatwy), ale na PSN+ wyszedł Deus Ex:HR z pełnym DLC, po polsku i za śmieszne pieniądze. To dopiero jest Must Have!
Po Naughty Dog, moim zdaniem, trochę widać, że część ekipy poszła pracować przy The Last Of Us.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Rzeczywiście czuć jakieś tam niedoróbki, gra nie wciąga jak jedynka czy dwójka. Wkurzają mnie czasem te egipskie ciemności. Mimo wszystko gra się fajnie, ale tak czy siak dwójka miażdży. Jestem na 9 chapterze, do pojutrza muszę przejść bo na półce już czeka Battlefield 3 i Assasyn ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dziś zacząłem przygodę i powiem że bardzo ,bardzo mi się podoba ;) ciężej jest mi się oderwać jak od poprzednich części ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jestem na 20 chapterze. No muszę przyznać, że gierka jest super. Pamiętacie akcje walącego się budynku w U2? W U3 jest tego więcej i z podwojoną siłą :D Wszystko wygląda mega. Grafika, że szczena opada. Minusik - zdarzyło mi się dzisiaj, że była tak duża akcja, że gierca mi zaczęła mocno klatkować, ale wydarzyło się na prawdę dużo na ekranie, więc wybaczam Pieskom. Przede mną jeszcze 2 ostatnie chaptery, zobaczymy co tak na koniec przygotowali. Póki co zabawa przednia ;)
 

Rudeford

New member
Doszedłem do poziomu na pustyni w wymarłej osadzie. Jak dotąd podobały mi się wszystkie akcje i lokacje. Początkowe kilka rozdziałów wręcz super. Fabuła hmm zgodzę się z pytaniem zadawanym przez panie. Nathan na co ci to? Jedno co znowu kuleje to strzelanie. Przez ten element seria jest dla mnie „tylko” dobra. To rzecz gustu, ale mi strzelanie nie daje żadnej satysfakcji i tylko meczy (zwłaszcza po Rage). Niestety w części trzeciej jest go za dużo a dokładnie to przeciwników jest momentami jak mrówek. Robi się z tego Bulletstorm, tyle tylko, że w Bulecie miałem z strzelania frajdę a tu:niewiem: Nie chodzi raczej o widok bo np. Gearsy są także w TPP a strzela się miodnie. Moje widzimisię- mniej przeciwników, więcej skradania, możliwości omijania patroli i byłoby świetnie. Ale jak już pisałem, to rzecz gustu i nie każdemu dogodzą. Kto wie, może wtedy by się Wam gra nie podobała:-D

Gra skończona. Po dotarciu na pustynie gra robi się bardziej przygodowa. Zakończenie najlepsze z całej serii. Bez dwóch zdań 3 część podobała mi się najbardziej.
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
dla mnie U1>U3>U2...dziś skończyłem ponownie U2 i gr ma najsłabszą ostatnią walke i końcówkę, jeśli chodzi o akcje z pochyleniem i inne to w U3 jest tego znacznie więcej, jesli chodzi o klimat U1 zjada nastepne
 

Fatal1ty

New member
Dziś kupiłem grę, jestem na rozdziale w którym walczę na statku z bossem opancerzonym z karabinem maszynowym.

Gra w moim odczuciu tylko dobra, 2 część uncharted była świetna imho, a tu mamy dosłownie Gears of War w gorszym wydaniu tj. non stop nawalanka i wspinaczka. Fabularnie narazie mizernie chociaż jestem w połowie gry, aby nie spojlerować powiem tylko tyle, skąd tylu agentów tam jest to ja nie wiem;p chyba cała armia.




Początek gry mi się bardzo podobał, ale potem coraz gorzej, grafika na poziomie 2 chociaż 2 miała zdecydowanie fajniejsze lokacje (znów jednak przypominam, że narazie jestem w połowie).

Miałem rozkmine co kupić U3, Batmana albo Assassina Revelations - chyba teraz wybrałbym batmana :/.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja mam podobne odczucia, 3 część wiele słabsza od 2; aby nie być gołosłownym zacząłem ponownie 2 część i niestety wszystko się potwierdziło mimo, że przechodzę już któryś raz 2 część o wiele bardziej mi się podoba.

Pozdrawiam,
 

Peek

New member
Bez reklam
No co wy Panowie....

Według mnie 3 część ZDECYDOWANIE najlepsza. Wreszcie fabuła wciąga, nie jest na siłę przeciągana i ma w sobie coś, co zachęca do dalszego poznawania świata przedstawionego. Dwójka była bardzo dobra głównie dzięki grafice, fajne akcje można policzyć na palcach jednej ręki (a w trójce na samym początku jest ich już z 5). Poza tym w dwójce były te fantastyczne stworki... Bawiłoby mnie to gdybym miał 5 lat... nie mam.

Jeśli chodzi o moje odczucia to dopiero trójka jest pierwszą grą z serii Uncharted " na dziesiątkę". Jedynka była zwyczajnie średnia i nudnawa, dwójka bardzo mocna graficznie, ale na siłę przeciągana. U3 i Batman to równolegli kandydaci do gry roku, chociaż i tak pewnie wygra Skyrim:(
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Niestety trzeciej części brakuje tego "czegoś" czego dwójka miała pod dostatkiem, nie potrafię tego nazwać ale widać to gołym okiem.

Pozdrawiam,
 
Do góry