filmy FULL HD na blu ray

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam ponad 1200 płyt:p Chyba że do nowej kolekcji BD?

Aaa, no to nie ma o czym gadac. Moze bym zalatwil, ale tyle to nie ma szans :)

Spinacz, tam sobie drukujesz liste filmow, ew. co tam masz na plycie, sprawdzasz najpierw co jest pod jakim numerem, nastepnie przesuwasz suwakiem pod wybrany nr. i Voilà :) Swietne.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie, jest kilka modeli, najtansze sa tanie, ale te moim zdaniem lepsze juz drozsze. Tzn. roznia sie duperelami, jak wysuwana tacka z lista, nie wszystkie maja, czy tez otwieranie klapy do samego konca, w tanszej wersji trzeba otworzyc reka, ale i tak wszystkie moim zdaniem swietne, a te "skorzane" takie oldskulowe :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to mysle ze dzieciak by zaraz ogarnal to urzadzenie, zrobilbys liste bajek, dzieciak by sobie wybieral swoje ulubione, Smerfy nr.1, Donald nr.2, Rocco nr.3..usp to tatusia, itp. :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Weż nie pisz o tych torrentach.Jak zaczniesz to ssać to złamałeś prawo i podlegasz karze.Nie wierzę w to że się ukazał Hobbit.Pisałem tu na forum w innym wątku że premiera w UK 7 kwietnia dzień pużniej w USA.Ale mogę się mylić bo rok temu także ukazał się w połowie marca..;)Ty pewnie piszesz o wersji 3D.Pierwsza część była na dwóch płytach Blu Ray , to pewnie ta także na 2 płytach i widzisz ty jako 57GB.Jak już zassiesz to na dysku w folderze będzie Disc 1 i Disc 2.Powinno być opisane i pewnie jest że to są 2 płyty.Wersja 2D jest chyba na jednej płycie.

Dokladnie jesli chodzi o torrenty tak jak piszesz.. Wydanie 2d przynajmniej tak bylo w I cz. jest jednoplytowe, a w 3d jest dwuplytowe. Teraz tez tak bedzie.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wiesz ile czasu za gnoja musiałem siedzieć na drzewie i podglądać przez okno, jak moi rodzice i ich znajomi oglądali swoje "Smerfy"?:) Jak bolą kolana, gdy się klęczy długi czas pod drzwiami i świdruje przez dziurkę od klucza? To jest dopiero cierpienie. Ile musialem się nakombinowac, żeby obejrzeć częsci "Elzy" na video lub "Carycę Katarzynę". A Ty mi tutaj o "Smerfach":p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz ile czasu za gnoja musiałem siedzieć na drzewie i podglądać przez okno, jak moi rodzice i ich znajomi oglądali swoje "Smerfy"?:) Jak bolą kolana, gdy się klęczy długi czas pod drzwiami i świdruje przez dziurkę od klucza? To jest dopiero cierpienie. Ile musialem się nakombinowac, żeby obejrzeć częsci "Elzy" na video lub "Carycę Katarzynę". A Ty mi tutaj o "Smerfach":p

to teraz "dzieci " maja wygodniej... :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Właśnie pojawił się w sieci film "47 Roninów" na BD z polskim lektorem i napisami. Ciekawe o tyle, że Polska premiera zapowiedziana jest na 15 maja 2014r.

A na marginesie.
Ciekawy fragment z wywiadu, udzielonego Annie Tatarskiej przez Maisie Williams, znanej lepiej jako Arya Stark z filmowego cyklu „Gra o tron”:

Wiesz, że statystyki mówią, że "Gra o tron" to najchętniej nielegalnie ściągany serial w historii? Co o tym myślisz?
Nie mam wpływu na to, co robią inni. Pewnie, że zgrywanie pirackich kopii to wstyd, choć z drugiej strony, jeśli mam być szczera, uważam, że DVD są niemoralnie drogie. Dopiero co skończyłam oglądać "Breaking Bad" (amerykański serial z gatunku dramatu kryminalnego w reżyserii Vince'a Gilligana – przyp. red.) i uwierz mi, zebranie kompletu płyt ze wszystkimi sezonami pochłonęło wiele moich tygodniówek, kilka kopert z urodzin i imienin. Nie promuję, broń Boże, piractwa, ale wydaje mi się, że brak tu złotego środka”.

