filmy FULL HD na blu ray

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wiesz, to tak jak każdy porządny facet powinien się zabezpieczyc idąc z laską do łóżka:) Tylko skąd się bierze tyle nieślubnych dzieci i samotnych matek? W kompie też mamy wiele cennych danych, a nie zawsze robimy te kopie zapasowe, bo liczymy że nic złego się nie stanie. Ale oczywiście masz rację, tak się powinno robic.
 

tdx

New member
Bez reklam
jak kupuje się gry (ps store, steam) czy muzykę online to zawsze nawet po padnięciu HDD można ją sobie ponownie ściągnąć z serwera sklepu, więc problemu nie widzę
 

ikdsl

New member
jak kupuje się gry (ps store, steam) czy muzykę online to zawsze nawet po padnięciu HDD można ją sobie ponownie ściągnąć z serwera sklepu, więc problemu nie widzę

no problemu niema jak zaplaciles i sciagles to legalnie,ale gdy sciagasz cos nie legalnie i dysk padnie mozesz to oczywiscie znowu sciagnac jak jeszcze bedzie na serwerze.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
no problemu niema jak zaplaciles i sciagles to legalnie,ale gdy sciagasz cos nie legalnie i dysk padnie mozesz to oczywiscie znowu sciagnac jak jeszcze bedzie na serwerze.

Prędzej świat się zakończy niż tego nie będzie na serwerach.Jedno padnie kolejne się pojawiają kopie.Najlepsi UPLOADerzy mają prestiżowe odznaki:) Widziałem jednego Ruskiego blisko 100 terra udostępnione..he
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Prestizowe odznaki", ja pierdziele... a ja mam Paszport Polsatu.
Moze dlatego u Ruskich nie ma sredniej klasy, bogacze nakradli i nie wiedza co juz robic z pieniedzmi, a pod oplywajaca w luksusach Moskwą rodziny nie maja co do gara wlozyc.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzysiek1980, z auta nie rezygnuję, ale wybieram takie na jakie mnie stać i nie chodzi mi wyłącznie o zakup, ale też o całą resztę, nie sztuką jest kupić porządną furę... (pewnie wiesz o co mi chodzi);)

Krzysiek, są w sieci trailery (muzy też), żeby zobaczyć czy mi się coś będzie podobać czy nie.

tdx, masz rację, ale tutaj zaczyna się dyskusja trochę dłuższa, kwestia tzw. "moralności. To, że prawo pozwala mi na ściągnięcie muzy czy filmu na użytek własny nie oznacza, że nie "okradam" twórców, wykonawców. Jeśli kogoś lubię, szanuję to go nie okradam, a jeśli mam jego i jego twórczość gdzieś, to po cholerę mi jego płyty z muzą czy filmami;)

Armaniq, jest dokładnie jak mówisz, każda pasja kosztuje, a niektóre niemało, ;)

Tak jak piszesz , malo tego mamy dzieci i trzeba od malego im dawac dobry przyklad i tlumaczyc co jest wazne i ze trzeba szanowac swoja i innych prace. Dawac im do zrozumienia ze ich praca teraz to jest nauka i im wiecej beda pracowac tj uczyc sie, tym kiedys jest wieksza szansa ze beda mialy lepiej.. A nie jak slysze od niektorych znajomych jak nie malze sie chwala ile to ich dzieci moga siedziec przed PS 3 i jak to niesamowicie wplywa na ich potencjal - tak jak i na ich tatusiow ktorzy ciagle narzekaja na wszystko tylko bron Boze zero zalu i pretensji do samego siebie.. ... Po to czlowiek sie uczy i doszkala sie zeby na pewne dobra bylo stac czlowieka. Nie zawsze sie udaje ale lepiej miec w dzisiejszych czasach wyksztalcenie i to dobre a nie byle jaki mgr tylko odpowiednie niz jego nie miec. Oczywiscie nie za kazdym razem sie udaje nawet jak sie ma dobre wyksztalcenie ale bez watpienia nauka to podstawa dzisiejszych czasow.. A dobra materialne trzeba umiec wybrac na ktore nas stac, a na ktore niestety nie, a nie mowic ze jak cos jest drogie to sobie sciagne i jest ok.. Juz nie wspomne jak czlowiek sie tym chwali... to juz w wogole , moze nie bede pisal..
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nauka, nauką ale i fach w ręce bo zaczyna brakować fachowców od podstawowych rzeczy. Niestety same wykształciuchy nic nie osiągną:). Wiadomo wykształcenie jest bardzo ważne, ale teraz panuje moda na wyższe i lekką biurową pracę:). Kiedyś było tak że mało było wykształconych i takich brakowało, teraz jest odwrotnie, brak fachowców:)
 

