lcd-agd.pl

krzaku1991

New member
Dane

Chciałem zapytac czy ktos byl pod tym adresem pod ktorym niby mial znajdowac sie sklep?? tez zostalem oszuukany..
Jesli ktos tam byl to prosze mi pow czy bylo cos takiego.
lub czy to sa prawidlowe dane?
 

q.qwerty

New member
blok = miejsce w którym miał znajdować się sklep= w piwnicy zrobione mieszkanie. na poprzednich stronach ktoś był, ktoś o tym pisał , tam ktoś mieszka i nic na ten temat nie wie.
blok był pokazany w tvn24.
dajcie już spokój z tymi mediami- proszę, i tak musimy czekać na wieści z prokuratury.
Nie denerwujcie się idiotami , którzy w ogóle nie znają problemu i wypisują durnoty.
Spokojnie. Damy sobie jakoś radę.
 

mazinaldo

New member
kolejny oszukany

Witam, dzisiaj i ja się przeszedlem na policje w tej sprawie, moje zamowienie to bylo 2070 zico, numer 41 :)

Co zrobic, mam nadzieje, ze dorwa tego s....yna
 

czorcik1

New member
news

:( Informuję, iż zostałam oszukana przez sklep interetowy
..........dane...............
Dokonałam wpłaty na konto BZ WBK 21 1090 1535 0000 0001 1047 7413
dnia 28.11.2008 w kwocie .........TYTUEM OPŁATA ZA ZaMÓWIENIE ....z mojego konta w ......Prosze o sprawdzenie, czy ze strony banku zostały zachowane wszelkie wymogi związane z prawidłowym założeniem konta, wpływem na konto firmowe/osoba fizyczna, zgodności danych. Prosze o podjęcie przez bank wszelkich możliwych działań związanych z ochroną moich pieniędzy.

Wysłałam do BZWBK 05.12.2008 i dziś otrzymałam odpowiedź

Bardzo dziękuję za przekazane informacje.
Jeżeli dotychczas nie zgłosiła Pani sprawy do Policji - proszę zrobić to jak najszybciej.
Uprzejmie informuję, że Bank będzie współpracował z organami ścigania w zakresie mogącym przyczynić się do wyjaśnienia sprawy.

Z poważaniem
Dyrektor Oddziału
........................


JEŚLI KTOŚ Z WAS MA JAKIEŚ INFO TO PISZCIE BO COŚ TU JAKAŚ CISZA SIĘ ZROBIŁA :roll:
 
Ostatnia edycja:

naiwny...

New member
ja już cieszę się nowym telewizorkiem w domu, zamówiłem go wieczorem w środę i piątek mam już go podłączonego w domu ! szkoda, że jest on dla mnie (a właściwie dla rodziców) o 100 zł droższy !

po zgłoszeniu na komisariacie oszukania przez sklep czekamy na jakieś oficjalne pisemko z prokuratury w świebodzinie, gdzie moje zgłoszenie z wszystkimi wydrukami miało zostać wysłane :eek:k:
 

Piotr3105

New member
Do Czorcik

Faktycznie jakieś uspokojenie jest na forum,praktycznie od środy,kiedy ukazał się reportaż w TVN 24. To również pewnie wynika z faktu,iż pierwsze emocje już opadły, organy ścigania zajmują się naszą sprawą,no i póki co brak jakiś nowych faktów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość,my poszkodowani ze swojej strony raczej nic już nie możemy zrobić. Nie będziemy przecież ścigać Obremskiego, bo nie posiadamy ku temu żadnych narzędzi. Odnośnie maila z banku, również go dziś otrzymałem,o podobnej treści jak w Twoim przypadku.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
naiwny... napisał:
[...] szkoda, że jest on dla mnie (a właściwie dla rodziców) o 100 zł droższy ![...]
Ale jest. :) Problem z większością osób, które dały się nabrać na nieładne zagrywki sklepu-widma jest właśnie chęć zaoszczędzenia paru złotych. Jak widać, może to kosztować sporo więcej.

ArtS :)
 

krzaku1991

New member
Witam.
brat byl na posterunku w myslenicach, zglosil protokul i pewien policjant pow. ze ta sprawa bedzie rozwiazana i do max pół roku otrzymamy pieniadze;) wiec juz zyje nadzieja:) powodzenia i spokojnie
 

Piotr3105

New member
Do Naiwny

To co, piszesz na temat zwrotu pieniędzy przeszłoby moje najśmielsze oczekiwania .Tylko skąd Pan policjant z Myślenic posiada takie informacje ? Czyt to były po prostu słowa pocieszenia,czy może otrzymał ze Świebodzina jakieś konkretne informacje ? Jeżeli wiesz coś więcej to napisz .
 

sweeper

New member
z przykrością muszę to napisać, ale żadna z poszkodowanych osób nie odzyska pieniędzy
powody są proste:
1. trefne dokumenty firmy
2. wirtualne konto bankowe
3. telefony na kratę + VoIP
4. wypłaty w losowo wybranych bankomatach w całym kraju
5. dostęp do Internetu za pomocą modemu typu iPlus zakupionego na kartę (jak karta do komórki)
Policja nie ma większych szans - pozostaje monitoring którego odczyt mógłby zidentyfikować sprawcę
o ile jest jeszcze zarchiwizowany ponieważ zanim Policja dojdzie do tego z jakiego bankomatu dokonał wypłaty i uzyska zgodę na przejrzenie zapisu to archiwum może już być nadpisane...
druga opcja to modem którego używał - może przy swojej chciwości oraz roztargnieniu opchnął go komuś
modem taki jest podobnie jak tel. identyfikowany po IMEI więc jak gdzieś działa to można dojść do obecnego właściciela oraz sprzedającego

przykro jest czytać o takich przypadkach ale czujność to podstawa - mamy coraz mniejsze zaufanie do aukcji na allegro, ale usypiamy ją kupują w sklepach internetowych
 
Ostatnia edycja:

marianoo1

New member
do sweeper'a

Nie liczę na zwrot pieniędzy. Chodzi o to, aby nagłośnić problem. Takich cwaniaczków będzie coraz więcej. Z wielu powodów. Obremski niech sie udławi tą kasą. Bądźmi czujni!!! Nie dajmy się takim kołkom oszołomić!!!. JA SOBIE I TAK KUPILEM TELEWIZOR!!! I TO O 5 CALI WIEKSZY.
 

stefanz

New member
odzyskanie kasy

A dlaczego mianowicie miałbym nie odzyskać kasy, skoro część - może i niewielka, ale jednak - została zabezpieczona na koncie, na które dokonywałem wpłaty??

Po co wogóle ktoś z was prowokuje i podnosi ciśnienie skrzywdzonym ludziom??
 

Slaphead

New member
Hmm

Masz racje, nie ma co się przejmowac takimi wypowiedziami, gosc faktycznie podnosi tylko cisnienie i tyle, poczekamy jak i on zrobi podobny bład i ciekawe co wtedy powie.Bądzmy dobrej mysli, na pewno cos odzyskamy
 

chaber

New member
Zemsta

Ja już nie liczę na straconą kasę, liczę na to, że ten, sk…… Obremski czy jak mu tam, zostanie złapany a wtedy chętnie rzucę pierwsza kamieniem. A jak nie to trudno, będzie zawsze oglądał się do tyłu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry