lcd-agd.pl

bdan

New member
Sory Marzena - the .1 pl mnie nie interesuje, ale jakbys słyszała cos o moje kasie z Dan-Pol to pisz.

żegnam

Ps. I nie cytuj, bo moderator nam przyblokuje konta i skąd bedziemy czerpać siłę i pocieszenie.
 
Ostatnia edycja:

MarzenaN.S

New member
Nie trzeba byc od razu niemiłym. Na prawdę życzę Wam odzyskania straconych pieniążków. W zeszłym tygodniu jeszcze wielu z Was interesował the1 i wyzywanie ich od "oszustów takich samych jak lcd-agd". Jest to forum, wiec chcialam wyrazic swoje zdanie, nawiazujac do wypowiedzi w tym watku. Chyba o to chodzi w forach internetowych?! Pozdrawiam i jeszcze raz zyczę odzyskania pieniędzy. P.S. bdan - nie pij, bo po alkoholu najwyrazniej robisz sie niemila.

P.S. 2 - sorki za cytowanie, nie doczytałam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Piotr3105

New member
Dzięki za występ w TVN. Na pewno był to stres dla Was obojga. Przynajmniej zobaczymy na własne oczy ,co konkretnie mają do powiedzenia przedstawiciele organów ścigania w naszej sprawie. Bo tutaj na forum zrobił się trochę szum informacyjny . Myślę,iż część wątpliwości zostanie wyjaśniona.

Zobaczymy i usłyszymy .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kesmo

New member
lcd-agd

Witam, niestety jestem następną ofiarą Damiana Obremskiego. Zamówienie 316 z dn.2.12.08-1886,90. Dlaczego ta strona była jeszcze aktywna skoro pisaliście już sporo wcześniej o tym oszuście? Szkoda, że tak późno znalazłam się na tym forum. Dzisiaj wysłałam fax. do prokuratury w Zielonej Górze i oryginały dokumentów listem poleconym. Niestety nie mogłam juz wydrukować kopi zamówienia- strona zamknięta, wysłałam tylko kopie przelewu i moje maile do tego gościa. Mam nadzieję, że to wystarczy. Czytałam, że policja w ZG wystosowała jakiś komunikat w tej sprawie jeśli wiecie gdzie to jest to dajcie stronkę.
 

agmik

New member
prośba o info w sprawie

Powiem wam, że tu już nie chodzi o kasę ale o to, żeby takie sytuacje się już nie zdarzały. Może to była dla nas przestroga. Jeśli chodzi o mnie to wolę nie nastawiać się, że odzyskamy kasę, bo wtedy spotka mnie jeszcze więsze rozczarowanie jeśli się tak nie stanie. Teraz skupiam się na nagłośnieniu sprawy. Chce mieć wpływ na to, żeby ten kraj był lepszy i nie panowała znieczulica społeczna. Jeżeli się czegokolwiek dowiecie istotnego piszcie, wtedy na pewno cos więcej zdzialamy. Wiem, że czasem cuda się zdarzają.
 

kesmo

New member
Dzięki za stronkę. Dzisiaj przeglądałam wszystkie wiadomości dotyczące tej nieszczęsnej sprawy i widze, że jest taka kołomyja z tymi informacjami, był podany adres porkuratury okręgowej w Zielonej Górze a tel/fax.do Świebodzina, no i oczywiście ja nie sprawdzając wyslałam dokumenty do Zielonej Góry a fax. do Swiebodzina , teraz chyba nie pozostaje mi nic innego jak wysłać drugi egzemplarz dokumentów do Świebodzina tak?:(
 

q.qwerty

New member
no to jutro oglądamy, ciekawe czy prokurator przystojny ;-)?
ja już mam za sobą takie telewizyjne wystąpienia, więc mam swoje zdanie na ten temat, ale - przynajmniej inni ludzie zwrócą uwagę gdzie kupują. święta idą a dla wielu to wszystkie oszczędności.
My już nigdy więcej nie kupimy bez opcji płatne przy odbiorze.
 

stefanz

New member
Kiedyś Cię znajdę...znajdę Cię !!

Jak w tytule...wiadomo kogo dotyczy.
Nr. zamówienia 47 strata trochę ponad 2500PLN
Sprawa zgłoszona już w poprzedni czwartek w moim mieście Szczecinie. Obsługa Policyjna - O.K. !! Policjant uświadomiony technicznie. Chciałem tam pojechać bo mam ok. 190km. ale policjant twierdził, że nic mi to nie da. I z tego co widzę miał rację.
Jestem również po rozmowie z p. Prokuratorem ze Świebodzina.
Dziś cały dzień czytam forum. W nawiązaniu do tego co przeczytałem napisałem również ze swojej strony do TVN, TVP oraz do banku BZWBK oraz CENEO.
Pisząc do mediów podałem swoje dane wraz z telefonem kontaktowym. Nie rozumiem dlaczego WY jako poszkodowani boicie się. "...a bo ja mogę wystąpić z kimś...", albo inne tego typu.
Panom życzę mocniejszych JAJ, a paniom daję za wzór wypowiedź pani w 6-tym miesiącu ciąży !! POZDRAWIAM i MNIEJ STRESU ŻYCZĘ PANI !!

