lcd-agd.pl

Jolaa

New member
Moje zamówienie z 28.11.nr 287(niezapomniana liczba)opiewało "tylko" na 801,90 . Następny(zastępczy) zakup juz jest w drodze ze sprawdzonego wczesniej i kilkakrotnie ELEKTRO..Co mnie wtedy podkusiło żeby kupować u Damianka i Jacusia ..?????
 

q.qwerty

New member
Jolaa, no jak nas wszystkich, dobra-porządna strona, ceny przeciętne, bardzo dobre komentarze,damianek i jacuś odbierali telefony. tak to jest.
a tym, którzy mówią że nigdy się ie dadzą oszukać, mówię "nigdy nie mów nigdy".np. nigdy nie wpłacasz zaliczki na wyjazd wakacyjny?
 

stasb

New member
Witam
Może poraz kolejny jestem naiwny, ale po obejrzeniu reportażu (dzięki Agmik za zaangażowanie) prokurator wlał we mnie nieco optymizmu odnośnie odzyskania (chocby części) kasy.
Pozdrawiam wszyskich współoszukanych
 

q.qwerty

New member
Jak on tak powiedział, to pewnie część kasy została wypłacona. ale część jest,stąd ta część którą odzyskamy. Jednak nie liczcie na to , że stanie się to w najbliższym czasie. Może to "trochę" potrwać.
Agmik, bardzo Wam dziękujemy, ale widzicie tak to jest z tą telewizą i prasą, że muszą wycinać co niewygodne... i tyle. Grunt, ze wywiad oddał w 98%to co było na prawdę. Że pokazał skalę i dobre było to, co powiedziałeś, że i ebyło to nasze połąszczenie się na niskie ceny.
Ponadto że zakupy płatność tylko przy odbiorze, można sobie radzić po fakcie ludziom, ale do jsnego pierona wymagajmy także rzetelności od e-skleów! E-sklepy to teraz sprawa powszechna! Miliony ludzi z nich korzysta. Może trzeba im dać jakieś certyfikaty czy coś, w celu uwiarygodnienia. Nie wymagajmy tylko od kupujących. W każdym widzieć oszusta , to mżna oszaleć.
 

kefkef

New member
Podziękowania dla Pana, który się odważył i wystąpił. Jedno mnie tylko zmartwiło - konkluzja, że na odzyskanie pieniędzy nie liczy. Ja liczę, choćby części !!! Proszę takimi stwierdzeniami nie rozleniwiać Prokuratury. Już mam dość leniwej policji, która (...) nie odbiera telefonów, a jak po całym dniu dzwonienia odbierze to każe mi OSOBIŚCIE przyjść jeśli chcę przekazać im numer sprawy i gdzie przekierować moje zgłoszenie. Czy ja żyję w Republice Malawi? (przepraszam ewentualnych mieszkańców tego przepięknego zakątka Afryki). Szkoda, że nie widzieliście zdegustowania, że chcę potwierdzenie mailowe od gnoja Obremskiego przekazać nie OSOBIŚCIE tylko faxem (zdradzę tajemnicę - to w tym komisariacie niemożliwe). Może mówię w imieniu mniejszości ale: Liczymy, owszem na intensywną pracę nad złodziejem Obremskim, że go ścigną choćby opalał dupę w Malawi i wydrą ostatni posiadany przez niego grosz, zlicytują nawet dresik, który ma na sobie, odsiedzi wyrok, a potem zwróci resztę! Ja muszę ostro robić na kasę, którą mi ukradł! A teraz bardzo pracuję nad sobą, by temu (...) przed Wigilią przebaczyć.
 
Ostatnia edycja:

osa22

New member
Witam wszystkich ze wspólnej niedoli.Obejrzałam reportaż w necie i przyznam,że wlał on odrobinę otuchy w moje serce.Dzięki serdeczne Panie Sebastianie za to,że tak godnie nas Pan reprezentował.Dodam tylko,że wstyd nie pozwala mi przyznac się,ile straciłam.Powiem tylko,że 5 tys. to nie jest najwyższa kwota.A wstydzę się swojej naiwności i głupoty.Już nigdy nie zapłacę w necie za towar,którego najpierw mi nie przywiozą.Niestety telewizora,który zamówiłam nie ma obecnie w żadnym z internetowych sklepów(dlatego zdecydowałam się na palanta O.)-przynajmniej do Świąt.I wychodzi na to,że kupię go w Euro,ale o 3 tys.drożej.Kiedy więc zsumuję obie kwoty,to płakac mi się chce.....
Pozdrawiam wszystkich i mimo wszystko życzę Wesołych Świąt.:???:
 

