Killzone 3 !!!

pav3l

New member
Bez reklam
Zgadzam się z wami Panowie, to jest wg mnie brak szacunku dla developerów. Co do ibisza i mroczków, to ich nazwiska pogrzebałyby najlepszą grę....
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nie chodzi o ślinienie się, ale o wstyd...widziałeś by Malcolm Mac Dowell widniał na okładce angielskiej/amerykańskiej wersji??? To jest znany aktor, ale nie znaczy to, że ma być na okładce...w końcu ile on przy tworzeniu gry spędził??? 3-5 dni...reszta ekipy pracowała nad grą i całym uniwersum lata, a u nas na okładce będą goście od dubbingu:-x

Ja okładkę wypier..... przez okno :p Mam gdzieś co tam pisze i jest narysowane !!! deweloper pewnie nigdy nie słyszał o ibiszu .lindzie i pedałach mroczkach i ma to tak samo gdzieś jak i ja :p Nauczcie się grac panowie a nie skupiajcie się na pierdach !!!Peace
 
Ostatnia edycja:

Capoman1986

New member
Mam nadzieję, że przynajmniej wersja z metalową okładką czyt. limited edition będzie pozbawiona misz-maszu nazwisk i znaczków, bo może okładka nie jest najważniejsza, to jednak jestem kolekcjonerem i nie chciałbym mieć oszpeconego pudełka takiego hitu w swojej kolekcji.
 

Marszałek

New member
Ja tam uważa, że Sony Polska ma absolutne prawo na umieszczanie tak wspaniałych nazwisk aktorów na okładkach gier które spolszczyli. Te nazwiska to znak że Sony tchnęło zupełnie nową jakość w gry komputerowe i nie pominęło przy tej rewolucji Polski. To co robią z polonizacją gier to zupełnie nowa jakość na polskim rynku. Chwała im za to!

PS. Mam nadzieje że coraz lepiej działające spiracenie PS3 nie zniechęci Sony Polska do dalszego inwestowania w Polsce, bo po wspaniałych super profesjonalnych polonizacjach Uncharted 2, Infamous, God of War 3, Killzone 2, Gran Turismo 5, Heavy Rain, MAG, Mod Nations Racers, Buzz Quiz TV, Singstar trochę smutno byłoby wrócić do epoki kinowych napisów po polsku.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Prawo ma i to zrobiło, a że wyszła z tego taka wioska to już tylko skutki takich marnych decyzji.

PS. Twoje wypowiedzi tchną mi duchem Bambo.

Pozdrawiam,
 

Marszałek

New member
Nie podoba mi się tylko ten okrągły biało-czerwony znaczek polonizacji na ex'ach dla PS3. Tutaj wiocha faktycznie.

A co do nie umieszczania nazwisk znanych aktorów na pudełkach gier przez inne firmy niż Sony to cóż...widać nie mają się czym chwalić. Sony ma i POWINNO TO ROBIĆ...jak najbardziej żeby zmieść konkurencję i wywołać durny lament jej fanbojów (patrz post wyżej). Choć jak Ubisoft Polska zatrudniło Daniela Olbrychskiego i Borysa Szyca do polonizacji Assasin's Creed 1 to oczywiście...również umieściło ich nazwiska na okładce gry i wtedy jakoś nikogo to nie raziło. I BARDZO DOBRZE ZROBILI!!!

To samo się tyczy znaczków "3D", "Move", "Tylko dla Playstaion 3", "Guerilla Games", "Naughty Dog", "Sony Computer Entertainment".
etc. etc.
Jak ma się takie marki to się nimi epatuje...choćby na pudełku produktu.

Gry od Sony coraz bardziej przypominają superprodukcje filmowe, właśnie poprzez zatrudnianie profesjonalnych aktorów czy orkiestr symfonicznych. A przecież nikogo nie razi wymienienie ról głównych na pudełkach filmów DVD czy Bluray PS. Masta J chyba nie znasz się na marketingu :fool:
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Przepraszam o jakich rolach piszesz???
Przeczytanie trzech kartek kwestii z gry o której Ci starsi panowie nie mają pojęcia nazywasz rolą???
Wierz mi, że każde nazwisko, które ujrzysz po zakończeniu gry miało znacznie więcej powodów by znaleźć się na okładce niż Ci dwaj aktorzy, to że oni się na niej znaleźli to jest właśnie wieś
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie podoba mi się tylko ten okrągły biało-czerwony znaczek polonizacji na ex'ach dla PS3. Tutaj wiocha faktycznie.

A co do nie umieszczania nazwisk znanych aktorów na pudełkach gier przez inne firmy niż Sony to cóż...widać nie mają się czym chwalić. Sony ma i POWINNO TO ROBIĆ...jak najbardziej żeby zmieść konkurencję i wywołać durny lament jej fanbojów (patrz post wyżej). Choć jak Ubisoft Polska zatrudniło Daniela Olbrychskiego i Borysa Szyca do polonizacji Assasin's Creed 1 to oczywiście...również umieściło ich nazwiska na okładce gry i wtedy jakoś nikogo to nie raziło. I BARDZO DOBRZE ZROBILI!!!

To samo się tyczy znaczków "3D", "Move", "Tylko dla Playstaion 3", "Guerilla Games", "Naughty Dog", "Sony Computer Entertainment".
etc. etc.
Jak ma się takie marki to się nimi epatuje...choćby na pudełku produktu.

Gry od Sony coraz bardziej przypominają superprodukcje filmowe, właśnie poprzez zatrudnianie profesjonalnych aktorów czy orkiestr symfonicznych. A przecież nikogo nie razi wymienienie ról głównych na pudełkach filmów DVD czy Bluray PS. Masta J chyba nie znasz się na marketingu :fool:
Koleś, czytam i tak się zastanawiam, o czym ty pi3przysz?
1/ Widziałeś pudełko oryginalne a na nim nazwisko Malcolm Mcdowell? (o ile cokolwiek ci to mówi)
2/ kto to jest Lubaszenko? Tak, super znany aktor, tylko gdzie - w banana republic of bolandia i tyle w temacie, reszta twojego postu, to dużo słów, mało treści.

PS.
Uncharted 2 - dobra polonizacja??? Proszę cię...
 

Marszałek

New member
Jan Englert czy Edward Linde-Lubaszenko to absolutna czołówka polskich aktorów. W dodatku ze sporym doświadczeniem teatralnym.

Także douczcie się dzieci, bo najpewniej nie wiele z Was wie, że Englert to dyrektor artystyczny Teatru Narodowego. Orderu Odrodzenia Polski nie dają za byle co jak mniemam. Jest to człowiek który był na nie jednej okładce, nie tylko w Polsce ale i Europie. Jeszcze parę lat temu byłoby to nie do pomyślenia, żeby aktorzy tej klasy paprali się grami komputerowymi. Sony jednak to załatwiło.

No, ale pewnie te nazwiska nic Wam nie mówią. I generalnie jak czytam Wasze brednie na temat znaffffffstwa :mrgreen: tych aktorów to mam niezłą polewkę :lol:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
My mamy natomiast polewkę praktycznie ze wszystkiego co piszesz bo to brednie do kwadratu.
Wiele bardziej znane nazwiska i to na całym świecie, nie widnieją na takich okładkach ale u nas wiocha musi być.

PS. Panowie mamy nowego błazna nadwornego.

Pozdrawiam,
 
Do góry