Killzone 3 !!!

Ogr

New member
Bez reklam
I sesyjka godzinna z trójeczką za mną. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ZAJEBISTY dubbing! Ku*wy lecą na lewo i prawo i wyszło to DOSKONALE. Graficznie jest to tytuł stojący w jednym rzędzie z God of War III czy Uncharted 2. Po prostu poezja na ekranie. Sterowanie z Move jest po prostu genialne, trzeba troche dotarcia i dobrej kalibracji sprzętu, ale precyzja jest tak ogromna, że po prostu nie chce się wracać do pada. Jeśli wyeliminowano w niej nudę z dwójki i poprawiono fabułę to będzie jeden z najlepszych FPSów w jakie grałem. Póki co tytuł mnie oczarował zobaczymy jak bedzie dalej.

Ocena wstępna: 9/10

No proszę ziom a tak negatywnie byłeś nastawiony ;) Ja wybiorę się po grę jutro :) Przejdę singla a następnie doścignę czołowkę online :mrgreen: grając na padzie :???:
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe, ale kiedy przesiadłem się na pada to przyznam, że większość mocy tej gry prysło. Move zmienia ją całkowicie. Poza tym chcę jeszcze się przekonać czy faktycznie nie będzie nudy jak w dwójce.

Więcej bedę wiedział jutro, dziś już nie gram, bo najpierw muszę przejść Bulletstorma (jestem ograniczony ramami czasowymi na wypożyczenie gry, a muszę ją zrecenzować), Killzone 3 kupiłem na własność, więc będę sobie ją dozował.
 

Peek

New member
Bez reklam
A co do bonusów, to kiedy byłem po K3 i Bulletstorm to wdałem się w rozmowę ze sprzedawcą, która wyglądała tak:

Ja: A są chętni na te edycje za 5 stówek?
Sprzedawca: No już mamy 4 klientów na nie.
Ja: o_O

A więc jednak takie edycje się sprzedają, według mnie to przecież koszt drugiej gry i połowa na trzecią, ale kolekcjonerzy to kolekcjonerzy...
 

pa3

New member
Bez reklam
Tylko panowie żeby nie było zbędnych Spoilerów!!, jak to miało miejsce przy DS2, gdzie dowiedziałem się o jakimś Bossie pod koniec gry - wrrr...

Po prostu cisza wyborcza ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe wiadomo jak coś to na białej czcionce jak zawsze.

Jednak wydaje mi się (bo grałem na razie tyle co kot napłakał), że sporo zaspoilowali nam jak zwykle w internecie. Ja sam nie grałem w demko, żeby sobie nie psuć zabawy, ale gameplaye i videorecenzje oglądałem, ale miejmy nadzieję, że gra skrywa w sobie jeszcze wiele mistrzowskich momentów, których nikt sie nie spodziewa...
 

debeef

New member
Bez reklam
mam nadzieję, że napisanie o różnorodności gry nie było za dużym spoilem
Peek: znajomy też kupił tą wypaśną wersję, ale on zawsze takie kupuje jak są...Ja zawsze podstawowe kupuje...zdziwilem się dziś w Empiku, bo bylem zadowolony z ceny 184 zł za grę, a tam była cena 179 zł za podstawkę i 199 zł za kolekcjonerkę...jakbym to wiedział kupiłbym kolekcjonerkę w Empiku i byłby to pierwszy taki przypadek u mnie, no ale za cenę nowości to tak by nie bolało...
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja tez zawsze kupuje podstawową, mam tylko Bioshocka w metalu, bo kupowałem długo po premierze i był w metalu za 60zł, więc wziąłem a dla mnie to chyba najlepsza gra generacji. Wiesz no te kolekcjonerki wyglądają dobrze, ale normalnie w metalu chodzą raczej po 250zł, a o tej promocji co mówisz to słyszałem, ale czy to nie jest tak, że jak kupujesz w empik.com to masz 199zł metal a w sklepie za 239zł? Bo wlasnie coś mi się tak wydaje
 