stefanz

New member
przesyłka

To nie jest takie proste przecież, że płatność przy odbiorze. Bo...
...kurier wydaje towar w momencie podpisania papierów odbioru. Więc odbierając przesyłkę kwituję, a później widzę zapakowane w kartonik ziemniaki. I jaką mamy sytuację??
Zapłacone, odebrane, potwierdzony odbiór. Kurier nie chce się mieszać, bo rozwożąc 70przesyłek dziennie by zarobić 100PLN dziennie, krótko mówiąc ma nas gdzieś. Jak pracują kurierzy wszyscy chyba wiemy.
Kiedyś gościu przywiózł mi opony. A że nie chciał podjechać pod dom - bo jak twierdził za "...duże błoto i się wybrudzi", po prostu sobie odjechał. I wina była moja. Analizując dokumenty firma kurierska stwierdziła, że odmówiłem odbioru przesyłki i odesłała opony do nadawcy. Ten przy kolejnej wysyłce zarządał wpłaty na konto.
Dalej szukam złotego środka...

Pozdrawiam
 

Piotr3105

New member
Do Stefanz

Wczoraj pisałem,że odebrałem tv lcd Panasonic,tym razem pochodzący od rzetelnego sprzedawcy marketmedia.pl. i za pobraniem. Kurier nie miał nic przeciwko rozpakowaniu tv w jego obecności. Zresztą to prawo przysługuje nam zgodnie z regulaminem sklepu. Nawiasem mówiąc tv odbiera obraz jak należy,trochę to mnie pocieszyło po stracie pieniędzy u Obremskiego.
 

kesmo

New member
Dzisiaj ide po drugi telewizor (ten od Obremskiego miał być dla mojego synka na urodzinki, dostanie Xboxa 360 pod choinkę)no i nie ma rady teraz trzeba kupic na raty TV bo jeszcze kasy na święta sporo się wyda mam nadzieję, że juz mnie nic przykrego w tym roku nie spotka.;) A swoją drogą mój mąż mówi, że temu Obremskiemu to ręce tępą siekierą obiąć :) No na tamtą chwile to by pomoglo.Teraz to nam już trochę przeszło, nie można tego ciągle rozpamiętywać i żyć w stresie i chociaż te święta nie będą już takie radosne, gdzieś w sercu rozgoryczenie zostanie.Nie mogę nie napisac, że ogólnie ten rok był wspaniały do (2.12.2008)ponieważ w marcu na świat przyszła moja córeczka Amelka -duma przede wszstkim tatusia i całej rodzinki).
Pozdrawiam wszystkich w niedoli.
 

q.qwerty

New member
he he no to nieźle z tym kurierem od opon. Mojej sąsiadce kiedyś powiedział kurier że "szybciej podpisuj gówniaro, bo ja mam jeszcze dużo przesyłek do rozwożenia"- dziewczyna ma 30 lat.
Jeśli chodzi o to błoto, to kurier nie dostarczył przesyłki na wskazany adres, reklamacja powinna być uwzględniona. Co Ci powiedzieli- napisali w firmie kurierskiej?
Kiedyś wysyłałam paczkę do klienta, miała być szybka na jutro rano. Klientowi bardzo zależało na przesyłce. List przewozowy dobrze wypisany, adresat się zgadza, nadawca ja, a tu rano przesyłka przywieziona do mnie z powrotem ;-) TNT się popisało. Złożyłam reklamację, ale dłuuugo musiałam im wyjaśniać, gdzie jest problem.
 

jolajcik

New member
ja też już zamówiłam drugi tv na sprawdzonym wcześniej mix-media ale oni nie mają go teraz na stanie i trzeba czekać na dostawę do 21 dni :( mam nadzieję, że do świąt dotrze.
P.S. Tym razem płatność przy odbiorze
 

stefanz

New member
odbiór osobisty

Miałem się nie rozpisywać...
Sprawa moich opon była baaardzo skomplikowana. Ja zgłosiłem o tym fakcie oczywiście do sieci kurierskiej o tym zdarzeniu. Miała być ich interwencja. Była!! Oczywiście - ten sam facet przyjechał na drugi dzień i zrobił praktycznie to samo !! Facet śmiał się prosto w oczy i widać było, że jest przekonany o swojej ważności. Przecież to ja chcę przesyłkę, a nie ON. ON co najwyżej sobie trochę więcej pojeździ i jak podejrzewam wykonując sztuczny obrót papierami jeszcze na tym zarobi.

