Killzone 3 !!!

vasyndrom

New member
nono kolejna osoba narzekajaca na singiel w fps chcecie dobrego singla zagrajcie w jakiegos RPG tam bedzie 40h+ rozgrywki. Killzone to kolejna gra ktora z gory stawiala na multi i tyle.

Dredsons piszesz mi ze wersje konsolowe gier sa skopane wzgledem wersji pc ok sie zgodze z tym sek w tym ze taki killzone ani uncharted czy gt5 nie ujrza swiatla dziennego na pc. tak wiec nie porownoj gier na konsole z grami na pc bo to nie ta sama brocha.

Co najsmieszniejsze te konsolowe popierdolki ze tak te gry sarkastycznie nazwe czesto maja tekstury czy tez oswietlenie lepiej zrobione niz niejedna gra na pc, nie wpominajac o optymalizacji samej gry.

@mataman - no coz ja sobie nie wyobrazam by byla inna kolorystyka na takiej planecie jak helghan do tego po zrzuceniu atomowki na stolice, owszem sama kolorystyka jest brzydka brudna szarawa no ale to dodaje klimatu tej grze.

Jeszcze wroce do dredsona - widzisz drogi kolego ja nie zachwycam sie grafika w grach pc gdzie b dobre efekty i przyzwoity framerate w fhd mozna uzyskac na kartach graficznych kosztujacych tyle co sama konsola, zachwycam sie natomiast tym co programisci jeszcze potrafia wycisnac z tak starego hardware'u jakim jest ps3 czy x360.
 

cureman

Active member
Bez reklam
vasyndrom, a ty mi napisz co jest w niej takiego rewelacyjnego,czego nie widziałeś wcześniej.Sęk w tym ,że gry na konsole graficznie są skopane ,porównując z PC, osobiście nie grałem w żadną grę na konsoli po której szczęka by mi opadła.Oczywiście ukazały się tytuły dorze zrobione, ale do zachwytów jeszcze daleko przynajmniej dla mnie.
P.S nie napisałem,że grafika mi się nie podoba,tylko nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia, jak u niektórych osób, to wszystko.Jako minus dodam jeszcze, czas gry niecałe 7h i singiel skończony,pewnie skończyłbym go szybciej ,ale bawiłem się ustawieniami i w pierwszych rozdziałech na siłę chciałem doszukać się pięknych efektów 3D ,daremnie.

Na jakim TV grales ?.Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja osobiście nie widziałem ładniej zrobionej gry typu FPS i nie grałem w lepszą po sieci :krol:
Tak z czystej ciekawości zapytam ,jaki FPS na PC jest tak zjawiskowy i grywalny ? Nie interesuje się grami na pieca a grałem tylko w beznadziejnego Crysis,a. Widziałem serie COD,a która wyglądała tak samo jak na konsoli.

Wracając do KZ3 ,wczoraj pograłem z żoną co-op :) gra się bardzo fajnie:-D .
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja sobie zostawiłem na deser K3, na razie ogrywam tego Bulletstorma (moja recka w przyszłym tygodniu), ale po tym co popykałem jakieś pól godzinki to już widze, że gra kozacka.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Myślę że większość graczy liczyło na taką rozgrywkę w singlu KZ2 . Różnica między dwoma częściami jest spora :) Wielki plus dla Kz3 !
 

pa3

New member
Bez reklam
Widzę że dla niektórych grafika to jak zawsze No.1, co tam jakaś grywalność, czy o zgrozo ciekawa fabuła (i nie chodzi mi tu akurat o KZ3) - przecież poziome i pionowe pixele to jest jedyny wyznacznik dobrej gry, Yeah:eek:k:

Poza tym jestem ciekaw ile % pc-towców odpala nowe gry na maksymalnych detalach, z włączonymi wszystkimi efektami ?, no i "powodzenia" jeśli ktoś widzi FullHD na monitorku.
 

Peek

New member
Bez reklam
No single w K2 to była totalna padaka! Tutaj akurat fabuła soi moim zdaniem na całkiem niezłym poziomie, nie jest to może Modern Warfare, ale jak najbardziej daje rade.
 

