lcd-agd.pl

kesmo

New member
Dzisiaj od rana usiłuję dodzwonić sie do prokuratora i dowiedzieć sie czy mają coś nowego w naszej sprawie ale bezskutecznie,mam nadzieje, że pan prokurator jest tak zaangażowany w tą sprawę, że nie ma czasu odbierać telefonu.
 

q.qwerty

New member
Swoją drogą to martwi mnie fakt,że do tej pory nie ma jeszcze listu gończego za naszym Damianem Obremskie oraz "Jackiem"-kim by nie był. Panie prokuratorze, czy Pan o tym zapomniał? A może już ich Pan złapał?
 

stefanz

New member
list gończy

Aby wystawić list gończy musi minąc ileś tam czasu. Jeśli się nie mylę to 7 dni, ale bardzo prawdopodobne, że się mylę.
 

jolajcik

New member
Przed chwilą dzwonili do mnie z KP w moim mieście i powiedzieli ogólnikowo, że sprawa jest już przekierowana do Świebodzina, że całą reszta czynności będzie tam prowadzona i, że Świebodzin będzie ją teraz prowadził. Usłyszałam też, że sprawa jest poważna (jakbym nie wiedziała). Próbowałam podpytać o kasę ile zabezpieczyli ale p. Policjant nie wiedział (lub nie chciał powiedzieć) :???:
 

dudekwrc

New member
tvn

Kiedy o której i gdzie mają wyemitować program w naszej sprawie. Muszę się umówić z sąsiadem na oglądanie u niego bo jak k.... nie mam TV przez jeb... obremskiego!
 

Piotr3105

New member
Telewizor

Pisałem wczoraj ,iż zamówiłem telewizor LCD Panasonic 32 cale w marketmedia.pl w Turku (Oddział ŁÓDŹ). Telewizor przed chwilą doszedł kurierem,tym razem za pobraniem. Nie będę nikogo namawiał na zakupy w tym sklepie internetowym,ale muszę powiedzieć,iż zdaje się to być rzetelny sprzedawca. Chociaż po stracie pieniędzy u Obremskiego,połowicznie cieszę się z tego telewizora. Aha,zamówienie w Łodzi składałem w piątek wieczorem. Wyszłow sumie trzy dni robocze.
 

Piotr3105

New member
Do dudekwrc

Nie wiem tego na 100 %,ale dziś lub jutro w TVN 24,w magazynie "Prosto z Polski" o 17.10. Ten program dodatkowo powtarzają o 5 nad ranem,anstępnego dnia,no ale wiadomo jest to pora makabryczna dla normalnego człowieka.:D
 

agmik

New member
Witam i piszę ponownie dla zainteresowanych,,,dzisiaj godz 17 00 w TVN 24 ,wiem bo ze mną rozmawiali i potwierdziła mi dziennikarka.
Niewiem ile zobaczymy,rozmawiali ze mną 2godz. powiedziałem wszystka...jak wcześniej pisałem.
Pozdrawiam w biedzie.
Obrembski - ...........udław się tą kasą...
 

q.qwerty

New member
Generalnie bardzo okrojony materiał,wszystko można było przeczytać na naszym forum ;-) Ale dobrze, że się ukazał, może kogoś ostrzeże, może uświadomi kogoś, kto jeszcze czeka na swój tv czy inny sprzęt, a nie trafił jeszcze do naszego forum.
Nie mniej jednak niczego więcej się nie dowiedzieliśmy- tak to jest. Niestety.
No i czekamy dalej na lis/listy gończy/e.
I nic ;-)
 

stereoman

New member
Reportaż jak reportaż, ważne że był i zobaczyła to cała Polska.
Może sprawa mocno ruszy do przodu, a poszkodowani odzyskają pieniądze

pzdr
 

agmik

New member
info

Rozmawiali ze mną 2 godziny, mówiłem o wiele więcej, przede wszystkim o ceneo i nokaucie, ale widocznie nie mogli tego puścić, bo by ich jeszcze oskarżyli o pomówienie. Ważne jednak, że to się wogóle ukazało i że robią wszystko, żebyśmy odzyskali kase i mogą wejść na jego majątek, który widocznie posiada.
Walczcie dalej i piszcie do mediów i do prokuratury, aby o nas nie zapomnieli...
dziękujemy tvn za tak szybką reakcię!
Walczmy o swoje.
 

