Killzone 3 !!!

dredsons

New member
Bez reklam
Dokładnie sprawa ma się tak, że były w piątek w jednym miejscu, ale za 230zł, dzisiaj były już po normalnej cenie czyli ok 180zł.

Sharp Shootera widziałem w Empiku, ale odpuściłem, bo jego koszt to prawie druga gra, a poza tym jego waga podobno potrafi dac się we znaki wraz z dłuższym graniem. (Przynajmniej tak czytałem w PSX Extreme)

Nie trzymałem go w rękach ,ale jak będę go miał, to coś skrobnę na jego temat.Pograłem dzisiaj w demko Bulletstorm na klocku ,gra rozpier***a,w przyszłym tygodniu trzeba będzie kupić ,tylko nie wiem na jaką platformę.Muszę ściągnąć demko na PS3 i porównać.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Możliwe, w sumie Bulletstorm aż opływa "amerykańskim" stylem. Jest luz, jest zabawa, jest humor.

Najbliższe dni pokażą, kto wygra pojedynek o portfele graczy.
Zapominacie panowie o malutkim szczególe ,a mianowicie KZ3 wychodzi tylko na PS3 .więc mam nadzieje ze pod uwagę brana będzie tylko sprzedaż na platformie SONY :)
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
ja wlasnie dzis zapoluje na sharp shootera ( zonka pozwolila tylko mam nie biegac z tym po podworku ) - nie ma to jak ciezar hyhyh AK47 albo PK - zobacze co MM przygotowal dla klientow :) i czekam na chetnych do multi :krol:
 

debeef

New member
Bez reklam
tylko ile byś pochodził z ak lub pk z celownikiem przy oku...

Kupiłem zwykłą wersję i zauważam, że to się zrobiła taka wersja budżetowa, plastik giętki i cieniutki instrukcja na cieniusieńkim papierze zawierająca jak najmniej kartek i pomalowana wszystkim co się da okladka. Kupując za 50 zł drożej wersję kolekcjonerską dostajemy tylko trochę więcej niż w normalnej, ale już całe upapranie okładki umieszczone jest na folii, po której zdjęciu mamy piękną okładkę, no i wypaśna wersja Helghast, gdzie już wszystkiego pełno...odnoszę wrażenie, że wydawcy znaleźli sprytny pomysł na podniesienie ceny gier, niby bez ich podnoszenia...
 

arsenal

Moderator
VIP
Też zamówiłem wersję zwykłą ale sklep PSX Extreme się nie popisał i może w piątek albo w poniedziałek będzie. :x
Na szczęście Merlin się wywiązał więc za chwilę odpalam Bulletstorma.
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja sobie z allgame wziąłem jak tylko dostali nomen omen dostawę...do psx-a mam równie blisko, ale ceny wyższe także ich odpuszczam

Pierwsze wrażenia z gry to że pierwsze przejście z padem, bo nie mogłem się od razu przyzwyczaić do move...akcja znaczenie szybsza i to mi się mniej podoba, ale przyzwyczaję się, grafika zacna
 

dredsons

New member
Bez reklam
Moja paczka ma być jutro(gra +Sharp Shooter),a co do Bulletstorma , to w wersji na klocka otrzymamy możliwość grania w betę Gears of War 3, łakomy kąsek.
 

arsenal

Moderator
VIP
No łakomy. Dlatego taką wersję wziąłem. Zwłaszcza, że ktoś się w Merlinie rypnął i sprzedawał ją w pewną niedzielę po 130 zeta :-D
 

Peek

New member
Bez reklam
U mnie już i Killzone 3 i Bulletstorm, zaraz odpalam. Bulletstorma będę musiał za 2 tygodnie oddać, bo niesteto to tylko wypozyczony do recenzji, ale Killzone moje - kupione.
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe spokojnie dziś Liga Mistrzów, a czy warto zaczynać Killzone 3 na kilka minut?

Jutro dokładnie ogram obie gry, możliwe, że jeszcze dziś którąś odpalę, ale równie mozliwe, że obie przenocują w folii;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie odświeżyłem temat Bulletstormu, żeby już tu o nim nie śmiecić.

Killzone 3 odpaliłem na 5 minut. Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że gra nie wymaga instalacji a już w dniu premiery dostępna do pobrania jest łatka "1.03".
 

debeef

New member
Bez reklam
Doszedłem do tego momentu z demka i muszę napisać, że gra się fajnie, rozgrywka jest różnorodna i intensywna. Tak na oko jestem w połowie gry i już latałem, strzelałem "po szynach", jechałem maszyną kroczacą ;) skradalem się i byłem snajperem nie jest nudno...na razie duży plus
 

Peek

New member
Bez reklam
I sesyjka godzinna z trójeczką za mną. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ZAJEBISTY dubbing! Ku*wy lecą na lewo i prawo i wyszło to DOSKONALE. Graficznie jest to tytuł stojący w jednym rzędzie z God of War III czy Uncharted 2. Po prostu poezja na ekranie. Sterowanie z Move jest po prostu genialne, trzeba troche dotarcia i dobrej kalibracji sprzętu, ale precyzja jest tak ogromna, że po prostu nie chce się wracać do pada. Jeśli wyeliminowano w niej nudę z dwójki i poprawiono fabułę to będzie jeden z najlepszych FPSów w jakie grałem. Póki co tytuł mnie oczarował zobaczymy jak bedzie dalej.

Ocena wstępna: 9/10
 

klaus71

New member
Bez reklam
Z resztą komu ja sie tłumaczę? Użytkownikowi sympatia.pl? Człowiekowi, który sam oszukuje nie kupując gier ze sklepu w folii (jak ja) tylko kupując je z rynku wtórnego (to też jest piractwo!).

tak z ciekawości spytam - w jakim kraju jest to piractwem?
 

Peek

New member
Bez reklam
Prawnie nim nie jest, ale względem producentów jest to takie samo piractwo jak ściąganie gier z torrentów.
 

arsenal

Moderator
VIP
Chciałeś powiedzieć "według producentów to piractwo" bo według prawa sprzedaż używek na pewno nim nie jest, w żadnym kraju na świecie. Więc skończmy ten akurat offtop, zanim zrobi się dziwnie.
 
Do góry