Killzone 3 !!!

drosophilia

Active member
Bez reklam
muzyka to 90 % frajdy z tego trailera. Koncowka z momentem skoku Helghasta z nozem, to wypisz-wymaluj Assasins Creed. Ale i tak czekam z niecierpliwoscia! :bober:
 

debeef

New member
Bez reklam
Trailerek czysto filmowy, jednak spełnia swoje zadanie, bo będę miał na premierę...mam nadzieję, że się spotkamy w sieci Droso ;)
 

pa3

New member
Bez reklam
Zauważyliście że Sony wcale nie kwapi się aby reklamować do upadłego 3 odsłone serii - kolejny numerek przy tytule jest wystarczający i mówi sam za siebie ;). Pamiętam to ciśnienie przy długo oczekiwanym K2, masa obejrzanych materiałów, zdjęć i wyczekiwanie z wywiniętym jęzorem na kolejne info.

P.S. Okładka z edycji specjalnej o wiele bardziej mi podchodzi, wiadomo może po ile będzie chodzić?
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja kupuję przede wszystkim dla multi, historia będzie znowu o ziemianach, którzy po tym co pokazano w K2 są tymi złymi, którzy najeżdżają Helghan, których wcześniej wypędzili z Vecty...jakoś nie umiem się w nich wczuć. Plusem jest to, że dubbing ma być "odgrzeczniony" nawet bardziej od angielskiego, może wreszcie będzie jak w wojsku, a nie w szkółce niedzielnej
 

pa3

New member
Bez reklam
Fanowska okładka:
killzone_3_by_aaron_a_arts-d34btu8.jpg


wg mnie lepsza od oryginalnej wersji standardowej
4707171320_63cb5930e6.jpg
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
animacja postaci oraz "fizyka" zabijania bedzie czyms posrednim pomiedzy seria COD (battlefield), a Killzone 2. I dobrze, bo jesli mialoby to wygladac jak w Cod'zie , to raczej bym odpuscil sobie.
 

pa3

New member
Bez reklam
O widzę że jest dobrze nam znany Jarosław Boberka, chyba jeden z najbardziej utalentowanych dubbingarzy (czy jak to się tam pisze :niewiem:) w Polsce. Co do reszty, ciekawe czy mają jakieś doświadczenie w lokalizacjach, jakby co dobrze że można wybrać oryginalną ścieżke.

EDIT.
pav3l - napisałeś Linda i Lubaszenko, czyżby Bogusława też zatrudnili :lol:
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
ja tam kupuje gre dla zawarosci krazka blu-ray, nie dla okladki. ale sa tacy zapewne, co sie zapewne masturbuja trzymajac, sliniac okladke nowo zakupionej gry :hihi:
 

debeef

New member
Bez reklam
Nie chodzi o ślinienie się, ale o wstyd...widziałeś by Malcolm Mac Dowell widniał na okładce angielskiej/amerykańskiej wersji??? To jest znany aktor, ale nie znaczy to, że ma być na okładce...w końcu ile on przy tworzeniu gry spędził??? 3-5 dni...reszta ekipy pracowała nad grą i całym uniwersum lata, a u nas na okładce będą goście od dubbingu:-x
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zgadzam się z debeef'em, u nas te nazwiska robią pewnie za dodatkową reklamę ale jest to szczyt wiochy.

Pozdrawiam,
 

Palpiboy

New member
Racja. To trochę jak plunięcie w twarz twórcom. Ci aktorzy, przy całym szacunku dla nich, nie wnoszą niczego w zakresie tworzenia produktu (jakim jest gra) a mają wręcz szansę skutecznie obniżyć poziom jego odbioru w przypadku polskiego gracza (jeśli dubbing będzie kiepski).
 

pa3

New member
Bez reklam
Gorzej jak taka forma reklamy się sprawdzi i w następnej części będą widniały jeszcze większe nazwiska Ibisza i Mroczków - wtedy to klenkajta narody. Nie chcę straszyć ale ten pierwszy typek już podkładał głosu w jakieś grze, więc jakiś grunt sobie już szykuje na przyszłość. Fu*k !
 
Do góry