lcd-agd.pl

ewiczek

New member
a jesli konta sa juz zablokowane, czy prokuratura nas poinformuje ile pieniedzy zostalo zabezpieczone czy to jest jakas dluzsza procedura?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
q.werty, dziękuję że się ze mną zgadzasz. Jak jeszcze będziesz czasami korzystał z przycisku Edytuj, będzie jeszcze lepiej.

Pozdrawiam

ArtS :)
 

agmik

New member
Napisał agmik
Witam wszystkich oszukanych (sam nim jestem...).
Dzisiaj wieczorem będzie u mnie telewizja, :eek:k: (TVN 24),. dzwonili do mnie i są bardzo ...za wywiadem i poruszeniem tej sprawy w dobie sklepów internetowych i zakupów.
Wiem,że już rozmawiali przed kamerą z Prokuratorem prowadzącym to i z Policją w Sulechowie,będzie mój wywiad (opowiem wszystko i te rzeczy od Was kochani też-dzięki za wszystkie posty).
Wywiad i całą naszą sprawę wyemitują prawdopodobnie jutro (środa,lub w czwartek), o godz.17 10 w ,,Prosto z Polski" w TVN 24, oglądajcie i opowiedzieć trzeba o tym wszystkim znajomym....każdy może zostać oszukany jak my. Sam jak czegoś się dowiem dam znać.Wielkie uznanie dla TVN za tak szybką interwencję dzwoniłem w niedzielę umówili się wczoraj i dzisiaj wywiad---SUPER podziwiam zapał i chęć pomocy ze strony dziennikarzy. :eek:k:
Pozdrawiam
(mój numer zamówienia 147....3200zł w plecy)...-piszcie ilu Was jest wszystkich...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzechu510

New member
agmik pozdrów proszę zwłaszcza ceneo usuneli stronę nasego sklepu już w poniedziałek 1-go i zero informacji że coś jest nie tak. Gdyby dali znać wszystko wyszło by na jaw tydzięń prędzej.
 

Łosiek

New member
Hej :)
Kolejny poszkodowany na ponad 3 tysie to ja :) Nr 251.
Komenda zaliczona, pisma i faxy do prokuratury również.
Najbardziej pluje sobie w brodę z powodu przelewu na konto kolesia założone w Banku, którego jestem pracownikiem. Nie będę pisał którego z wiadomych względów.
Z drugiej strony ciekawe czy nasza policja skorzysta z możliwości wykorzystania zapisu wideo z oddziałów banku. Wypłata gotówki zawsze jest związana z okazaniem dowodu tożsamości, więc chociaż zdjęcie na dokumencie musiało odpowiadać wyglądowi osoby która wypłacała (już nieistotne czy podstawiona czy nie), inaczej pracownik nie wypłaci pieniędzy. Być może więc D.O posługiwał się własnym dowodem tożsamości (lub po prostu dobrze podrobionym) Niemniej jednak w każdej placówce monitoring wideo jest i to z różnych kamer, bardziej bądź mniej ukrytych.
 

Piotr3105

New member
Do Agmik

Nr zamówienia 87 na kwotę 1383,90 zł Panasonic LCD 32 cale. Będę to pamiętał do końca życia. Słowa uznania dal Ciebie za decyzję o wystąpieniu w programie. Niestety,ja z pewnych względów nie mam tyle odwagi. Prosto z Polski w TVN24 oglądam dość często.
 

Piotr3105

New member
Aha jeszcze jedno.

Już to pisałem kilka dni temu,zle nie wiem czy wiecie,iż twórcą ceneo jest Władysław Jamroży-były prezes PZU. Ten Pan,jak niektórzy zapewne pamiętają,spędził parę lat w areszcie,w związku z aferą wyprowadzania funduszy z PZU. Nie chcę tu niczego sugerować,ale chciałem podać ogólnie znane fakty z życiorysu Pana Jamrożego.
 

agmik

New member
Info

Jesteśmy po wywiadzie, mąż powiedział chyba wszystko, był w transie. Ale to reżyser zdecyduje co puszczą, będą obrabiać materiał. Podaliśmy też pytania, jakie mają zadać prokuraturze. Oglądajcie jutro lub w czwartek koniecznie tvn24, będzie cały reportaż. Dowiedzieliśmy, że sprawa będzie też poruszana w uwadze i wystąpią tam inni pokrzywdzeni, no zobaczymy co z tego wyjdzie....
 

es-kasia

New member
kefir101 napisał:
zamówienie nr. 169 2900zł w plecy, domagaj się aby w materiale padły zarzuty odnośnie zasranego CENEO i NOKAUTA, trzymam kciuki


oj! ciężko na sercu- aż nie mogę uwierzyć że to prawda, od dawna kupuję przez neta i aż mnie zatkało - coś takiego:-( To forum to dla mnie i pewnie wielu innych pocieszenie i ...nadzieja.... moje ZAMOWIENIE 297 i 3200 w plecy :-(
 

MarzenaN.S

New member
naiwny... napisał:
znajmomy potwierdził, że sklep the1[kropka]pl istnieje i jest realny!

ja dzisiaj telefonowałem do innego sklepu w pobliżu siebie, ale z powodu niemożliwości odbioru osobistego towaru dałem sobie spokój z nim :p

Mówiłam Wam, że The1 jest prawdziwy. Jest realny, a do tego jeszcze solidny i słowny. Zdarzają się im opóźnienia, ale często to też "z winy dystrybutorów od których kupuja towar" (tak mi powiedzial Paweł - tak się przedstawia - nie każe sobie "panować" :) ) - zazwyczaj opóźnienia trwają maksymalnie do tygodnia, inaczej proponują coś innego, co mają na stanie albo co może być na następny dzień. Ja właśnie przedwczoraj zamówiłam okap dla mamy i niestety nie dojechał na wczoraj, ale dziś juz byl i odebrałam :) Polecam the1.pl. Wszystkim Wam z wątku zyczę, aby udalo sie odzyskac pieniążki. Pozdrawiam - Marzena
 
Do góry