filmy FULL HD na blu ray

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie . Na takim forum raczej szpanem nie jest zawartość dysku tylko półki:). Widzę że wyznacznikiem zamożności na forum staje się szybkość internetu i jakiej wielkości pirata zdoła się ściągnąć hehe. "Jestem lepszy bo mogę sobie pozwolić na film 40Gb:D". "krucho z kasą jedynie na 8Gb mogę sobie pozwolić, może kiedyś to się zmieni:)". Nomanie jajca jak berety. Jak by to Walduś Kiepski powiedział:)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Kolekcje dzielimy na wirtualne

bluraywelivefilm.jpg


i fizyczne....to już zależy kto co lubi

tumblr_m807noLqVr1ro41bmo1_1280.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie . Na takim forum raczej szpanem nie jest zawartość dysku tylko półki:). Widzę że wyznacznikiem zamożności na forum staje się szybkość internetu i jakiej wielkości pirata zdoła się ściągnąć hehe. "Jestem lepszy bo mogę sobie pozwolić na film 40Gb:D". "krucho z kasą jedynie na 8Gb mogę sobie pozwolić, może kiedyś to się zmieni:)". Nomanie jajca jak berety. Jak by to Walduś Kiepski powiedział:)

Wlasnie, mialem zalozyc watek z naszymi skromnymi kolekcjami i zadne jakies przechwalki, nawet skromne kolekcje filmow BR, CD itp. ale tak sobie mysle, ze jak ktos wstawi swoja szafke i uslyszy ze niepotrzebnie graci i zajmuje miejsce, to chyba sobie daruje :)

Ciekawi mnie Armaning czy to masz..??

Szczerze mowiac, to niespecjalnie przepadam za Bondem. Mam tam jakas plytke, ale do kolekcji Bondow to mi daleko.
Co do fotek, to pierwszy obrazek znam.
Mialem na tapecie, generalnie lubie grafike filmowa z posterow, czyli tez to co jest na okladkach, natomiast co do drugiego, to polecam zajrzec do tych watkow:

Post Pictures of Your Blu-ray Collection - Blu-ray Forum (ponad 300 stron)
post pix of your blu ray collection (900 stron!)
Photos of Your Blu-Ray Collection - DVD Talk Forum
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Mialem na tapecie, generalnie lubie grafike filmowa z posterow, czyli tez to co jest na okladkach, natomiast co do drugiego, to polecam zajrzec do tych watkow:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś.Pierwsze zdjęcie to nie tapeta tylko biblioteka gotowa do odpalenia filmu i oglądania.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś.Pierwsze zdjęcie to nie tapeta tylko biblioteka gotowa do odpalenia filmu i oglądania.

Zrozumialem, znalazlem kiedys tego screena w grafice googla, wrzucilem do PS, zlaczylem dwa i wrzucielm sobie na monitor pod moja rozdzielczosc (2560x1080), ale tak rozumiem ze to jest rzeczywisty screen z biblioteki.
Nie wiem z jakiego programu, ale pewnie z XBMC, tam jest sporo roznych ciekawych skorek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz Krzychu kazdy ma inne charakter i inne podejscie, ja tak nie potrafie i nie chodzi o to ze biedny nie zrozumie bogatego, bo mysle ze wiele jest takich osob co teraz zyje sie im dobrze,a kiedys zylo sie im normalnie a czasem biednie... I wiem co to jest bieda.. uwierz na slowo... wiem jak uczylem sie zima w kurtce przy grzejniku jak bylem maly.. czy przez dwa tygodnie w miesiacu jadlem passztetowa w dzien w dzien, innych nie bede rzeczy pisal.. ale matka tlumaczyla mi od malego ze jesli bede sie uczyl to jest duza szansa ze zapomne o takich czasach jak tamte... I mamy obecne czasy i zyje mi sie bardzo dobrze ale dlatego ze nie marudzilem przez cale zycie tylko jak nie podobala mi sie jedna praca to szedlem do drugiej,( w miedzy czasie drugi fakultet robilem , przez 5 lat spalem po 4-5 godzin bo ciezko bylo pogodzic uczenie sie z praca), jak w drugiej firmie czulem, ze nie rozwijam sie to poszedlem do trzeciej.Obecnie jeszcze gdzie indziej pracuje. Przenioslem sie z malego miasta do metropolii bo Warszawa takim miastem jest w porownaniu do mojego 20 paro tysiecznego rodzinnego miasta ryzykujac wszystko bo poszedlem z niczym..
Pytasz sie czy nigdy kupowalem perfum lewych, ciuchow itp... nie, nie kupowalem, a wiesz dlaczego ? Po co mi perfumy lewe skoro one sa wlasnie lewe w 100%, czyli taki jest ich zapach oryginalny jak i ich zakup. Wez idz na bazar i kup takie perfumy a potem te same perfumy np idz do jakiejs perfumerii i powachaj oryginalny i zobaczysz jaka jest roznica w zapachu. Wiec Ci co sprzedaja nie dosc ze oklamuja ludzi wciskajac im kit to jeszcze powoduje sie ze wspiera sie tych oszustow, ktorym wiekszosci lepiej sie zyje jak przecietnemu Polakowi. A juz przyklad z papierosami to juz jak dla mnie oczywiscie w ogole nie wypal, Kolego jesli ktos pali to albo go na to stac i pali albo robi tak jak wielu moich znajomych ze powiedzieli koniec i naprawde w kilka tygodni byli w stanie to dziadostwo w diably rzucic. Moj ojciec ktory palil od 18 roku zycia majac okolo 60 lat z dnia na dzien przestal palic jak zrozumial ze nie stac go na kupowanie papierosow.. powtarzam 60 letni facet, obecnie ma ponad 72 lata. Wiec czlowiek mlody czy w dojarzalym wieku ktory jest swiadomy pewnych rzeczy tym bardziej powinien potrafic zrozumiec co jest dobre i na co go stac.. i wybtac czy woli kupic jedna paczke papierosow czy np isc do wypozyczalni i wypozyczyc sobie film. A papierosy, wodka to nie sa artykuly pierwszej potrzeby , da sie bez tego zyc.. Polacy musza zrozumiec ze nie da sie od razu zeby w Polsce bylo tak jak np w Niemczech, rozumiem ze to denerwuje patrzac sie na ceny czy zycie w innych krajach, ale tam nikt albo prawie nikt nie okrada Panstwa tak jak to jest u nas.. I do poki Polacy nie zrozumieja zeby bylo w Polsce dobrze to musimy wydawac kase w nasza gospodarke bo bez tego nigdy nie ruszymy do przodu.. I moze teraz czy za 10 lat bedzie dalej tak samo ale moze Twoje czy moje dzieci beda mialy tak za te 20 lat porownywalnie jak ich rowniesnicy w krajach zachodnich.. Ale nie bedzie tak jesli bedzimy kupowac lewe papierosy, alkohol, czy inne rzeczy i wspierac zlodziei bo to sa zlodzieje Ci co sprzedaja po bazarach podrabiane rzeczy, a pamietajmy ze kupujac od zlodziei rowniez stajemy sie nimi sami.. co do wielu z nas bardzo ciezko taka swiadomosc dochodzi.. Bo lepiej jest pomarudzic na system..

ARMANIG juz gdzies wstawialismy zdjecia kolekcji filmow bo pamietam ze mnie prosiles zeby wstawic zdjecia i w jakims watku wstawialem swoje albumy z filammi plus filmy na bluray w szafce... tylko bez plyt cd... :) a co do miejsca to naprawde moze to malo miejsca zajmowac majac wlasnie np albumy i w nich trzymac filmy , lub np tak jak ja trzymam filmy na bluray ze w jednym opakowaniu mam po dwa filmy, a nawet kilka okladek mam takich ze 3 filmy mam w jednym opakowaniu. Chyba ze ktos kupuje zeby tez to mialo jakis wygald ale wtedy to juz musi byc miejsce na cos takiego... najlepiej dedykowany pokoj do KD :)
Ale generalnie taki watek, chyba pozbawiony jest sensu patrzac na podejscie ludzi do tego tematu..
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
@robertuss, fajna kolekcja
Widzę, że nam się zrobił watek moralno- prawniczy.
A tak serio, to myślę sobie, że w PL jeszcze dużo wody upłynie zanim nauczymy się, że jeżeli, coś do nas nie należy to tego nie należy sobie brać.
Taki przykład z Japonii- znajoma, która tam mieszka była z dzieckiem na zakupach w jakimś centrum handlowym, dziecko zgubiło tam sweterek, a po kilku miesiącach będąc tam ponownie przypomniała sobie o całej sprawie i poszła do tzw. biura rzeczy znalezionych, a tam pani oddaje jej ładnie poskładany i wyprany sweterek... i co naiwni ci Japończycy? Wiem, że nie za bardzo pasuje to tematycznie do HDforum ;) ale świetnie obrazuje polski problem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
@robertuss, fajna kolekcja
Widzę, że nam się zrobił watek moralno- prawniczy.
A tak serio, to myślę sobie, że w PL jeszcze dużo wody upłynie zanim nauczymy się, że jeżeli, coś do nas nie należy to tego nie należy sobie brać.
Taki przykład z Japonii- znajoma, która tam mieszka była z dzieckiem na zakupach w jakimś centrum handlowym, dziecko zgubiło tam sweterek, a po kilku miesiącach będąc tam ponownie przypomniała sobie o całej sprawie i poszła do tzw. biura rzeczy znalezionych, a tam pani oddaje jej ładnie poskładany i wyprany sweterek... i co naiwni ci Japończycy? Wiem, że nie za bardzo pasuje to tematycznie do HDforum ;) ale świetnie obrazuje polski problem.