vasyndrom

New member
no w koncu dorwalem moj egzemplarz kz3 edycja kolekcjonerska (stalowka) i co mnie bardzo ucieszylo to soundtrack oraz odrazu mappack, tak wiec zaoszczedzilem jakies 11 funtow gdybym mial to kupowac osobno co i tak bylo w planie :) wrazenia napisze pozniej :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Pograłem dwie godzinki w singla ,jest świetnie :D Nie mogłem się oderwać od pada ! Dynamicznie ,efektownie i bardzo grywalnie ,co jest najważniejsze .Fabularnie zapowiada się całkiem dobrze a dubbing hehe to jest to :-D!!! Wizualnie i dzwiękowo gra urywa głowę . Póki co doczepić mogę się tylko do kilku krótkich zacinek . Multi oczywiście króluje :krol: Faktycznie singiel dwójki przy Kz3 jest nudnawy ;)
 

dredsons

New member
Bez reklam
Powiem jedno,sharp shooter w tej grze rządzi,gra się o wiele wygodniej , celowanie przy odpowiednich ustawieniach nie sprawia już tyle problemów co z samym Move,grałem ponad 4h i nie odczułem zmęczenia ręki ,bardziej bolały mnie oczy od tego śmiesznego 3D i po 2h zmieniłem obraz.Tytuł bardzo grywalny jak napisał już o tym Ogr,dżwięk i dubbing też dają radę,jedynie do czego mogę się przyczepić to grafika , wygląda dobrze ale bez rewelacji.
 

vasyndrom

New member
Powiem jedno,sharp shooter w tej grze rządzi,gra się o wiele wygodniej , celowanie przy odpowiednich ustawieniach nie sprawia już tyle problemów co z samym Move,grałem ponad 4h i nie odczułem zmęczenia ręki ,bardziej bolały mnie oczy od tego śmiesznego 3D i po 2h zmieniłem obraz.Tytuł bardzo grywalny jak napisał już o tym Ogr,dżwięk i dubbing też dają radę,jedynie do czego mogę się przyczepić to grafika , wygląda dobrze ale bez rewelacji.

hmmm ciekawe jedna z najlepszych grafik tej generacji, oprocz uncharted nalezy do killzone 2/3 a ty mowisz bez rewelacji, moze inaczej wskaz mi gre na ps3/x360 oprocz uncharted oczywiscie gdzie masz ta rewelacyjna grafike :)

P.S rozumiem ze sama stylistyka grafiki/architektruy moze sie nie podobac czy tez paleta kolorow no ale bez przesady :D
 

dredsons

New member
Bez reklam
hmmm ciekawe jedna z najlepszych grafik tej generacji, oprocz uncharted nalezy do killzone 2/3 a ty mowisz bez rewelacji, moze inaczej wskaz mi gre na ps3/x360 oprocz uncharted oczywiscie gdzie masz ta rewelacyjna grafike :)

P.S rozumiem ze sama stylistyka grafiki/architektruy moze sie nie podobac czy tez paleta kolorow no ale bez przesady :D

vasyndrom, a ty mi napisz co jest w niej takiego rewelacyjnego,czego nie widziałeś wcześniej.Sęk w tym ,że gry na konsole graficznie są skopane ,porównując z PC, osobiście nie grałem w żadną grę na konsoli po której szczęka by mi opadła.Oczywiście ukazały się tytuły dorze zrobione, ale do zachwytów jeszcze daleko przynajmniej dla mnie.
P.S nie napisałem,że grafika mi się nie podoba,tylko nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia, jak u niektórych osób, to wszystko.Jako minus dodam jeszcze, czas gry niecałe 7h i singiel skończony,pewnie skończyłbym go szybciej ,ale bawiłem się ustawieniami i w pierwszych rozdziałech na siłę chciałem doszukać się pięknych efektów 3D ,daremnie.
 
Do góry