lcd-agd.pl

q.qwerty

New member
Jolaa napisał:
"Nasz sklepik" to nie pusta piwnica tylko mieszkanie w piwnicy calkiem schludne i zagospodarowane w bloku . BYŁAM i widziałam i rozmawiałam z jego włascicielem który z pewnościa nie ma nic wspólnego ze sklepem. grzecznie wpuścił do mieszkania, pokazał dowod i okazał szczere ździwienie(pan w sile wieku). Nikt prze demna wcześniej go nie odwiedził w naszej sprawie..Policja tez nie..Podałam im wszystko co sama odkryłam i czekam na dalszy ciąg....
I ciekawostka.. Adres "sklepu"(siedziba) jest oddalony od Komendy policji ok 200 m..!!!
No to nieźle ;-)
A pan mieszkaniec mieszkania nie zainteresowany był żeby również pójść na policję i zgłosić że pod jego adresem ktoś nielegalnie założył niby działalność?
200 m od policji? pod latarnią zawsze najciemniej.
 
Ostatnia edycja:

q.qwerty

New member
Aegirsson napisał:
Tak się zastanawiam czy nie domagać się od prokuratury o ile tego jeszcze nie zrobiła, wystawienia międzynarodowego listu gończego i nie ścigać frajera przez interpol, bo istnieje duże prawdopodobieństwo że schował się gdzieś za zachodnią granicą. Ale tutaj nie do końca wiem jakie formalne przesłanki o tym decydują.
Nie, prokurator sam wie co zrobić w takich sprawach.
 

Jolaa

New member
q.qwerty napisał:
No to nieźle ;-)
A pan mieszkaniec mieszkania nie zainteresowany był żeby również pójść na policję i zgłosić że pod jego adresem ktoś nielegalnie założy niby działalność?
200 m od policji? pod latarnią zawsze najciemniej.
Pan nie bardzo rozumiał co sie do niego mówi więc nie wtajemniczałam go we wszystko.Pokazal kierunek na policje i na tym "reklamacja" w sklepie sie zakonczyla. Za to Policjanci wiedzieli . Moje zamowienie z 28 LISTOPADA miało numer prawie 300!!
 
Ostatnia edycja:

linka78

New member
Może stwórzmy swoją liste osób poszkodowanych,na ile i kiedy???
Ja wpłaciłam kase dnia 25 listopada,3158,90zł,nr zamówienia 85
 

jolajcik

New member
Zamówiłam następny TV tym razem znalazłam inny model bo tamten tzn LG42PT81 już nikt nie ma więc tym razem Lg42pg6000. Zakup w www.mixmedia.pl to sprawdzony wcześniej przeze mnie sklep ale mimo to zamówienie za pobraniem, odbiór osobisty Lubin...może chociaż na gwiazdkę coś pooglądam...ech w sumie tv będzie kosztował ponad 5 000
icon8.gif
 

fonit

New member
Ja też jestem kolejnym naiwnym, który dał się naciągnąć na blisko 2000zł.
Dzisiaj zrobie to co inni zrobili wcześniej i pójdę na policję.
Szlak mnie trafia bo nigdy nie robie przedpłaty na kwotę powyżej 300zł, ale miał to być prezent dla drugiej osoby.

Najgorsze jest to, że jeśli go złapią to za 2-3 lata wyjdzie(jeśli wogóle będzie siedzał) a my będziemy musieli pracować, żeby z naszych podatków go utrzymywać w więzieniu.

Tylko bardzo duży optymista może liczyć, że odzyska kasę- nie w tym kraju gdzie cała "maszyna sprawiedłiwości" została wybrana po kumotersku a nie po fachowości.

I tym razem prokurator nie stanie na rzęsach i w nadzwyczajny sposób nam pomoże, ot kolejna sprawa w jego bogatej karierze będzie działał zgodnie z literą prawa- czyli bardzo mozolnie.

MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ MYLĘ !
 