A ze swojej strony to tyle.
Miał być prezent dla rodziców. Dostali - tyle, że 2 razy droższy i kupiony w lokalnym sklepie.
 

tromik

New member
W środę to właśnie ja byłem na Policji w Sulechowie. Podałem im w zasadzie komplet informacji i prosiłem o wyblokowanie konta. Podałem też gdzie mieszka jego żona i gdzie przebywa na czosowym meldunku w Zielonej Górze sam mistrz Obremski (żeby Ci nasza kasa w gardle stanęła poplątańcu jeden). I co ..... jak grochem o ścianę. Zablokowali konta jak goście sobie sukcesywnie wyciągali nasze pieniądze. Jak zwykle nasza policja jest "SUPER SZYBKA" !!!
 
Ostatnia edycja:

jomac

New member
Lcd-agd

Jestem wkurzony jak większość z Was oszukanych przez DAMIANA OBREMSKIEGO.. To podłość najwyższych lotów by dopuszczać się takich oszustw.. jeszcze w takim terminie.. tuz przed świętami.. Zamiast radości w tylu domach może być smutek.. wszystko za sprawą pewnego człowieka, który swoim kombinatorstwem i nieuczciwością stwarza sobie odpowiednie warunki do życia.. Nic nie tłumaczy jego postępowania! To podłość w czystej postaci.. Wyrok może być jeden.. nie ma żadnego tłumaczenia..

To jedna strona medalu.. Druga to odzyskanie pieniędzy.. Jestem pesymistą, choć widząc poruszenie wśród poszkodowanych, ich próby działania i jedność w dążeniu gdzieś tam na końcu ciemnego tunelu pojawia się małe światełko:) Bardzo mnie cieszą (w tej smutnej sytuacji to dziwne uczucie) różne Wasze pomysły i spostrzeżenia w tej sprawie.. Myślę, że nie tylko Prokuratura, Policja ale i portale internetowe mogą z tego forum zdobyć wiele ciekawych informacji i spostrzeżeń..
Mój nr zlecenia 156
Kwota niestety jedna z większych.. 4767,90..:(
Piszcie co nowego w tej sprawie.. Dawajcie wskazówki jak postępować w takich sytuacjach i gdzie próbować coś zdziałać.. dzięki Wam łatwiej mi poszło na Policji i z Prokuraturą.. Co z Bankiem i portalem? Czekam na wskazówki.. W grupie siła.. Pozdrawiam
 

Slaphead

New member
Info

Wiem, że było coś piasne na forum o możliwości złożenia reklamacji w Banku, tylko jakim tytułem można reklamować.Co będzie podstawą do złożenia reklamacji.Na policji i w prokuraturze juz byłem, wiec bank i porównywarki mi zostały.Proszę o info w tej sprawie jak można złozyć reklamacje w banku i co napisać.Dzięki
 

Piotr3105

New member
Do JOMAC

W Iranie ten typ miałby ,według tamtejszego prawa, co najmniej obcięte dłonie,żeby więcej nie połasił się na czyjąś własność. Niestety żyjemy w tak zwanej kulturze rzymskiej. A co do kroków w tej sprawie,zobaczymy po dzisiejszym programie w TVN,może tam oficjalnie dowiemy się jakiś konkretów. Tobie szczerze współczuję straty blisko 5 tys. zł . Osobiście straciłem "tylko" około 1400 zł,ale to także był dla mnie ogromny szok. Pozdrawiam w biedzie
 

Piotr3105

New member
Do Slaphead

Trzeba byłoby postudiować prawo bankowe i wewnętrzne regulacje obowiązujące w tych dwóch bankach. Myślę,że bankowcy tak się zabezpieczają ,żeby zawsze wyszło na ich korzyść,a nie klienta. Ciężko mi w tej kwestii coś odpowiedzieć.
 

q.qwerty

New member
Slaphead, do banku możesz złożyć pismo, że przelana przez Ciebie kwota miałą trafić do innego beneficjenta- czyli do Obremskiego, ale nie wiemy oficjalnie czy konta bankowe nie są na Obremskiego. W takim przypadku jak konto jest np. pana Kowalskiego Bank występuje do Kowalskiego o zwrot kasy dla Ciebie. Kowalski nie odpowie, albo nie wyrazi zgody , to Ty musisz założyć sprawę cywilną o bezpodstawne wzbogacenie się Kowalskiego. Sąd uznaje sprawę i kowalski oddaje kasę. Tak to generalnie wygląda. Jednak pamiętaj o tym, że tutaj nie ma takiej sytuacji że popełniłeś błąd w przelewie, ponadto konta są zablokowane przez prokuratora, więc nic Ci nie da pisanie takich rzeczy. Ponadto, a może i przede wszystkim toczy się w tej sprawie postępowanie karne, wiec najlepiej jak to będzi etak załatwione, a nie na drodze cywilnej , bo na drodze cywilnej nie mamy żadnych szans.
Spara karna to sprawa karna - mamy większe szanse.
Do Jomac- witamy w naszym mikołajkowo-świątecznym świecie ;-)
Jak już wszystko poskładałeś to nie ma co pisać do banków itd. jak Wam się chce można popisać o tym na forach innych portali, żeby ostrzedz innych ludzi, żeby w euforii świątecznych zakupów nie dali się nabrać.
Mnie się nie chce.
Póki co zrobiliśmy ze swojej strony wszystko, co było można.
 
Do góry