stefanz

New member
Po obejrzeniu

Myślę, że z czasem pojawi się inny reportaż, bardziej rozbudowany.
Moim zdaniem jest jeszcze wiele osób do których nie dociera, że zostali oszukani. Łudzą się podobnie jak ja przez dłuższy czas, że wiele zamówień, że kurier się pomylił, że to czy siamto...Owi ludzie zaczną szukać wyjaśnień na internecie i dopiero natkną się przypadkowo na prawdę.
"QWERTY" - prokurator przystojny?? ;-) - nieźle się ubawiłem czytając Twoje teksty na forum.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich. Sprawdzam forum kilka razy na dobę.
Mam kontakt z Policją a naszego pana Prokuratora narazie telefonami nękać nie zamierzam. Niech się chłopina zajmuje sprawą.
 

SODO

New member
oszukany

Witam, jestem kolejnym oszukanym - 2200 w plecy. Swoją drogą materiał trochę skąpy. Ale w głosie prokuratora wyczułem jakąś nitkę nadziei. Pozdrawiam forumowiczów.
 

Piotr3105

New member
Program.

Nie oglądałem tego reportażu w tv,ale teraz obejrzałem na tsronie internetowej tvn24. "Prosto z Polski" jest krótkim 20 minutowym programem,gdzie poruszanych jest kilka tematów. Więc z tego chociażby powodu reportaż o naszej sprawie nie mógł być długi. Być może coś więcej pokażą w "Uwadze",jeśli zdecydują się dalej kontynuować ten temat.
 

t0d

New member
zamówienie 132, na kwotę 2067,90 PLN - sprawa na komisariacie od piątku - jutro wysyłam info do prokuratury w świebodzinie
 

Ona

New member
Witam serdecznie Wszystkich i dorzucam do naszej hekatomby swoje nieszczesne zamowienie nr 101 na kwote prawie 4K mial to byc prezent dlatego dezycja o przelewie a nie zaplacie przy odbiorze...
Skusilam sie bo tylko w tym sklepie mieli model tv w dostepnosci 72h niesamowite...w pozostalych sklepach informowali o conajmniej 4 tygodniach oczekiwania lub wiecej...wplata przelewem i telefon do niezwykle enigmatycznej postaci czyli P.Jacka. Telefon odebral za 4 razem prawdopodobnie w trasie objazdowej samochodem po bankomatach :eek:k:eek:czywiscie - cytuje - telewizor jest u nas za dwa dni i bedzie u Pani czwartek, piatek ( 4.12-5.12)...w srode juz ani P.Jacek ani "Szefu"nie odbierali telefonu a w czwartek pojawily sie informacje odnosnie niedostepnosci abonenta.
Moze tylko dlatego, ze ludzilam sie, ze to nie moze byc prawda o kolesiach robiacych innych i opalajacych za nasze pieniadze swoje blade tylki na Kajmanach, a nie powinnam.
Dziekuje wszystkim na tym forum poniewaz czlowiek czuje ze nie jest sam i dzieki temu ma nadzieje ze moze jednak nie zakonczy sie ta nasza mala batalia przeciw Panu D. (niech mu tam odpowiednio bedzie rozliczone) na umozeniu sprawy w prokuraturze. Dzis rozmawialam z prokuratura w Swiebodzinie i wyslalam odp fax ze zgloszeniem jako osoba poszkodowana. Pan powiedzial zebym raczej na nic nie liczyla...
Dzieki q.qwerty za wzor zgloszenia byl mi przy tylu emocjach dzis bardzo potrzebny i mysle ze na goraco nie potrafilabym nic sensownego sklecic a to bylo swietne, dzieki jeszcze raz:)
Na zakonczenie tej nudnej mej epopeji pozdrawiam wszystkich i badzmy dobrej mysli...trzeba walczyc o swoje!!!
 

naiwny...

New member
byłem dzisiaj poza domem...ale nagrałem sobie cały program na recorderze...ciekawe jaki będą ustalenia prokuratury w całej sprawie !
wiem, że były już inne zgłoszenia oszukania przez ten pseudo sklep na moim komisariacie !

właśnie zamówiłem ten sam asortyment co przy pechowym zamówieniu nr 308 z 2.12. w innym sklepie, ale za opłatą przy odbioerze...ciekawe czy będzie tym razem ok, oby :confused:
 
Do góry