dmk84

New member
Dokładnie, płyta to płyta. Coś namacalnego. Wyobraź sobie że masz przenośny dysk z całą muzą i Ci pada, katastrofa normalnie.


Zgadzam się! Przerobiłem to na własnej skórze!
Miałem na dysku 6GB zdjęć+kilka płytek-postanowiłem wszystko wrzucić na kompa,posegregować i wypalić ponownie na nowe płytki DVD... niestety nie zdążyłem! Padł dysk w kompie i to na amen:cry: I cały ten misterny plan... w pi..u:cry:

Więc...im więcej kopii tym lepiej!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
nauka, nauką ale i fach w ręce bo zaczyna brakować fachowców od podstawowych rzeczy. Niestety same wykształciuchy nic nie osiągną:). Wiadomo wykształcenie jest bardzo ważne, ale teraz panuje moda na wyższe i lekką biurową pracę:). Kiedyś było tak że mało było wykształconych i takich brakowało, teraz jest odwrotnie, brak fachowców:)

Oczywiscie sie zgadzam to nie jest tak ze mysle ze tylko sami wyksztalceni ludzie sa potrzebni, zreszta czlowiek np hydraulik na swoj sposob jak chce byc dobrym i byc na czasie jesli chodzi o ten fach to rowniez musi sie ksztalcic w tej dziedzienie. Jemu studia sa nie potrzebne za to inne umiejętności sa potrzebne takie gdzie wielu mgr, czy inz sobie z tym nie poradzi. Wszyscy sa potrzebni zeby Panstwo dane sprawnie dzialalo, tylko to Panstwo musi dac szanse pracy tym ludziom, a Ci powinni robic to co robia jak najlepiej i szanowac swoja prace. I musimy zrozumiec ze im wiecej wydajemy w nasza rodzima gospodarke tym w koncowym efekcie bedzie lepiej dla nas, a jak nie dla nas to na pewno dla naszych dzieci..

Ps DMK Kolego tylko zeby ktos w tych kopiach kiedys sie nie zakopiowal na amen...
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak jak piszesz , malo tego mamy dzieci i trzeba od malego im dawac dobry przyklad i tlumaczyc co jest wazne i ze trzeba szanowac swoja i innych prace. Dawac im do zrozumienia ze ich praca teraz to jest nauka i im wiecej beda pracowac tj uczyc sie, tym kiedys jest wieksza szansa ze beda mialy lepiej.. A nie jak slysze od niektorych znajomych jak nie malze sie chwala ile to ich dzieci moga siedziec przed PS 3 i jak to niesamowicie wplywa na ich potencjal - tak jak i na ich tatusiow ktorzy ciagle narzekaja na wszystko tylko bron Boze zero zalu i pretensji do samego siebie.. ... Po to czlowiek sie uczy i doszkala sie zeby na pewne dobra bylo stac czlowieka. Nie zawsze sie udaje ale lepiej miec w dzisiejszych czasach wyksztalcenie i to dobre a nie byle jaki mgr tylko odpowiednie niz jego nie miec. Oczywiscie nie za kazdym razem sie udaje nawet jak sie ma dobre wyksztalcenie ale bez watpienia nauka to podstawa dzisiejszych czasow.. A dobra materialne trzeba umiec wybrac na ktore nas stac, a na ktore niestety nie, a nie mowic ze jak cos jest drogie to sobie sciagne i jest ok.. Juz nie wspomne jak czlowiek sie tym chwali... to juz w wogole , moze nie bede pisal..