Ja mysle ze kazdy przyklad pokazujacy jak inni na swiecie podchodza do uczciwosci jest dobry, gdyz dzieki temu kiedys i do nas mam nadzieje dojdzie taka swiadomosc...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytam jeszcze raz skad wiesz ze matryca padnie?

Zaloz osobny watek, wklej zdjecia i czekaj na info. Nikt tu nie jest wrozka. To nie jest miejsce na dyskusje o matrycy.
Juz i tak zrobil sie tu balagan.

ARMANIG juz gdzies wstawialismy zdjecia kolekcji filmow bo pamietam ze mnie prosiles zeby wstawic zdjecia i w jakims watku wstawialem swoje albumy z filammi plus filmy na bluray w szafce [....]
Ale generalnie taki watek, chyba pozbawiony jest sensu patrzac na podejscie ludzi do tego tematu..

Tez tak mysle, a szkoda... Jak znajdziesz ten watek to daj znac.
 
Ostatnia edycja:

ikdsl

New member
Zaloz osobny watek, wklej zdjecia i czekaj na info. Nikt tu nie jest wrozka. To nie jest miejsce na dyskusje o matrycy.
tak se napisalem,co nie wolno?
pisalem wczesniej ze to nie na temat,foto nie zrobie bo mi aparat zdech,a teraz telewizor sie psuje,i wiem ze nikt niejest wruzka,myslalem ze ktos moze cos wiedziec i napisalem se tu,troche to wkurzajace jest bo jak ogladam sporty zimowe jak jest tlo biale to w posierodku jest taka chmurka niebieska i troche jest tego po bokach tak jakby roj komarow.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
tak se napisalem,co nie wolno?
pisalem wczesniej ze to nie na temat,foto nie zrobie bo mi aparat zdech,a teraz telewizor sie psuje,i wiem ze nikt niejest wruzka,myslalem ze ktos moze cos wiedziec i napisalem se tu,troche to wkurzajace jest bo jak ogladam sporty zimowe jak jest tlo niebieskie to w posierodku jest taka chmurka niebieska i troche jest tego po bokach tak jakby roj komarow.

To Ci napisalem, zebys zalozyl osobny watek. Szybciej tam uzyskasz pomoc. Sporo osob ma podobne problemy, a fotka ulatwi diagnoze. Czesto pojawiaja sie watki z uszkodzona matryca, pojawiaja sie pasy pionowe/poziome, cloudingi, bandigi i inne cuda. Sprawdz w google grafice, moze tam bedzie cos podobnego i wklej. Foxu Ci to samo napisze.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zaloz osobny watek, wklej zdjecia i czekaj na info. Nikt tu nie jest wrozka. To nie jest miejsce na dyskusje o matrycy.
Juz i tak zrobil sie tu balagan.



Tez tak mysle, a szkoda... Jak znajdziesz ten watek to daj znac.

W wolnej chwili poszukam ale za diabla nie pamietam jaki to watek byl, ale cos z filmami jak dobrze pamietam , a tez tak pomyslalem sobie ze byc moze to bylo w naszych zestawach :) ale nie pamietam ...
 

lm648

Banned
..........ale świetnie obrazuje polski problem.

Zacytuję tu słowa pewnego prezydenta "nie chcę ale muszę" wtrącić się do dyskusji, gdyż wszyscy zapomnieliście o tym, że naród polski przez 150 lat był pod zaborami a kolejne 50 lat "budowaliśmy socjalizm", ponadto ile wojen i wojsk przetoczyło się przez nasze ziemie w okresie ostatniego tysiącleci, które nam tu dóbr materialnych i innych na pewno nie dostarczały lecz łupiły co popadło. Cały czas tu była bieda, dopiero może teraz ostatnie 15 lecie jest już inne.
A to wszystko bez wątpienia ukształtowało odpowiednio nasze geny i zaopatrywanie na całą problematykę posiadania materialnego. Teraz trzeba kolejnych 200 lat na powrót do normy, nie myślcie,ze tak nagle mentalność polaka ulegnie nagłemu zwrotowi, na to aby tak było trzeba setki lat.
Uważam, że wszelkie porównania do narodowości państw zachodnich jest nie na miejscu, gdyż przede wszystkim one właśnie były "naszymi oprawcami" oraz nic nie ujmując tym za wschodniej granicy, którzy też nas dobrze doświadczyły. O azjatach nic nie wspominam gdyż to mentalnie zupełnie odrębna cywilizacja od europejczyków.
Jakoś o tym zapomnieliście pomimo "bogatego wykształcenia":)

