filmy FULL HD na blu ray

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Generalnie należy zadać sobie pytanie.
Skąd wstawiający w sieci mają dostęp do materiału źródłowego, jeszcze przed oficjalną premierą?
Bardzo zastanawiające.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
nie zrozumiałes mnie to ja się pytałem czy ta z torrentów będzie się różniła od sklepowej chociaż mojm zdaniem i tak jest nie opłacalne bo dobre płyty kosztują czyste po 50zł nie mówie o takich z hipermarketów sam używam tylko verbatimów.Przeciek zawsze bedzie tak samo jak z grami na PC przykładem jest studio valve gdzie były wycieki do sieci
 

robertuss

Active member
Bez reklam
ja mam takie pytanie bo na torrentach pojawił się hobbit pustkowie smauga które ma 57gb czy filmy bd są już wydawane na płytach 100-150gb bo czytałem że już są takie płyty.Orginalne bd nadal są wydawane na 50gb płytach

Tak jak przypuszczałem, to samo co rok temu.


Disc Size: 28,398,365,941 bytes


Disc Size: 32,688,504,201 bytes

Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego to jest jak ,że za 3 tygodnie światowa premiera a to jest już w sieci hmm??O to tym bardziej podlegamy karze.Bo nie było premiery
 

spinacz66

New member
Bez reklam
przeciek od dystrybutora mógł być bo to wersja już z dubbingiem widać wersja finalna.a tak z ciekawości to najwięcej filmów pirackich idzie z rosji mam znajomych co wala na wawe to tych rumunów i kupują po 6zł za sztukę a oni zapatruja się u kacapów
 
Ostatnia edycja:

Og3

New member
Dzisiaj obejrzałem Underworld Awakening i musze powiedzieć że daję kopa w niektórych momentach ... polecam
 

spinacz66

New member
Bez reklam
mnie osobiście nie interesują wersje kolekcjonerskie figurek itp.tylko sam film mam ponad 5000 płyt dvd orginalnych cały segment w pokoju zapełniony płytami nawet dodtatków nie ogladam z wyjatkiem jednego z płyty helikopter w ogniu dla mnie liczy sie tylko film.chociaż takie wersje wyglądaja ekskluzywnie.
 

sentyzibi

Well-known member
nie zrozumiałes mnie to ja się pytałem czy ta z torrentów będzie się różniła od sklepowej



spinacz66, proszę zacznij używać znaków interpunkcyjnych, będzie wszystkim łatwiej i nie dojdzie do takich nieporozumień. Sam widzisz ile zamieszania może wprowadzić brak np. znaku zapytania











Sent from my RM-914_eu_euro1_1032 using Tapatalk
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
mnie osobiście nie interesują wersje kolekcjonerskie figurek itp.tylko sam film mam ponad 5000 płyt dvd orginalnych cały segment w pokoju zapełniony płytami nawet dodtatków nie ogladam z wyjatkiem jednego z płyty helikopter w ogniu dla mnie liczy sie tylko film.chociaż takie wersje wyglądaja ekskluzywnie.

A jak Ci się zmieściło 5000 oryginalnych płyt w jednym segmencie? Może wklej jakieś foto.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
etui używam na 96 albo 120 płyt bo nie sposób segregować tow pudełkach i musze prowadzić rozpiske jaki film w którym jest.Nie sposób tego jest pomieścić orginałów w opakowaniach i filmów pobranych z sieci
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
A co robisz z pudełkami i coverami? Wyrzucasz?

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

spinacz66

New member
Bez reklam
pudełka wyrzucam okładki zostawiam mogoł się przydać jak zmienie lokum na wieksze pudełka mogę dokupić w każdej chwili kilka bd zostawiłem coverów bo mniejsze są od dvd
 
Do góry