Uncharted 3: Drake's Deception

pa3

New member
Bez reklam
Tak na szybko - gra świateł i cieni powoduje opad szczęki, zauważalny przeskok względem U2, dalej lokacje zasługują na 11/10, przemyślane z masakryczną ilością szczegółów, których jak dla mnie jest aż za dużo (nie można tego ogarnąć na raz), a zaznaczam że katuje ten tytuł na prawie 100". Kto widział krystaliczność piasku na pustyni ten zrozumie że nowa generacja może spokojnie poczekać.

Czy są minusy? - hmm, brakuje tego..., jak to ująć mistycyzmu, który był zauważalny w poprzedniej osłonie, widać że ND poszli w kierunku akcji i przez ten fakt może jest trochę za dużo strzelania. Ale tępo jest w sam raz na 10-12h.

W U3 praktycznie cały czas liżę każdą ścianę, w ogóle nie biegam tylko spaceruję i podziwiam. Brawo
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja miałem fajne 3D:

imag0071hz.jpg


Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
skończyłem i moge napisać, że gra spełniła moje oczekiwania, sa zmiany tempa akcji, jest różnorodność rozgrywki, jest przesliczna grafika, jest mnóstwo choler tudzież crap'ów ;) Spedziłem z grą parę bardzo fajnych wieczorów
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Taa ... . Piąteczek, chwile wolne więc czas na U3 w wersji kolekcjonerskiej. Sprzęt AV rozgrzany, bezalkohol otwarty, płyta w PS3. No i się kręci ten pierścionek. Się kręci i kręci i kręci i kręci i ... zaczyna mnie się powoli ciśnienie podnosić. Szybki wpad na forum Naughty Dog i wniosek jeden - Sony znów daje dupy koncertowo. :x
Przynajmniej nadrobię zaległości z X360.
Czytałem jak niektórym udało się to obejść.
Ustawić w ustawieniach konsoli język systemu na English i następnie w samej grze również English - po kręcącym się pierścionku gra powinna zapytać o wybór języka.

Pozdrawiam,
 

arsenal

Moderator
VIP
Na szczęście, po wgraniu nowego softu do PS3, gra ruszyła. Chwilę pograłem i jest fajnie. Jutro wypad do Tesco po Arkham City za 160 zeta i dopiero będzie dylemat w co grać :)
 

mg30906

New member
Kupiłem U3 i Batmana AC jednocześnie , na razie gram w U3 , gra fajna ale (zaraz się narażę :) zaczyna mnie trochę nudzić , jestem na 10 etapie - w sumie to samo co w poprzednich częściach ale w innych lokacjach) Batman - rewelacyjna jak dla mnie muzyka , zacząłem na hard i już mam problemy na początku więc chyba obniżę loty.... i zacznę od nowa ( tak jak w poprzedniej części nie da się obniżyć poziomu trudności w trakcie gry)

Pozdrawiam
 

pa3

New member
Bez reklam
Kupiłem U3 i Batmana AC jednocześnie , na razie gram w U3 , gra fajna ale (zaraz się narażę :) zaczyna mnie trochę nudzić , jestem na 10 etapie - w sumie to samo co w poprzednich częściach ale w innych lokacjach) Batman - rewelacyjna jak dla mnie muzyka , zacząłem na hard i już mam problemy na początku więc chyba obniżę loty.... i zacznę od nowa ( tak jak w poprzedniej części nie da się obniżyć poziomu trudności w trakcie gry)

Pozdrawiam

Im dalej w las tym lepiej, więc jeszcze sporo przed tobą ;) Co do Batmana, miałem po niego sięgnąć ale skończyło się na U3 (marketing robi swoje).
 

arsenal

Moderator
VIP
No cóż. Ja miałem wybór. Kupić Batmana lub nowy docisk sprzęgła.
Będę musiał się nauczyć jeździć bez sprzęgła. :D
Wracając do tematu. Ładne to pudełko U3 ale mam zastrzeżenia co do miejsca na płytę. Kiepsko to rozwiązali więc będę musiał ja trzymać w opakowaniu zastępczym.
0916276a788c5d53gen.jpg

92ceb2dca9abf302gen.jpg

727a23a31773c54egen.jpg
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ludzie do tej edycji dokupują normalne plastikowe pudełka na płytę bo tak to jest świetnie rozwiązanie.

Pozdrawiam,
 

arsenal

Moderator
VIP
Pierwsza klasa to fakt. Ale jakoś tak nie bardzo klasa Uncharted 2. Nie wiem. Może mnie pamięć już zawodzi, ale wydaje mi się, że w części drugiej wszystko było jakoś tak lepiej poskładane. W trójce są momenty, że !WOW! i banan na gębie( poziom ze statkiem to mistrzostwo świata), ale jednak coś jest nie tak. No i na poziomie Normal jest zdecydowanie za łatwo. Ani razu nie zginąłem podczas końcowej walki.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Zdobycie platynki w tej grze, zrobione z czystą przyjemnością,żadnych stresujących momentów (no prawie żadnych):grin:.Zajebista zabawa była, lecz się już skończyła.:cry:
 
Do góry