Rudeford

New member
zachwycam sie natomiast tym co programisci jeszcze potrafia wycisnac z tak starego hardware'u jakim jest ps3 czy x360.
Dobrze napisane! Grałem na razie tylko w demo i wykonanie oraz klimat śnieżnej miejscówki bardzo mi się podoba.
Singiel w K2 nie był taki zły. Cały etap w mieście i końcówka były świetne.
 

debeef

New member
Bez reklam
jeśli chodzi o fabułę to już bardziej do mnie przemawiała historia z dwójki, bo tam ISA działała przez zaskoczenie...to co nam serwują w trójce patrząc na ilość żołnieży po każdej stronie i sprzęt jest słabe...co nie zmienia faktu, że gra się świetnie i zabawa jest na najwyższym poziomie...teraz muszę okiełznać move
 

arsenal

Moderator
VIP
Panie i Panowie. Jadę właśnie po Sharpshootera. Mam umieścić trochę fotek i krótki opis na forum? Jak się sprawuje w K3, DS:Extraction i kilku innych?
 

Tomkin

Member
Jestem po 4h grania w nocy w KZ3 na Sharpshooterze,
Przerwalem , bo delikatnie reka dawala odczuć zmęczenie.
Gra rewelacja, system sterowania karabinem rewelacyjny.
Mam nadzieje ze zabawke bedzie mozna wykorzystac w wielu tytulach FPS i nie tylko ....
 

dredsons

New member
Bez reklam
Mam taki sam tv :) i mi sie 3D bardzo podoba.

Ja swój TV kupiłem ponad 8 miesięcy temu,obejrzałem większość filmów i gier,które ukazały się w 3D,na początku byłem pod ogromnym wrażeniem ,teraz mi trochę przeszło .W Killzone 3 próbowałem bawić się z ustawieniami w 3D ( dużych możliwości nie ma), ale i tak obraz jest ładniejszy po wyłączeniu tej opcji,przynajmniej dla mnie,pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Miałem zamiar pograć w multiplayer z sharpshooterem ale ciągle wywala error 10002. Pozostały tylko boty i kampania. Po krótkiej rozgrywce stwierdzam, że Sharpshooter to potężne narzędzie lub jak to Kevn Butler powiedział:" Daddy's little helper". Dla mnie nowa jakość zabawy z gry FPS i TPP a oto przecież chodzi. Od jutra zaczynam trening w K3 na poważnie. 8)
Co do oceny samego Sharpshootera. Jakość wykonania stoi oczywiście na wysokim poziomie. Kolor mógłby być inny ale można to przeboleć. Tragiczny nie jest. Pistolet trzyma się wygodnie, nic nie trzeszczy a precyzja w porównaniu z samym Move jest znacznie lepsza. Zmapowane przyciski dają radę. Moja ulubiona akcja w Killzone to zmiana magazynka - jak przeładowywanie strzelby samopowtarzalnej(shotgun). Szybko i prosto. W tym samym momencie mamy pełną kontrolę nad ruchem i kierunkiem postaci. Trójkąt i Kwadrat obecne po obu stronach są łatwo dostępne palcem wskazującym. Kontrolerem Navi operuje się wygodnie. Co tu więcej pisać - po prostu Wypas!
Są małe różnice w stosunku do wersji na rynek amerykański. W pudełku nie znajdziemy naklejek tam obecnych. Czyli nici z tuningu a'la ISA, Helgan lub SOCOM( choć pewnie za niedługi czas pojawi się sporo takich kalkomanii w serwisach aukcyjnych). Na górze pistoletu nie ma też imitacji mocowania kolimatora. W sumie nic ważnego nas nie ominie. Zawsze można zamówić to cacko ze Stanów jeśli ktoś bardzo chce. No ale wtedy nie będzie to kosztować 149 PLN.
Na koniec kilka obiecanych fotek:

s6302629.jpg
 

dredsons

New member
Bez reklam
Raczej jest to sprawa indywidualna,musisz samemu metodą prób i błędów ustawiać(kombinować) tak jak Tobie będzie najlepiej.Ja mam tak:
Deadzone width - 0%
Deadzone height - 0%
Sensitivity - 20%
Turn speed - 30%
 
Ostatnia edycja:
Do góry