Killzone 3 !!!

Masta_J

Active member
Bez reklam
Fakt jest faktem, że z padem to można sobie nawet leżeć a z gałą to może być spory problem, nie mówiąc już o kolbie.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
W sumie po to przesiadłem się na konsole, aby grać na pół-leżąco lub wywinięty na bok przed dużym TV ;), dlatego jeszcze nie posiadam kontrolera i raczej wątpie czy w niego zainwestuje.
 

debeef

New member
Bez reklam
sportówki dają radę jako przerywnik...nigdy na to nie patrzyłem jako na główny kontroler, ale pewnie spróbuję przynajmniej jak się tak gra
 

Peek

New member
Bez reklam
W sumie po to przesiadłem się na konsole, aby grać na pół-leżąco lub wywinięty na bok przed dużym TV ;), dlatego jeszcze nie posiadam kontrolera i raczej wątpie czy w niego zainwestuje.

Ale... czy ktoś grając w Killzone na Move planuje stac przed TV? Ja nie... Po prostu siadasz jak dawniej i celujesz ręką zamiast gałką, ot cała filozofia, nie widze konieczności stania...

Co innego ping pong, tutaj stać trzeba, ba! nawet chodzić, bo jak jest skrót to trzeba podbić do TV.
 

Peek

New member
Bez reklam
@debeef
Niee karabinowi dam spokój, aczkolwiek myślę , że dało by się.

@Masta
Grałem w The Shoot. Gra jest inna, ale mechanika celowania jest taka sama (z wyjątkiem tego, że nie uzywa się Navi)
 

Marszałek

New member
Sorry za pdowójny post, ale myslę, że jest to warte waszej uwagi:

YouTube - Polygamia.pl - Killzone 3 Kaznan Jungle

PO-EZ-JA!!!!

OMG :-D Czy już osiągnięto 100% możliwości graficznych PS3, czy też stanie się to w 2013 r.? Jak patrze na te filmiki z Killzone 3 czy Uncharted 3 to nabieram przekonania że spuszczenie dymiącego i warczącego Xbox'a 360 na allegro i zakup nowego PS3 2,5 roku temu za 1100 zł to był strzał w "10" :krol:
 
Do góry