Killzone 3 !!!

cureman

Active member
Bez reklam
OMG :-D Czy już osiągnięto 100% możliwości graficznych PS3, czy też stanie się to w 2013 r.? Jak patrze na te filmiki z Killzone 3 czy Uncharted 3 to nabieram przekonania że spuszczenie dymiącego i warczącego Xbox'a 360 na allegro i zakup nowego PS3 2,5 roku temu za 1100 zł to był strzał w "10" :krol:

No niestety ale jak na dzien dzisiejszy demo Crysis 2 jest ladniejsze od K3 poczytaj w necie a potem pisz.Posiadam obie konsole i wiem co pisze demo C2 jest obledne graficznie!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ty lepiej do okulisty się wybierz :p a ja posiadam czwarte PS3 i trzeciego x360 i sokoli wzrok hehe oba dema ograłeś ? czy stałeś się posiadaczem kodu do bety KZ3 ? zastanów się ;)
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
Ty lepiej do okulisty się wybierz :p a ja posiadam czwarte PS3 i trzeciego x360 i sokoli wzrok hehe oba dema ograłeś ? czy stałeś się posiadaczem kodu do bety KZ3 ? zastanów się ;)

Kod na demo KZ3 mialem dawno temu i ogralem je dosc dobrze ,od wczoraj gram w demo C2 i widac golym okiem ze silnik jest wyje....Nie wiem co ilosc konsol ma do grafiki ? .Niestety ale fanboy jestes i tyle.Poczytaj ,pograj zobacz opinie graczy nikt sie tego niespodziewal po Crysisie 2 takiej grafy.A po za tym jest tylko jedna mapa SKYLINE i jest dopracowana na picus.KZ3 i tak kupuje w dniu premiery ale fakt jest faktem (OCENIAM DEMA A NIE PELNE GRY!!!!!!!):eek:k:
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja jutro postaram się ogarnąc konto Gold i zagrać w demko Crysisa 2 skoro tak mówicie.

Prawda jest taka, że obie gry bedą wyglądać pięknie tylko, że Killzone to będzie bardziej kunszt designerski a Crysis 2 czysto graficzny, efekt w dwóch przypadkach jest oszałamiający i to sie liczy.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Ja jutro postaram się ogarnąc konto Gold i zagrać w demko Crysisa 2 skoro tak mówicie.

Prawda jest taka, że obie gry bedą wyglądać pięknie tylko, że Killzone to będzie bardziej kunszt designerski a Crysis 2 czysto graficzny, efekt w dwóch przypadkach jest oszałamiający i to sie liczy.

No i tu widac ze kolega ma pojecie o grach i nie ocenia gry po filmikach .Do wszystkich-zanim ocenisz zagraj osobiscie!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Kod na demo KZ3 mialem dawno temu i ogralem je dosc dobrze ,od wczoraj gram w demo C2 i widac golym okiem ze silnik jest wyje....Nie wiem co ilosc konsol ma do grafiki ? .Niestety ale fanboy jestes i tyle.Poczytaj ,pograj zobacz opinie graczy nikt sie tego niespodziewal po Crysisie 2 takiej grafy.A po za tym jest tylko jedna mapa SKYLINE i jest dopracowana na picus.KZ3 i tak kupuje w dniu premiery ale fakt jest faktem (OCENIAM DEMA A NIE PELNE GRY!!!!!!!):eek:k:

:lol: dobry jesteś :eek:k: rozgrywka multi w crysis 2 jest słaba, bardzo wieje pustką .ty wbij sobie do głowy ze tu nie chodzi o platformę tylko o gry !!!.Tekstu typu (zaznaczam że posiadam obie konsole ) Bardzo dawno nie widziałem :grin:odpisałem z podtekstem że ja miałem kilka :mrgreen Jak dla mnie KZ3 może wyjść nawet na zx spectrum więc daruj sobie te puste tekty :twisted: Pełne wersje pojawią się niedługo i wrócimy do tematu :wink:. Rusz mózgownicą i pomyśl jak doszedłeś do wniosku ze nie grałem hy ?
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
:lol: dobry jesteś :eek:k: rozgrywka multi z crysis 2 jest słaba bardzo wieje pustką .ty wbij sobie do głowy ze tu nie chodzi o platformę tylko o gry !!!.Tekstu typu (zaznaczam że posiadam obie konsole ) to ci odpisałem z podtekstem że ja miałem kilka :mrgreen: Bardzo dawno nie widziałem :grin: Jak dla mnie KZ3 może wyjść nawet na zx spectrum więc daruj sobie te puste tekty :twisted: Pełne wersje pojawią się niedługo i wrócimy do tematu :wink:. Rusz mózgownicą i pomyśl zanim jak doszedłeś do wniosku ze nie grałem hy ?

