Panasonic TX-P42U10E

pionaj

New member
martini753 napisał:
Mam 42U10E od miesiąca,fakt że tafla odbija światło,ale jest to tylko wtedy uciążliwe gdy promienie slońca padają prosto na ekran.
Pozdr

i otóż to :)
dlatego u mnie wszystkie TV stoją na tle okna :)
 

jozef76

New member
pilne mam ten tv w euro za 2199 na otwarcie sklepu czy to dobra cena czy nie mam sie co zastanawiać czy to dobry tv myślałem o sony w 5500 ale to 1100 drożej czy duża różnica jakości między tymi dwoma tv wiem że panasonik 42u10e to plazma a tamten to lsd ale nie mam porównania obecnie mam telewizor tradycyjny czy warto dołożyć 1100 na sony może lepiei za 800 kupić kino domowe do tego tv też panasonic co Wy na to pilne jutro promocja!!!
 

jozef76

New member
Gee napisał:
Bez jaj, nie ma się co zastanawiać. Jak nie, to kup dla mnie. Mogę ci dać zarobić dodatkową 100-kę.
ok chodzi mi czy to dobry tv bo cena jest ok to wiem
poza tym na stronie panasonica wyczytałem że dają w promocji 5 lat gwarancji
 
Ostatnia edycja:

vert0

New member
No to jest nas dwóch :) Zastanawia mnie tylko czy to nówka sztuka, czy jakaś powystawowa itp. Widząc cenę i parametry nie zastanawiałem się zbyt długo... w końcu hunt na Europę, więc czasu bardzo mało na decyzje :/ Teraz niestety nie działa zakładka "poprzednia oferta" i ma na jak tego sprawdzić, może kolega doczytał dokładnie co i jak?
 

KKL

New member
vert0 napisał:
No to jest nas dwóch :) Zastanawia mnie tylko czy to nówka sztuka, czy jakaś powystawowa itp. Widząc cenę i parametry nie zastanawiałem się zbyt długo... w końcu hunt na Europę, więc czasu bardzo mało na decyzje :/ Teraz niestety nie działa zakładka "poprzednia oferta" i ma na jak tego sprawdzić, może kolega doczytał dokładnie co i jak?

Nigdzie nie widzialem, by byla powystawowa czy "refurbished". Chociaz szczerze mowiac, jak tylko zobaczylem cene za ten tv, to juz nie wczytywalem sie :), bo bym nie zdazyl kupic. Szybko znikalo.

Juz mozna ogladac historie, nic nie widze, by miala nie byc nowa :)
 

godik

New member
Też go kupiłem dziś na ibood. Zdaje się, że cena miała być 1999,99zł a wystawili za 1099,99zł. Jeszcze nie czytałem regulaminu dokładnie ale znalazłem coś takiego:
  1. Wyłączenia. Klient nie może skutecznie ubiegać się o zrealizowanie zamówienia przez iBOOD ani nie będzie przysługiwało mu roszczenie z tytułu poniesionej przez niego szkody, jeśli iBOOD popełni błąd w prezentacji produktu, jego opisie lub cenie jeżeli:
    1. jednoznacznie będzie wynikało, że iBOOD popełnił błąd w prezentacji warunków sprzedaży, albo
    2. Klient mógł racjonalnie zakładać, że iBOOD nie dokonałby sprzedaży tak opisanego produktu za daną cenę.
Skąd mielibyśmy wiedzieć, że Ibood nie chciał sprzedać go za 1099? Nie musimy śledzić cen w innych sklepach i skoro jest oferta za 1099 to za tyle powinni sprzedać.
Kasę już mają na końcie a ja mam potwierdzenie zakupu.
Ciekawe co na to kodeks handlowy.
 

Cook

New member
Relacjonujcie Panowie jak przebiegnie finalizacja z tym ibood. Zaglądnałem na tą stronkę i faktycznie regulamin jest bardzo ciekawy :rolleyes: Nie dość, że ten przytoczony punkt robi z tego swego rodzaju loterię, to jeszcze trzeba zapłacić przelewem w dniu zakupu. Te dwa kwiatki mnie już skutecznie zniechęciły, cena rewelacja tylko czy faktycznie się udało kupić co się chciało..
 

vert0

New member
Sklep wydaje sie byc ok. Kupilem u nich już sporo rzeczy m.in. "Zestaw Onkyo TX-SR507 + Jamo A 407 HCS 5" za ok 2500 i przyszła nówka sztuka. Poza tym to nie był błąd na stronie w opisie, gdyż na maila przyszło potwierdzenie zakupu na kwotę podaną na stronie. Wg mnie nizsza cena w PL moze byc spowodowana tym, iz ten model nie jest przeznaczony na rynek polski. Moze w innych krajach europejskich (gdzie produkt jest powszechnie dostepny) nie mogli dac nizszej ceny, bo nie zgodzil sie na taki upust producent.
 

