lcd-agd.pl

Adam-Kielce

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ktoś coś wie na temat tego sklepu??
lcd-agd.pl

Mało opinii na ceneo.

Mają dość atrakcyjne ceny na Panasa 42PV80 i baaardzo tanią przesyłkę DHL.
 

PIOT_

New member
Też się zastanawiam. ale...
podają swój REGON - zerknijcie do Urzędu statystycznego.
I co? Cytuję:
"Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2004 *
5135Z - SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW TYTONIOWYCH
Data rozpoczęcia działalności *** 2005-01-20 "

hm...
 

misialka

New member
cigaretten

istotnie potwierdza się, PO WEJŚCIU NA PONIŻSZY LINK:
ikf24.pl/main.php?firma=danpol.+phu&branza=&wojewodztwo=0&akcja=szukaj2&miasto=&Submit.x=0&Submit.y=0

hm..
 

marol

New member
UWAGA na lcd-agd.pl

Zamowilem w zeszlym tygodniu tv panasonic plazma 46 cali i niestety bylem naiwny i wplacilem pieniadze 4000zl i od tego czasu przeciagali ze jutro wysylaja tv itd. i do dnia dzisiejszego nie ma i juz dodzwonic sie nie idzie i na maile tez nie odpisuja.Jutro ide na policje i jeszcze mam kilka pomyslow na nich.Ale ogolnie ostrzegam z dala od nich!!!!
 

zielin

New member
oszuści w lcd-agd.pl

Ja również zamówiłem u nich telewizor w poprzednim tygodniu samsung le40a656 na szczęście wpłaciłem tylko zaliczkę. Kontakt żaden, nie odp na maile nie odbierają telefonów Jak raz się dodzwoniłem to jakiś koleś mówił że mają tyle zamówień że nie mogą się wyrobić i powiedział że telewizor wysłał i oczywiście nic nie przychodzi W jaki sposób ich udupić ma ktoś jakieś pomysły ??
 

jolajcik

New member
Oszukana???

Zamówiłam w zeszłym tygodniu LG42PT81 ponieważ był to jeden z nielicznych sklepów, w którym był dostępny. 24 listopad zadzwoniłam do sklepu, że chciałabym złożyć zamówienie a ponieważ wiem, że jest problem z dostępnością to chciałabym wiedzieć czy go mają lub czy mogą go mieć. pan poprosił o telefon w środę tj. 26 listopada, zadzwoniłam, usłyszałam ,że owszem będą mieli ten model w piątek 28 listopada. Złożyłam więc zamówienie, wpłaciłam pieniądze (2700) i czekałam...no i czekam. Nie można się do nich dziś dodzwonić, kontakt gg nie odpowiada i maili też nie potwierdzają. Tracę nadzieję, że się doczekam.

Moje gg 1142010
mail: lajcik@poczta.fm
 
Ostatnia edycja:

marol

New member
Oszusci

No wiec wszystko jasne.Czyli wiadomo ze to oszusci i trzeba dzialac ostro, niech kazdy idze przede wszystkim na policje, ja tez ide a postaram sie to jeszcze inaczej zalatwic.
 

kometa

New member
W ubiegłą środę zamówiłem samsunga le40a656,od poniedziałku próbuje się do nich dodzwonić numer jest zajęty lub nikt nie odbiera albo jest pełna skrzynka,myślę że czeka mnie wycieczka na policję.
 

Martinl8

New member
Zamówiłem u nich Sharpa LC-42XL2E. Miał być wczoraj, teraz sytuacja wygląda jak powyżej. Brak kontaktu, brak pieniędzy(4400)... Sprawa dzisiaj została zgłoszona na policje. Osoby, które również się przejechały na tym sklepie proszę o kontakt:

GG: 2691864
Skype: martinl82
 
Ostatnia edycja:

castortray

New member
kometa napisał:
W ubiegłą środę zamówiłem samsunga le40a656,od poniedziałku próbuje się do nich dodzwonić numer jest zajęty lub nikt nie odbiera albo jest pełna skrzynka,myślę że czeka mnie wycieczka na policję.