Po częsci się zgadzam a po części nie. Jak to mawiają, bogaty biednego nigdy nie zrozumie. Nie chodzi o to żeby pozbywać się pewnych udogodnień w życiu, bo za chwilę byśmy się cofneli do sredniowiecza. Ktoś kto zarabia 2k na rekę i po wszystkich opłatach zostaje mu 400zł ( przy dobrych wiatrach), bo zawsze może coś wypaść, nie pójdzie do sklepu żeby kupic filmy czy muzykę za 300zł. Co nie oznacza że ma sprzedać swoją miniwieżę za 500zł, bo go nie stać na oryginały? To samo z autem. Kupujesz sobie przecietny samochód za 15k, to skąd możesz wiedzieć czy za miesiąc Ci coś nie walnie w silniku czy zawieszeniu, gdzie naprawa pochlonie powiedzmy 2k-3k? Więc jak można powiedzieć, że powinno się kupowac to na co Nas stać? To jak zwykły Kowalski zarabia najniższą krajową, rozumiem że jest skazany na oglądanie filmów na Polsacie i słuchanie muzyki w radio, a i w radio nie posłucha bo przecież nie zapłacił abonamentu RTV, więc oszukuje? Ja rozumiem tych co chcą też czerpać przyjemność z życia, a po prostu nie stać ich na pewne oryginalne rzeczy. Nikt z Was nie kupował podróbek ciuchów czy perfum znanych firm na rynku? Nikt nie pół wódy z mety czy nie palił lewych fajek? Właśnie jeśli chodzi nawet o fajki, co ma zrobic gość który malo zarabia a pali 40 lat? Papierosy kosztują powiedzmy 12zł, więc w miesiąc ma rzucić palenie bo go nie stać na sklepowe? Jedni to nazwą moralnością a inni frajerstwem, a wszystko zależy gdzie mieszkamy i jaki mamy status materialny. To życie Nas uczy kombinowania, a nie inni ludzie. Jeżeli w pewnym dorosłym wieku dochodzisz do wniosku że wszyscy cię jadą w d...e i okradają, to nie będziesz "ostatnim sprawiedliwym" dalej nabijając komuś kieszeń.
 

ikdsl

New member
Koledzy moze nie na temat ale mam problema,w mojej starej plazmie zamiast koloru bialego dokładnie po środku jest na bialym tle kolor niebieski,co to moze byc ? :cry:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spokojnie, na szeroko pojętym zachodzie też sobie przyznają odznaczenia za to samo.

Jestem spokojny, szczegolnie ze mi to lotto, ale smiac mi sie nikt nie zabroni.
Odznaczenia, jakby ktos kradl bogatym jedzenie i karmil dzieci ulicy, a to tylko plyty, nic niezbednego do zycia. Na zachodzie, tez sciagaja, wszystko sie zgadza, sa tez bezrobotni, gangi osiedlowe, mafie, kartele i cala smiatanka towarzyska, ale nikt z nich nie wchodzi na forum i nie zacheca opisujac jacy to sa cwani, tam jest zakaz promowania. Kazdy z nas wie, ze sciagajac bedziemy do przodu z kasą, tylko po co o tym za kazdym razem wspominac. To tak jakby chodzic do kina i zakradac sie na kazdy seans nie placac za bilet, a potem wchodzic na filmweba, albo IMDB i chwalic sie zaradnoscia, a w konsekwencji zarazac innych do takich samych czynow.
Ja bym tu wolal ogladac kolekcje, wydania kolekcjonerskie, czytac o pasji i cieszyc sie z innymi jak to ma miejsce na kazdym jednym forum AV (watki z kolekcjami maja po kilkaset stron), czy kanalach YT gdzie cale szafki sa zawalone filmami, to samo tyczy sie graczy, steam jest ok, sam mam tam mase gier, ale milo jest zajrzec na kanal zapalonego gracza i obejrzec jego relacje i opis kolekcjonerskiego wydania jego ulubionej gry, a nie czytac pouczen na ile to korzystniej jest sciagnac "darmowy" plik, zamiast podjechac do sklepu po wydanie kolekcjonerskie ulubionego filmu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry