Killzone 3 !!!

debeef

New member
Bez reklam
mapki dają Ci nowe lokacje online, niekiedy z poprzedniej części, co dla weteranów Killzone jest nie lada gratką
 

veronicaZora

New member
Game is like not the old version 2 but better in graphics and sound. It's story is not good but it's really entertaining who wants to play this game. Multiplayer feature adds the next dimension to the game.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Killzone 3 super ale u mnie coś nie fuka jak należy. Wpierw gra się zawieszała po każdej cutscence, po dograniu patcha problem został zminimalizowany bo cutscenki już nie powodowały zwiech, teraz w zależności od szczęścia gra się zawiesza co 3 godziny ale już w czasie gry np.. Z innymi grami nie mam problemów a mam 15 tytułów.
Znalazłem forum o podobnych problemach z czytaniem płyty killzona, bardzo dużo osób to zauważyło i być moze problem dotyczy tylko pewnej partii płyt czy modeli laserów, użytkownicy zwalają to na 2 dwuwarstwową płytę BR (myślałem ze wszystkie gry na ps3 są dwuwarstwowe ?) z tym że u nich często gra się wcale nie odpala, nie widać ikonki płytki w menu.
Tak czy inaczej laser mam nowy bo oryginalny się spalił (ps3 60GB, pierwszy model), być może te nowsze modele ps3 mają nowsze lasery i lepiej mogą czytać takiego killzona 3. Jednak nigdy bym nie pomyślał że kupując oryginalną grę na konsole będę miał takie problemy.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Już ukończyłem killzona więc w sumie przez całą grę po aplikacji patcha zawiesiło się tylko raz. Tak sobie myślę że skoro patch tak usprawnił sprawę to może jednak wina gry była a nie mojej konsoli ? Tak czy inaczej gra super, bardzo dobrze że zmniejszyli laga w celowaniu w stosunku do części 2 przez co gra stała się znacznie bardziej responsywna (przy czym w dalszym ciągu pozostało wrażenie jakby ociężałości skutkujące niezłym funem ze strzelania). Szkoda jedynie że 3'ka taka krótka, dlatego bardziej mogli to wypuścić jako dodatek a nie jako nową grę :)
 

nicenick

New member
re

Witam.
PS3 slim 320 Gb, TV 3d Toshiba 46 TL 838. okulary aktywne AG02G Killzone 3 z 3d. Po włączeniu 3d głębia obrazu widoczna odrazu, postacie, struktury, wszystko git ale te.. jak to nazwac "celowniki" jakies rozmyte, jakby podwojne. w opcjach gry wlaczone 3d i ustawione na 100%. Nie sam celownik z broni ale te pionowe wskazniki nie wiem czego mnie draznią. Skad ta rozmytka, podwojnosc jakby? Kalibracja jakas potrzebna? da sie to wyłączyć całkiem te celowniki? spotkał sie ktoś z czymś takim? Pzdr.
 

nicenick

New member
re

haha wszystko jest ok gdy Sev nie ma maski na twarzy:). Pograłem chwile i w dalszej czesci biegam bez maski i jest bajzel, wyglada świetnie...
 
Do góry