lcd-agd.pl

Piotrek !

New member
Czy ktoś już wysłał wezwanie do zapłaty do Skobalskiego i przynajmniej wie że facet to odebrał ?

Ktoś się orientuje ile wynoszą koszty komornicze i czy się je płaci nawet jak komornik nic nie ściągnie ?
Bo słyszałem że koszty wynoszą około 15% i to nawet jak komornik nic nie odzyska to trzeba mu zapłacić. Nie wiem czy tak jest naprawdę, a nie chciałbym dorzucać kilkaset dodatkowych złotych jak i tak nie otrzymam tych pieniędzy. W końcu lepiej stracić 100% niż 115%.
 

beatles

New member
Jak przekazać sprawę do egzekucji komorniczej ?

Czy ktos wie jakie sa losy rachunku bankowego?
Rozmawiałem z babką w sądzie w ZG i pytałem o te niby zabezpieczone pieniądze. Pierwszw wrażenie jakie odniosłem to takie jakby nie wiedziała o czym mówie, potem zaczęła coś gadać, że Obremski się odwołał i jego wyrok nie jest prawomocny, więc te piniądze nie mogą być ruszone na poczet wypłat poszkodowanym. Teraz jeszcze ten artykuł o ściąganiu przez komornika, czarno to wszystko widzę:(
 

miracle

New member
Wszyscy teraz będą się wypierać ....Może ktoś ma nagrany program na którym pan prokurator wypowiadał się że pieniądze są zabezpieczone i będą wypłacane ludziom oszukanym ..... To byłby jakiś dowód że była taka mowa !!! Jeszcze myślę żeby znowu zadzwonić do TVN i poruszyć tą sprawę jeszcze raz ....Oni z pewnością to nagranie mają !!!!!!!:wink:
 

skansenik

New member
Ostatnia edycja:

Piotrek !

New member
Dajcie znać jakby komuś udało się cokolwiek odzyskać z utraconych pieniędzy (poprzez komornika lub z własnej woli złodzieja - w co akurat nie wierzę).
 

kolumbus1

New member
lcd-agd

Witam, czy ktos dostal juz zwrot albo od oskarzonych albo od prokuratury ( w koncu mieli ponad 30 tys zejete na kontach ) ? Albo od komornika? Jesli to kogos interesuje to drugi oskarzony podobno jest na wolnosci i byl widziany w swoim miescie.
 

skansenik

New member
Moze naiwny

Witam

Zdecydowalem sie zdac na komornika w ZG rewir II.
W rozmowie telefoniczne mila poinformowala mnie o koszcie zalozenia sprawy ok 100PLN.
Natomiast po wyslaniu wyroku z nadana klauzula wykonalnosci dostalem takie zestawienie:

  • Koszty zapytan art.39.2.7 54,15zl
  • Doreczenie korespondencji art.39.2.8 56,50zl
  • Zlecenie poszukiwania majatku dluznika art.53a.1 81,50zl
Lacznie wezwanie do wplaty 222,15zl
Pierwsze poszlo wezwanie do banku.
CDN

Pozdrawiam
 

chaber

New member
Obremski złodziej komornika ma w Sulechowie a Skobalski który z nim kradł ma komornika w Nowej Soli. Skobalski posiada alimenty na kwotę 120000 zł i one mają pierwszeństwo wykonalności a Obremski jest goły i wesoły i komornik z niego nie ściągnie, bo nie ma, z czego. Zakładając komornika narażamy się na kolejne koszta, które nikt nam nie zwróci. Oba skurwysyny są na wolności. Czyli w obu przypadkach po założeniu komornika dostaniemy odpowiedź – egzekucja bezskuteczna !!!!!!! Dzwoniłam do obu komorników i oba powiedzieli to samo może spróbować za 4 za 7 lat !!!!!!!!!!!!!! zakładając wniosek egzekucyjny. Zajebiście. Konta o których piszecie są puste !!! a w ogóle to zlikwidowane. Nasz kraj to dziki kraj, bo nierozumiem, że tyle osób zostało poszkodowanych i wszyscy zgłosili się do prokuratury a oni siedzą u mamusi w domku. To po co była ta sprawa cała w Sądzie by Sąd miał robotę i otrzymał wynagrodzenie za podatników pieniądze!!!!!!!!!! Nasze pieniądze!!!!!! W tym kraju to tylko kraść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

skansenik

New member
Komornik

Witam

Tak jak napisal przedmowca:
Komornik z Zielonej Gory (tam posylalem bo dostalem aktualny adres zamieszkanie pana O.) przyslal mi pismo umazajace z informacjo o niesciagalnosci, lecz o dziwo na tym pismie adres zameldowania widnieje Sulechow.
Z informacji wynika, ze musze cala procedure zaczac od nowa u komornika w Sulechowie.
Czyli wystarczy, ze pan O. zmieni adres zameldowania kilka razy, a ja poplyne na kosztach zakladania spraw komorniczych u kilku komornikow.

Chyba spasuje i opisze sprawe do tvn24.

Pozdrawiam
 
Do góry