Poczekajmy do recki i tylko jak z portem Crysisa na PS3 bo nikt jeszcze nie gral w niego.Na dzien dzisiejszy port z klocka (zaznaczam DEMO )jest ladniejszy od dema KZ3 .I to nie jest tylko moje zdanie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Cureman .
Jeden z szanowanych graczy pan mataman , pisze że Bulletstorm bije graficznie crysis 2 ;) Ty twierdzisz że bullet... jest słaby stawiając KZ3 na drugim miejscu :) A ja wielbię za walory graficzne Killzone 3 a co najważniejsze za super grywalność ;) Myślisz że to dziwne hm ??? I co mnie interesi port na ps3 ?jak będzie zwalony to kupie na x360
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
Seria Killzone ma jedna wade caly czas gramy w korytach brak tu duzych,wielkich terenow. Mala sciezka
maly placyk i znow maly lej itd. Nie ma wielkich terenow. I oby poprawili grywalnosc bo KZ2 byl nudny .Z resza Crysis 1 na Pc tez byl monotonny. Wracajac do Crysisa 2 czekam na recke bo za portem na PS3 przemawia 3D ale nie wiadomo czy nie skopali grafy .
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Poczekajcie aż zobaczycie nowy silnik id Software i Rage na dopasionym piecu ;)

Tylko ile osób posiada "dopasiony PC"?

Co do w/w porównań to bez pszesady, oba tytuły będą wymiatać i IMHO jakiś kolosalnych róznic nie będzie, zresztą my nie małolaty aby liczyć pixele - jest jeszcze fabuła, grywalność i takie tam ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
O PC to nie ma co tu pisać, bo raz - jest to forum PS3, a dwa - Metro 2033 na wysokich detalach zjada większośc konsolowych FPSów, niestety troche gorsza grafika w zamian za wygodę grania na kanapie, kinie domowym i TV to dla mnie cena niewielka...

Grafika grafiką panowie, ale oby K3 nie było takie nuuuuudne jak poprzednik, bo jeśli tak będzie to seria zejdzie już na psy. Dwójkę kończyłem wymiotując ją dalej niż widzę, bo tryb single był taki nudny, a latanie po mapce mnie jakoś nie grzeje dlatego w FPSy online nie zwykłem grać, chociaż może dla K3 i C2 zrobię wyjątek bo graficznie wgry będą rozwalać wszystko co było do tej pory. Bulletstorm to jakaś graficzna rakieta nie jest, owszem wygląda ładnie, nie ma aliasingu, ale myślę, że Killzone 2 wygląda ładniej.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Normalnie rece opadaja jak czytam to co piszesz w postach Cyt-Grafika ładna lecz strasznie uboga w detale .Ta? zobacz w pomieszczeniach ile jest szczegolow, detale na scianach (cegly i woda) zobacz sobie na metalowe schody ile posiadaja drobnych detali glowa boli.
 

arsenal

Moderator
VIP
Zagrałem jeden mecz w Crysis 2 i więcej nie zamierzam się nudzić. Graficznie też mnie tam nic nie zachwyciło. Mogli dać demo z single bo tym co jest to nie wiem kogo chcą zachęcić do kupna. Killzone 3 nie ma się czego obawiać.
Za to Bulletstorm urzekł mnie graficznie i w grywalności. Jak to dobrze, że na merlin.pl się jakiś frajer pomylił i wersja X360 Epic Edition będzie u mnie za 139 zł:-D
 
Do góry