Daje do myślenia.

Całość wywiadu pod linkiem: Maisie Williams: Nikt nie jest doskonały, ja na pewno nie
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Pojawił się 42GB cała płytka z oryginału jak cytuję jednego co wstawił "Polscy dystrybutorzy specialnie przedłużają wydania u nas filmów nie wiadomo z jakich przyczyn"(tak mu powiedział kumpel który pracuje u dystrybutora) a ona akurat ma wstawki i nowości z płytek sklepowych od kolegi który pracuję u dystrybutora jak widać torrent działa szybciej jak wszytko w naszym kraju :) Druga sprawa że sklepy też szybciej dostają wydania a sprzedają dopiero w dniu premiery a tam ludzie też pracują i lubią kopiować i sprzedawać po 20zł czy nawet za pół ceny sklepowej a podaż zawsze bedzie jak na lewe ciuchy,paliwo czy papierosy przecieki są wszędzie
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie pojawił się w sieci film "47 Roninów" na BD z polskim lektorem i napisami. Ciekawe o tyle, że Polska premiera zapowiedziana jest na 15 maja 2014r.

A na marginesie.
Ciekawy fragment z wywiadu, udzielonego Annie Tatarskiej przez Maisie Williams, znanej lepiej jako Arya Stark z filmowego cyklu „Gra o tron”:

Wiesz, że statystyki mówią, że "Gra o tron" to najchętniej nielegalnie ściągany serial w historii? Co o tym myślisz?
Nie mam wpływu na to, co robią inni. Pewnie, że zgrywanie pirackich kopii to wstyd, choć z drugiej strony, jeśli mam być szczera, uważam, że DVD są niemoralnie drogie. Dopiero co skończyłam oglądać "Breaking Bad" (amerykański serial z gatunku dramatu kryminalnego w reżyserii Vince'a Gilligana – przyp. red.) i uwierz mi, zebranie kompletu płyt ze wszystkimi sezonami pochłonęło wiele moich tygodniówek, kilka kopert z urodzin i imienin. Nie promuję, broń Boże, piractwa, ale wydaje mi się, że brak tu złotego środka”.

Daje do myślenia.

Całość wywiadu pod linkiem: Maisie Williams: Nikt nie jest doskonały, ja na pewno nie

Troszke mnie rozmieszyla Pani bo patrzac po ile filmy maja w USA i ile zarabiaja to niech nie gada mi ze ile to ona tygodniowek i kopert z imienin zmarnowala zeby sobie taka kolekcje kupic... To ile ona dostaje ze tygodniowki ???? ... czas zmienic chyba prace..
Tylko przyklad jeden Ci dam koncert Pink w Niemczech 18 Euro u nas 80 zl nasza srednia krajowa to cos okolo 3,5tys brutto jak dobrze pamietam, srednia w Niemczech nie wiem ile jest ,ale najnizsza pensja wynosi 8,5 Euro za godzine to sobie mozna przeliczyc, a co dopiero srednia pensja ... a w USA filmy, plyty i generalnie sprzet rtv i samochody jeszcze tansze sa...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek, ta kobitka dodala jeszcze, ze "prawie wszystko idzie na konto oszczednosciowe" ;)
Wiec ta tygodniowka, to pewnie jakies pozostalosci po wplacie. Bez przesady, to co my Polacy mamy powiedziec, u nas te 10, 20 filmow w kolekcji, to jak dla amerykanca kolekcja 50 filmow.
 
Do góry