Piotr3105

New member
Marketmedia

corey81 napisał:
sciagalem od nich le55a956 - nie bylo zadnych problemow z platnoscia przy odbiorze - wyszlo prawie 10 tys zl - to jest profesjonalizm i ostroznosc jednoczesnie :D
Dzięki za informację o tym sklepie. jak dostanę jutro sprzęt,to napiszę parę słów na forum. Mam nadzieję, że pozytywnych.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Drodzy Państwo, zachowajcie rozsądek w cytowaniu. Skracajcie cytaty, jeśli już musicie cytować. Cytowanie się nawzajem nie ma sensu, wprowadza tylko bałagan. Prośba do Qwerty, wiem że chcesz cytować kilka wypowiedzi, ale zamiast tworzyć za każdym razem nową wypowiedź wpisz cytat pomiędzy znaczniki Qoute i /Quote w kwadratowych nawiasach.

Wracając do meritum. Przeraża coraz większa ilość cwaniaków zakładających wirtualne sklepy. Moja rada: kupować w sklepach z dorobkiem, a niekoniecznie z najniższymi cenami.

Co do wyszukiwarek, to może powiny wprowadzić minimalny okres karencji w publikowaniu wyników wyszukiwania. Powiedzmy miesią, trzy miesiące. Inaczej mogę sobie znaleźć tzw. słupa (w naszym przypadku starszy pan z bloku), i założyć stronę internetową z ofertą iluś tam telewizorów. Co za problem pobrać fotki od konkurencji i wystawić atrakcyjne ceny?

Z oszustami jest tak, jak z twórcamni złośliwego oprogramowania. Skuszeni rosnącą popularnością handlu online wykorzystują zaufanie, jakie ludziska do tego medium nabrali przez ostatnie lata. Jeszcze niedawno łatwo było znaleźć opinie typu "kupowałem wiele razy w internecie; nie było żadnych problemów". Ale dobre czasy się skończyły.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

linka78

New member
fonit napisał:
Ja też jestem kolejnym naiwnym, który dał się naciągnąć na blisko 2000zł.
Dzisiaj zrobie to co inni zrobili wcześniej i pójdę na policję.
Szlak mnie trafia bo nigdy nie robie przedpłaty na kwotę powyżej 300zł, ale miał to być prezent dla drugiej osoby.

Najgorsze jest to, że jeśli go złapią to za 2-3 lata wyjdzie(jeśli wogóle będzie siedzał) a my będziemy musieli pracować, żeby z naszych podatków go utrzymywać w więzieniu.

Tylko bardzo duży optymista może liczyć, że odzyska kasę- nie w tym kraju gdzie cała "maszyna sprawiedłiwości" została wybrana po kumotersku a nie po fachowości.

I tym razem prokurator nie stanie na rzęsach i w nadzwyczajny sposób nam pomoże, ot kolejna sprawa w jego bogatej karierze będzie działał zgodnie z literą prawa- czyli bardzo mozolnie.

MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ MYLĘ !

Nie dądź takim pesymistą.....konta zablokowane,na gazecie.pl pisali o tym sklepie,prokurator działa,a jest nas wielu,wieć będziemy sie przypominac co jakis czas,więc cos już się dzieje....spokojnie trzeba czasu
Pozdrawiam
 

Piotr3105

New member
Oszust.

Jolaa napisał:
Pan nie bardzo rozumiał co sie do niego mówi więc nie wtajemniczałam go we wszystko.Pokazal kierunek na policje i na tym "reklamacja" w sklepie sie zakonczyla. Za to Policjanci wiedzieli . Moje zamowienie z 28 grudnia mialo numer prawie 300!!
To niezłą liczbę frajerów naciągnął w ciągu zaledwie kliku dni. Mój numer zamówienia to 87 z dnia 25.11.2008. A więc dziś dokładnie przypada okrągła 2-tygodniowa rocznica jakże "udanego" zakupu.:grin:
 

bdan

New member
linka78 napisał:
Nie dądź takim pesymistą.....konta zablokowane,na gazecie.pl pisali o tym sklepie,prokurator działa,a jest nas wielu,wieć będziemy sie przypominac co jakis czas,więc cos już się dzieje....spokojnie trzeba czasu
Pozdrawiam

