Killzone 3 !!!

Ogr

New member
Bez reklam
Przyznam że nic wyjątkowego w zestawie nie znalazłem :niewiem: za co ta cena ? Nawet niema autografu Rysia z klanu hmmm...
 
Ostatnia edycja:

Marszałek

New member
Mataman, powodzenia! Dla mnie za drogo i w sumie nie jestem targetem na takie pierdółki-figurki, ale myślę że klientela się znajdzie.
 

Peek

New member
Bez reklam
ehh Bambo widzę ciągle niezniszczalny...

Co do Killzone 3 to osobiście napaliłem się jak szczerbaty na suchary, bo nie dość, że okres jest taki, że tej gry (lub Bullestorma) po prostu nie można nie kupić. Posiadam Navi i Move, więc zabawa będzie jeszcze lepsza, jedynie koło nosa przechodzi mi 3D, ale praktycznie i tak boli mnie od niego głowa... Czy będzie to klinika leczenia bezsenności? Możliwe, ale ostatnia dobra gra miała premierę pod koniec listopada, a K3 wychodzi pod koniec lutego - to 3 miesiące posuchy, i kto tu pieprzy, że teraz nie ma sezonów ogórkowych?;-)
 

debeef

New member
Bez reklam
Tylko, że ta gra z listopada nadal mnie trzyma przy tv, a na półce leży pełno nie skończonych. Do tego jeszcze wyszedł Assassin i dużo znajomych w niego grało, choć dla mnie to niezbyt ciekawa pozycja. Do tego kupiłem move i parę gier na niego też ograłem...nudno nie było
 

Peek

New member
Bez reklam
No mnie ta gra trzyma nie bardzo, znudziło mi się to, że jadę sam bo wszystkich odstawiam na 15 sekund (przynajmniej w klasie eksperckiej). Niby nieskończone mam (Wolfenstein - totalna padaka, InFamous - nie chce mi się do niego wracać, Bioshock 2 - nie przyciąga jak jedynka), ale jakoś chłonę nowego prawdziwego killera.
 

pa3

New member
Bez reklam
Ciekawe jak K3 będzie współpracować z Move, czy będzie to taki dodatek jak 3D, a może da się na tym pograć dłużej i w miarę komfortowo? Dla tej gry mogę śmiało zainwestować w pałkę - tylko właśnie to sterowanie, może są już jakieś filmiki czy cuś.

Nie wiem czemu ale większe ciśnienie mam na nowego Resistance (dwójka mi bardziej podpasowała niż długo oczekiwane K2), choć ciekaw jestem tych 70 minutowych przerywników z polskim Dub w nowym Killzonie.
 

debeef

New member
Bez reklam
sterowanie move znajdziesz na necie, wygląda calkiem dobrze, ja nie mam navi, ale nim go kupię zobaczę jak sie gra w połączeniu z padem, jesli bedzie lepiej to zainwestuję w navi i się przerzucę, na casualową wersje sterowania ;)
 

Marszałek

New member
Ten Pan jest Włochem i ma bardzo ciekawy wideo blog o sprzęcie dla PS3 na Youtube. Akcent jest rzeczywiście bardzo wyraźny, ale Jego angielszczyzna jest naprawdę nienaganna i łatwo zrozumiała, dlatego z przyjemnością ogląda się jego blogi.

Jeżeli kogoś interesuje działanie Move w różnych warunkach, grach to gorąco polecam Jego wideoblog.
 

Peek

New member
Bez reklam
YouTube - 2011 01 Killzone3 KillStreak Trailer

W tej mapce grafika po prostu ryje czaszkę, ciekawe jak to by wyglądało w 3D, ale niestety o tym przekona się pewnie jakaś jedna setna graczy. Ja sam chętnie porównałbym sobie efekt 3D z efektem tym w Gran Turismo 5, gdzie wypadł on słabo i jeszcze bardziej obnażył niedoróbki graficzne.
 

Capoman1986

New member
Ech, obym do końca tego roku uciułał na wymarzony tv (panas vt 30), bo marzy mi się strasznie pograć w singla w 3D. Chyba nawet go nie odpalę, dopóki ten tv'k nie zawiśnie na mojej ścianie.
 

mataman

New member
Bez reklam
Jeżeli sterowanie movem będzie rozwiązane tak jak w tej gierce co jest teraz na psn (strzelanke fps, nie pamietam tytułu) to jest to porażka. Po 5min z wyciągniętą łapą odechcieewa sie wszystkiego.
 

pa3

New member
Bez reklam
Jeżeli sterowanie movem będzie rozwiązane tak jak w tej gierce co jest teraz na psn (strzelanke fps, nie pamietam tytułu) to jest to porażka. Po 5min z wyciągniętą łapą odechcieewa sie wszystkiego.

musisz zaopatrzyć się w takie "cyko" :grin::

ra_39921.jpg
 
Do góry