znajomy zamowil tez ten sam model i rowniez nie mozna sie skontaktowac ze sklepem, myslelismy ze to chwilowe a tu widze ze sie szykuja niezle klopoty, chyba nie bedzie zadowolony jak mu przekaze taka nowine...
 

marianoo1

New member
kometa napisał:
W ubiegłą środę zamówiłem samsunga le40a656,od poniedziałku próbuje się do nich dodzwonić numer jest zajęty lub nikt nie odbiera albo jest pełna skrzynka,myślę że czeka mnie wycieczka na policję.
:( Niestety jestem kolejnym naiwniakiem, wpłaciłem 2700 i zero kontaktu. Jak teraz postępować? Jeśli ktoś ma jakiś sprawdzony pomysł proszę o kontakt.
marianowicz@autograf.pl
 

stasb

New member
Sam chętnie skorzystałbym z rady jak dorwac oszustów.
Zgłosiłem już sprawę na policji ale jak jak to policja, za kilka dni protokół, może gdzieś zadzwonią a zawodnik gdzieś zniknie.
Dowiedziałem się tylko że właściciel jest bez stałego zameldowania. NIP, REGON i konto są jeszcze aktualne.
Był pod adresem siedziby "firmy" kolega i jest to piwnica !!!
 

marianoo1

New member
Gdzie najlepiej zgłosić na Policję? Do Rejonowej, Dzielnicowej, czy jest to bez znaczenia? I jakie dowody trzeba przedstawić? Potwierdzenie przelewu, potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji? Coś jeszcze?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wizarda

New member
Firma widmo

Kupiliśmy TV Panasonic. Płatne przelewem - 4300. Od poniedziałku praktycznie bez kontaktu z firmą. Ich oferta zniknęła z CENEO. We wtorek wysłałalismy smsa, na który KTOŚ oddzwonil i pinformowal Nas, że TV przekazali do DHL, niestety nasz rozmówca był w trasie i "nie miał przy sobie nr listu przewozowego". Stwierdził, że możemy sami skontaktować się ze spedycją, to powiedzą nam, kiedy dowiozą przesyke. No to dzwonimy, a w DHL !!NIC!! o tym nie wiedzą. Pewnie odwiedzimy dziś Policję. Podobno mozna też składać reklamacje w bankach. Jeśli ktoś jednak otrzyma zamówienie - prosze sie odezwać.
 

jolajcik

New member
Zgłoszenie

Też już byłam na policji i zgłosiłam sprawę, pani powiedziała, że im więcej z nas zgłosi tę sprawę na policję tym lepiej.
Dzwoniłam też do UOKiK i powiedzieli mi, że mogę wysłać poleconym z potwierdzeniem odbioru rezygnację z umowy ponieważ nie minęło jeszcze 10 dni od daty otrzymania rzeczy.

GG 1142010
 
Ostatnia edycja:

marianoo1

New member
wizarda napisał:
Kupiliśmy TV Panasonic. Płatne przelewem - 4300. Od poniedziałku praktycznie bez kontaktu z firmą. Ich oferta zniknęła z CENEO. We wtorek wysłałalismy smsa, na który KTOŚ oddzwonil i pinformowal Nas, że TV przekazali do DHL, niestety nasz rozmówca był w trasie i "nie miał przy sobie nr listu przewozowego". Stwierdził, że możemy sami skontaktować się ze spedycją, to powiedzą nam, kiedy dowiozą przesyke. No to dzwonimy, a w DHL !!NIC!! o tym nie wiedzą. Pewnie odwiedzimy dziś Policję. Podobno mozna też składać reklamacje w bankach. Jeśli ktoś jednak otrzyma zamówienie - prosze sie odezwać.
Te same teksty " z trasą" pojawiły się i w moim przypadku. A jak wygląda sprawa z bankiem? Bo nie bardzo rozumiem co oni mogą w tej sprawie zrobić?
 
Do góry