Chciałabym byc optymistką, ale niestety na koncie jest niewiele, wybierał sukcesywnie. Z ING nie ma jeszcze informacji, ale sądzę, ze był konsekwentny i tam tez niewiele będzie. Nie złapali go jeszcze, bedą rozmawiać z żoną (jeszcze nie rozmawiali). To tyle "pocieszających "nowości.:(
 

Piotr3105

New member
A skąd masz te informacje ?


A poza tym na co mógł wydać tak pokaźną sumę pieniędzy w ciągu kilku dni ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kefkef

New member
No to jeszcze jeden łoś się zgłasza, kwota prawie 3.000, numer zamówienia także w okolicy 300, jeśli rzeczywiście (któryś z postów) zostało 500.000 to wydał prawie połowę (przeciętne zamówienie to właśnie zdaje się ok 3000 x 300 łosi). Też bym chciał wiedzieć, skąd te informacje. Nie ma co tworzyć wirtualnych bytów (już jeden mamy za sobą). Wobec przewidywanej nieskuteczności tzw. organów (byłem na policji i ... żal mi się zrobiło najpierw ich - w jakich warunkach muszą pracować, potem siebie - bo to wpływa na skuteczność) może wynajmiemy czarownika woodoo.;) . To żart, choć w przypływie wściekłości i bezsilności i takie myśli mi przychodziły do głowy. A nasza sprawa jest opisana na Alert24 (wczoraj na stronie głównej) - to jakaś podstrona Wyborczej.
 

aka_72

New member
:'Co do środków które miały zostać zablokowane wnioski opiewały na kwotę 500 tys. pln na każdym koncie.'

Rozumiem, że na taką kwotę opiewały wnioski, a nie że udało się takie pieniądze zablokować. Przy tak dopracowanym planie oszustwa trudno myśleć, że brakło im pomysłu na upłynnienie zebranej sumy. Przecież to nie reprezentacja Polski, która nie wie jak mecz pozytywnie zakończyć ;)
 
Ostatnia edycja:

wizarda

New member
Informacja o zablokowanej kwocie miała byc znana wczoraj Policji w Sulechowie, ten nr z końcówką 30. Jeszcze nie dzwowniłam. Ha, z tego wszystkiego zapomnieliśmy o JACKU. Bo to raczej nie była ta sama osoba. Odbyłam z nimi dwie rozmowy w krótkim odstepie czasu. Warunki "odsłuchu" zupełnie różne (jeden na pewno był w samochodzie, pewnie w drodze na lotnisko)
 

Aegirsson

New member
Odnośnie tych kwot na koncie to prawda, w ING jeszcze nie wiadomo ale w BZ WBK podobno mniej niż 10% ze złożonego wniosku. Frajera nie ma i prawdopodobnie długo jeszcze nie będzie w zasięgu policji. Z taką kasą chyba już go nie ma w kraju. Akcja była przygotowana a pieniądze sukcesywnie pobierane. To, że odbierał telefon do 02.12.2008 miało mu dać czas na załatwienie tematu. Nie liczmy na wiele, a właściwie prawie na nic:-(
 

Szczuro2

New member
Piotr3105 napisał:
A skąd masz te informacje ?
Ja dopiero dziś się tu znalazłem. Myślałem, że jestem jedyny, który tak ciekawe zakupy poczynił:) Ponoć w grupie zawsze raźniej:) Wyruszam więc dziś zawiadomienie składać. Moim zdaniem pieniądze odzyskać będzie ciężko. No ale powalczyć trzeba.


A na złość Panu Damianowi Obremskiemu pójdę oglądać TV do teściowej:)

Łącząc się w bólu pozdrawiam:)
 
Do góry