KKL

New member
vert0 napisał:
Poza tym to nie był błąd na stronie w opisie, gdyż na maila przyszło potwierdzenie zakupu na kwotę podaną na stronie. Wg mnie nizsza cena w PL moze byc spowodowana tym, iz ten model nie jest przeznaczony na rynek polski. Moze w innych krajach europejskich (gdzie produkt jest powszechnie dostepny) nie mogli dac nizszej ceny, bo nie zgodzil sie na taki upust producent.

Ciekawe sa te dwa punkty z regulaminu:

  1. jednoznacznie będzie wynikało, że iBOOD popełnił błąd w prezentacji warunków sprzedaży, albo
  2. Klient mógł racjonalnie zakładać, że iBOOD nie dokonałby sprzedaży tak opisanego produktu za daną cenę.
Tak naprawde oba nie sa w tym wypadku adekwatne gdyz:

1. w trakcie hunta ceny sa dalej obnizane w stosunku do ceny sugerowanej detalicznej i trudno ocenic, czy cena np nizsza 4 razy niz sugerowana detaliczna jest prawdziwa, czy nie (w koncu wiele produktow tak jest sprzedawanych)
2. nie da sie jednoznacznie ocenic ze jest blad w prezentacji warunkow sprzedazy. To ze w innych krajach towar jest w innej cenie nie jest w tym wypadku kluczowe, bo kto majacy 1 minute na zakup skacze po innych stronach i sprawdza ceny w innych krajach :). Inna sprawa, ze nawet pozniej, nie jest moim obowiazkiem sprawdzanie, czy ten sam sklep ma te sama cene w innym kraju. Firmy prowadza rozna polityke cenowa w roznych krajach, co sami widzimy na roznych produktach i trudno wymagac, by w kazdym kraju byla jednakowa cena.

Wydaje mi sie, ze iBood zrealizuje te zamowienia, nawet jesli straci na tym (w koncu ile tych telewizorow moglo w Polsce po nizszej cenie pojsc? gora 15-20, mysle, ze wiecej ich w sprzedazy nie mieli). A jesli nie beda chcieli, to raczej przed sadem i federacja konsumentow szanse sa malutkie, by sie z tego wycofac.

Pozdr,
 

godik

New member
Potwierdzenie to ja również dostałem tylko, że wczoraj automatycznie po tym jak platnosci.pl przekazały im pieniądze (płaciłem k. kredytową).
Ty pewnie płaciłeś przelewem i dzisiaj im sie zaksięgowało a automat wysyła te potwierdzenia jak tylko dostaną kase na konto.

Ciekawe jak się sprawa rozwinie.
 

godik

New member
Dobre wieści:

Zamówienie 807298 dokonane w sklepie iBOOD zostałowysłane!!!!

1x 42” telewizor plazmowy Panasonic Full HD z czytnikiem kart pamięci SD 1 099,95 zł

Szkoda, że tylko jeden zamówiłem.
 

sztabanew

New member
Witam

Mam głupie pytanie (ale dla laika ważne) czy ta plazma, o której piszecie posiada wejście EUROzłącze? Bo mam dekoder UPC bez HD i mam tylko takie złącze i takie które się rozbijają na video i audio (coś podobnego do chinch ).

Dzieki za informację.

Dobra pytania już nie ma - ma wejście scart (a to popularnie jest eurozłącze):)
 

Mr. Blue

New member
Kochani, to mój pierwszy post na tym forum. Mogę też rzecz, że wraz z tym postem wchodzę do świata HD, gdyż jutro jadę po omawianego w tym temacie Panasonica. Wybrałem go, po kilku tygodniach poszukiwań informacji o telewizorach HD i doszedłem do wniosku (też dzięki wam), że w tym przedziale cenowym (kupiuję go za 2490 w Euro RTV AGD) po prostu nie ma nic lepszego.
Jestem graczem (mam PS3, więc ucieszył mnie jeden z tutejszych postów w którym wychwala się dobre działanie tego tv z konsolą), zamierzam ogladać filmy na Blu ray a niedługo zakładam sobie Nkę.

I jedno do was tylko pytanie mam: Czy nie zawiodę się na tym Panasonicu? (Jedyna wada jaką znalazłem, brzęczenie, nie powinna mi w ogóle przeszkadzać; pytam się raczej o jakość obrazu)
 

damian820927

New member
Bez reklam
Witam,
Nadal czekam na TV, a status na iBood mam zapłacono... oby doszedł ;-)
Mam pytanko do kogoś kto posiada ten TV czy jesteście zadowoleni z odbioru HD, SD i filmów BR ? Pierwszy raz mam styczność z plazmą, obecnie w salonie posiadam Sony 40X3500 i obraz jest rewelacyjny ze wszystkich źródeł.
Tego Panasonica kupiłem do drugiego pokoju i też będzie podłączony do niego tuner UPC HD, PS3 chciałem wiedzieć czy jesteście zadowoleni z odbioru na tym TV,no i ta cena na iBood :D
Pozdrawiam
 
Do góry