Killzone 3 !!!

debeef

New member
Bez reklam
Nie widzisz kolego jednej rzeczy o której tu piszemy od początku, niech sobie będą ich nazwiska na filmach gdzie grają, ale nie na grach z którymi mają baaaardzo mało wspólnego. Wydaje mi się, że jakbym dał pada P. Englertowi to nie za bardzo wiedziałby co z nim zrobić, ale na okładke trafił i to jest epic fail, ale widzę, że do Ciebie i tak nic nie dotrze...
 

pav3l

New member
Bez reklam
Jakieś zastrzeżenia? Chyba nie ma lepiej wykonanej polonizacji :eek:k:
Jak grałem, to było parę denerwujących dla mnie kwestii, teraz od ręki nie napiszę bo nie pamiętam, ale jak będę przechodził znowu (na pewno przed wyjściem 3ki), to odświeżę ten wątek. Ja generalnie alergicznie reaguje na wszelkiego rodzaju dubbingi....
 

Palpiboy

New member
Nie no Panowie, proszę Was. Nie nazywajmy kogoś błaznem tylko dlatego, że nie zgadzamy się z jego podejściem.
Wymagamy od innych, wymagajmy też od siebie.

Pozdrawiam
 

Marszałek

New member
My mamy natomiast polewkę praktycznie ze wszystkiego co piszesz bo to brednie do kwadratu.
Wiele bardziej znane nazwiska i to na całym świecie, nie widnieją na takich okładkach ale u nas wiocha musi być.

PS. Panowie mamy nowego błazna nadwornego.

Pozdrawiam,

Wiocha to jest nie na okładkach Sony, a tutaj na tym forum. Dzięki takim jak Ty. :lol:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
@mataman
No dobra, nowego-starego ;-)

@Marszałek
Wiocha tu była ale jak zbanowali Bambo to się skończyła.
Teraz z Twoją obecnością znowu się zaczyna.

Pozdrawiam,
 

Capoman1986

New member
Marszałek, za przedmówcami, przypominam, że to jest gra, nie film, a ci panowie podkładają głos, ile im to zajęło? Godzinę? Dla mnie lans aktorami na froncie, TAKIMI ogromnymi, szpecącymi fontami jest totalną wiochą i brakiem gustu, a przede wszystkim szacunku do graczy, szczególnie takich jak ja, tzn. kolekcjonerów. Nie wiem jak Ty, ale ja lubię mieć w swojej kolekcji piękne pudełka ze świetnymi (lub mniej) artami, a takie coś mnie strasznie razi. Mogli chociaż wrzucić te nazwiska małymi literami na dole pudełka, wtedy by nie raziły (o ile dobrze pamiętam z AC tak właśnie zrobiono). Oby limitka była bez skazy.


Bambo idź do Polygamii! Acha, sry, tam też Cię chyba zbanowali :p Jak widzisz wszędzie mają Cię dosyć.
 

mataman

New member
Bez reklam
helghast1028.jpg


To jest wypas :)
 

pa3

New member
Bez reklam
Tylko o tym wypasie było już dawno wiadomo, a który kosztuje na amazon.uk zaledwie 630 zł. Ciekawe ile osób zakupiłoby taki zestaw bez gry za 430 zł ?

W sumie w telewizji trąbią że średnia krajowa to 3,5k zł, więc taka cena to imo dla każdego pikuś ;)
 

pav3l

New member
Bez reklam
Panowie, mocno wkręcacie....hehe. Ja się prawie namówiłem!:D
Te gameplay'e czy trailery, to nie ma żadnych pytań, szczękę trzeba zbierać z podłogi....
Ale wiem, że znowu będzie strzelanie, padanie, strzelanie, kucanie - po czym - znowu strzelanie. Ale jakie strzelanie! Mocno narzekałem na nude w tej grze, ale muszę jej oddać sprawiedliwość w jednej kwestii. Otóż, gierkę ratuje bardzo mocne, niespotykane w sumie nigdzie indziej, AI przeciwnika. Każdy kto w to grał, przyzna rację, że tu nie ma lekko - w stylu ukopiesz się i napi....asz.... - nic z tego, okrążą cię albo dojadą inaczej...:wink: Ta gra nie przejdzie bez echa w 2011, jestem tego pewny.
...kusicie....!
 

debeef

New member
Bez reklam
W tym roku nie przewiduję, żadnej bardziej oczekiwanej przeze mnie pozycji, bardziej nastawiam się na multi, ale singla pewnie też ogram...twraz tylko masteruję K2 i będę przygotowany na K3 :)
 

pav3l

New member
Bez reklam
No własnie, Mataman, w kieszeń nikt ci nie zagląda yr money, ale to jest mniej więcej połowa ceny nowej konsoli...:hmm:
 
Do góry