..... a na marginesie dodam, że "niemce nie są święte" i też masowo na potęgę ściągają piraty pomimo tego, że mają swoje "Ojro" :) ... więc spoko bez zbytniej "napinki" i poczucia winy z tej przyczyny rodacy :) ... popatrzcie na statystyki piractwa w Europie
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Uważam, że wszelkie porównania do narodowości państw zachodnich jest nie na miejscu, gdyż przede wszystkim one właśnie były "naszymi oprawcami" oraz nic nie ujmując tym za wschodniej granicy, którzy też nas dobrze doświadczyły. O azjatach nic nie wspominam gdyż to mentalnie zupełnie odrębna cywilizacja od europejczyków.
Jakoś o tym zapomnieliście pomimo "bogatego wykształcenia":)

..... a na marginesie dodam, że "niemce nie są święte" i też masowo na potęgę ściągają piraty pomimo tego, że mają swoje "Ojro" :) ... więc spoko bez zbytniej "napinki" i poczucia winy z tej przyczyny rodacy :) ... popatrzcie na statystyki piractwa w Europie

Jakoś twoje argumenty do mnie nie przemawiają;), ale luz, każdy ma swoje zdanie na różne kwestie.
Dla mnie osobiście kwestia uczciwości nie ma nic wspólnego z wykształcenie, "człowieki" po kilku klasach podstawówki nie raz mają jej więcej niż "wykształciuchy".
Idąc twoim tokiem rozumowania, to jak ktoś ukradnie mi rower, to ja pójdę i ukradnę rower komu innemu...?

Ja uważam, że piractwo nie jest złe i tyle w temacie. A to, że Niemcy ściągają czy nie średnio mnie interesuje, wolę żebyśmy porównywali sie do tych lepszych, a nie do gorszych.
Myślę w ten sposób, ponieważ udało mi się poznać wielu muzyków, przy kilku większych koncertach także coś tam majstrowałem i robię to przez szacunek dla nich, dla ich pracy.
W PL niestety jest tak, że artyści (nie chodzi mi o tych, których można usłyszeć w zetce, esce czy tym podobnych dziwnych stacjach ;)) zarabiają kasę głównie na koncertach, ze sprzedaży płyt są to naprawdę niewielkie pieniądze, ta kasa idzie głównie do wytwórni, więc nie będę się przykładał do dodatkowego ograbiana ich.
Nie mam zamiaru nikomu prawić, jaki to zły jest ściągając muzę czy filmy, jak ktoś chce niech ściąga do woli- "nie moja piaskownica, nie moje zabawki...";)

@lm648- pozdro:)
 

Lemil

Banned
Zacytuję tu słowa pewnego prezydenta "nie chcę ale muszę" [...] że naród polski przez 150 lat był pod zaborami a kolejne 50 lat "budowaliśmy socjalizm"
Słynne słowa polskiego prezydęta brzmiały "Nie chcem, ale muszem." Dopuszczalna jest też wersja "Nie kcem, ale muszem." Niestety nasz prezydęt nie otrzymał wymaganej pomocy operacyjnej w kwestii poprawności językowej, względnie miała ta nieporadność ocieplić wizerunek. Nieważne, jak by ktoś chciał dojść prawdy, to oficerowie prowadzący są jeszcze do odnalezienia.

Niestety, nie jest dobrze. Zabory, komunizm. A teraz budujemy z kolei pedalizm i korupcjalizm. Przy okazji, korupcjalizm to taki ustrój, gdzie na fundamencie komunizmu elementem najważniejszym jest łapownictwo i kolesiostwo.

Cóż, filmy są drogie. A najgorsze jest jednak to, że są w zdecydowanej większości przypadków totalnie debilne i nie warte uwagi. Wydawanie na nie pieniędzy jest głupotą. Dlatego ja nie mam nic przeciw ściąganiu z sieci. Szkoda kasy na oryginały. A jak się zdarzy jakieś cudeńko, to trzeba nabyć oryginał. Tym razem drogą kupna.
 

lm648

Banned
" A najgorsze jest jednak to, że są w zdecydowanej większości przypadków totalnie debilne i nie warte uwagi......A jak się zdarzy jakieś cudeńko, to trzeba nabyć oryginał. Tym razem drogą kupna."

W pełni podzielam zadnie :) ... a od siebie dodam, że "cudeńka" warte nabycia drogą zakupu trafiają się jakoś coraz rzadziej średnio raz na 3 lata :)
Uważam, że aktualny system polityczny obowiązujący u nas to nepotyzm, przecież rodzina to "podstawowa komórka społeczna", ........ ktoś, kiedyś nas tego uczył :) ..... a nauka nie idzie w las.
 
Do góry