Zresztą chciałbym dodać,że w firmach kurierskich jest taki bałagan, że kiedy dzwoniłem do DHL w sprawie mojego telewizora od Obremskiego to dowiedziałem się, że wg.ich dokumentów telewizor został do mnie dostarczony. Minęły - i tu w sumie straciłem - 2 dni zanim zadzwoniono do mnie z DHL i poinformowano mnie po raz kolejny,że telewizor został dostarczony do mnie, tyle że nie ja byłem odbiorcą a jakiś tam pan X. BZDURA!! Przepytywali kierowcę, szukali jeszcze raz przesyłki i w końcu na trzeci dzień doszli - "...to nie o pana przesyłce mówimy, sorry. Do pana nie ma żadnej przesyłki ".
I w taki oto sposób tracąc 3 dni wróciłem do punktu wyjścia czyli telefonów do Jacka i Damiana O. ;-) ale wtedy już ode mnie nie odebrali...:-(((
 

Jolaa

New member
Electro zdobyło pozycję lidera? )Przeczytałam ten artykuł. Troszke mnie zaniepokoił ale jak do tej pory mam do tego sklepu zaufanie. Najpierw w Elektro zamówiłam moj mały Tv ale jak znalazłam tańszy u Damianka to wycofałam "szybko "zamówienie i odesłali mi pełną kwotę jaką złozyłam na ich konto(Diabełek skusił). A dzisiaj (muszę sie pochwalić) ze juz dostałam mój sprzęcik od Elektro- morał? kto mało płaci ten dwa razy płaci?? :???:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

stefanz

New member
Proszę o usuwanie z forum takich wypowiedzi jak wyżej. Nie życzę sobie wyzwisk.
A jak kolega taki odważny to niech poda numer telefonu....
 

agmik

New member
co to za koleś????

.....(odnośnie przedmówcy)....tej pierdoły co napisała....o Nas pokrzywdzonych --- naiwne Bydło????:(
Jak możesz coś takiego pisać,pewnie jest ze sklepy The1 i czuje się pokrzywdzony,,,lub co gorsza może to sam WINOWAJCA pan O. ,chce coś nam powiedzieć......!!!!!!:hmm:
Powiem Ci tylko tyle,jak wcześniej było napisane(tylko trzeba uważnie czytać),sklep został wstępnie sprawdzony i nic do niego nie mamy,ale ludzie są ostrożni i .....ja w nim nic nie kupię..co do gazetki to jest po to aby pisała prawdę nie żeczy zmyślone i nieprawdziwe (jak z opiniami na CENEO---negatywne się nie zatwierdzają bez zgody sklepu!!!!! po co ta cała BAJKA o POZYTYWNYCH OPINIACH).
Druga sprawa---ludzie co się tutaj wypowiadają stracili bardzo dużo pieniędzy (dla niektórych 3tyś zł, jest pracą przez 2-miesiące), dla mnie to jest duża strata i będę robil wszystko aby je odzyskać,,,WSZYSTKO rozumiesz pierdoło!!!!!,ludzie są oszukani,załamani i bardzo wk..... na Obrębskiego i jego kolegów.Co do CENEO to jest pewne,że ponosi winę za współudział w tym oszustwie... po co ten regulamin i inne bajki jak prawda jest inna ...i tyle (każdemu znajomemu to uświadomię).
Powiedz to tym 380 pokrzywdzonym :( (na tą chwilę,bedzie więcej...)
P.S.
Do pokrzywdzonych.
niezwracajcie uwagi na takie teksty i dalej róbmy co do nas należy,teraz zostało Nam dzwonienie do Sulechowa i do Prokuratury (co jakiś czas ), aby się przypominać i śledzić postępowanie w naszej sprawie.
Pozdrawiam
Miłego weekendu...:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

agmik

New member
dziekujemy za kontrolę

---dobrze,że wypowiedź została usunięta przez naszego opiekuna forum.Przeczytałem i bardzo się zdenerwowałem.
Pozdrawiam
P.S.
piszcie jak coś nowego w naszej sprawie.
zad.domowe dla wszystkich:cool:

(potrzebny tel. do Radia ZET, do pana ,, R.Wajsa'' czy coś takiego on na antenie porusza takie sprawy, trzeba zadzwonić i opowiedzieć o naszej sprawie,temat dla radia interesujący-działajmy!!!):eek:k:
 
Do góry