Xbox 360 Elite

mataman

New member
Bez reklam
Najlepsze jezeli chodzi o co ? Jezeli o glosnosc napedu to najcichszy jest BenQ, jezeli chodzi o flashowanie to toshiba-samsung.
 

SavageOrk

New member
mataman napisał:
Najlepsze jezeli chodzi o co ? Jezeli o glosnosc napedu to najcichszy jest BenQ, jezeli chodzi o flashowanie to toshiba-samsung.

Samsung za to ma najgorszą korekte błedów potrafi nie odczytać albo mieć problemy z otczytem płyt z minialną ryską :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
nie interesowało mnie to nigdy ,padło pytanie jaki jest w moim elite to pomyslałem ze którys moze byc bardziej awaryjny itp. konsoli nie przerobie wiec pewnie ten napęd wystarczy ,ciekaw jestem jaka jest róznica w głośnosci pracy ?
czyli w sumie dobrze ze jest hitachi -lg
 

mataman

New member
Bez reklam
Napedy we fri siksti :) nie nawalaja, tak jak napisalem cichy jest BenQ. Jak cos ma nawalic to wiadomo FREE RINGS OF DEATH. Dla pocieszenia, w Elite to raczej nie wystepuje ze wzgledu na zmieniony troszke system chlodzenia.
 

Peacemaker

New member
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem nowym użytkownikiem forum, ale czytam je od jakiegoś czasu :)
Szczególnie wątek o X-sie.
Z racji piątkowej premiery udałem się do MM wraz z synem i kupiliśmy Xsa 360 Elite + drugiego pada dla mnie + Lego Star Wars + Geors of War:D

Podłączyliśmy wszystko do kupy i .... :( załamka! Głośny jak skur...syn!
Sama w sobie konsola jest dobrze słyszalna (wiatraki).
Dzięki linkowi powyżej wyczaiłem, że napęd to Hitachi-LG. Data produkcji z lipca 2007. Grając wieczorem w GoW na słuchawkach (Senheiser 555) z 3 metrów słyszałem napęd. Porażka. Zresztą sama gra też specjalnego wrażenia nie zrobiła...

Ja nie wiem... może części graczy to nie przeszkadza, jednak dla mnie poziom głośności jest nie do zaakceptowania. Wydałem 2.5 tys. pln na ten zestaw i jeśli nie uda mi się go oddać (raczej nie) lub zamienić na np. PS3, to sprzedam cholerę za 2k. Trudno.

Nie wiem, jak MS mógł wypuścić coś tak głośnego. Teraz rozumiem dlaczego wszystkie standy Xsa są zamknięte w szczelnych pleksiglasowych pudłach.

pozdrawiam serdecznie,

Peacemaker.
 

Ogr

New member
Bez reklam
:hmm: głosny to on jest tez mam go 3 metry od siebie, lecz gram na zestawie głośników wcale nie głosno puszczonych i nie słysze go wcale,tym bardziej w słuchawkach !!! A gra GOW pod jakim względem nie zrobiła wrazenia :hmm: graficznie nie widziałem nic lepszego, zas grywalnie cos pięknego jak to sie rusza!!!! moze nie ten temat sobie wybrałeś ? JAKIE WIATRAKI ???
 
Ostatnia edycja:

izon

New member
Peacemaker napisał:
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem nowym użytkownikiem forum, ale czytam je od jakiegoś czasu :)
Szczególnie wątek o X-sie.
Z racji piątkowej premiery udałem się do MM wraz z synem i kupiliśmy Xsa 360 Elite + drugiego pada dla mnie + Lego Star Wars + Geors of War:D

Podłączyliśmy wszystko do kupy i .... :( załamka! Głośny jak skur...syn!
Sama w sobie konsola jest dobrze słyszalna (wiatraki).
Dzięki linkowi powyżej wyczaiłem, że napęd to Hitachi-LG. Data produkcji z lipca 2007. Grając wieczorem w GoW na słuchawkach (Senheiser 555) z 3 metrów słyszałem napęd. Porażka. Zresztą sama gra też specjalnego wrażenia nie zrobiła...

Ja nie wiem... może części graczy to nie przeszkadza, jednak dla mnie poziom głośności jest nie do zaakceptowania. Wydałem 2.5 tys. pln na ten zestaw i jeśli nie uda mi się go oddać (raczej nie) lub zamienić na np. PS3, to sprzedam cholerę za 2k. Trudno.

Nie wiem, jak MS mógł wypuścić coś tak głośnego. Teraz rozumiem dlaczego wszystkie standy Xsa są zamknięte w szczelnych pleksiglasowych pudłach.

pozdrawiam serdecznie,

Peacemaker.

Co do Gearsow sei moge zgodzic bo ja tez z fotela nie spadlem:)ALE co do glosnosci to grubo przesadzasz..Ja mam zwyklego premiuma owszem jest bardzo glosny ale nie az tak jak ty mowisz...Jak zaloze sluchawki to nie ma bata zeby bylo cos slychac moze masz wadliwy model albo cos..
 

Ogr

New member
Bez reklam
360 emituje taki dzwięk który zanika w moich uszach po włączeniu optymalnej głosności w tv czy zestawie głosników, ja to tak odbieram ,wiem ze sa osoby z nadwrazliwym słuchem i pewnie dla nich to drazliwe :roll:
 

Peacemaker

New member
Witam ponownie :)
Co do GoW... miałem ponad roczną przerwę wogóle w graniu, ale pamiętam stare, dobre czasy i GoW nie powala. Ani graficznie, ani fabularnie. Ot taka zwykła rozwałka, byle do przodu. Klimatu grozy jak za czasów np. RE jeszcze z PS1 czy też Another World z PC, że o Unrealu lub AvsP nie wspominając, trudno tu szukać.
Ale ja generalnie grywałem w symulacje pola walki - IL2 Sturmovik + dodatki (oczywiście pełen zestaw HOTAS) oraz America's Army, SWAT4, etc - jeden strzał 1 trup ;)
To takie moje odczucia z pierwszych chwil. Ja wiem, że to nie FPP i wogóle sterowanie takie.. no kontrowersyjne, ale nie o tym chciałem.

Po włączeniu słychać wiatraki i nie szum, tylko jakby terkotanie. Wkurza mnie strasznie.
A jak wrzucę płytkę (nie ma znaczenia czy stoi w pionie czy leży) to masakra.

Nakręcę Wam filmik jak dzieciaki pójdą spać, to zobaczycie sami.
Chyba, że uda mi się ją oddać/zamienić/wymienić :roll:

pozdrawiam,

Peacemaker.
 

SavageOrk

New member
Peacemaker napisał:
Witam ponownie :)
Co do GoW... miałem ponad roczną przerwę wogóle w graniu, ale pamiętam stare, dobre czasy i GoW nie powala. Ani graficznie, ani fabularnie. Ot taka zwykła rozwałka, byle do przodu. Klimatu grozy jak za czasów np. RE jeszcze z PS1 czy też Another World z PC, że o Unrealu lub AvsP nie wspominając, trudno tu szukać.
Ale ja generalnie grywałem w symulacje pola walki - IL2 Sturmovik + dodatki (oczywiście pełen zestaw HOTAS) oraz America's Army, SWAT4, etc - jeden strzał 1 trup ;)
To takie moje odczucia z pierwszych chwil. Ja wiem, że to nie FPP i wogóle sterowanie takie.. no kontrowersyjne, ale nie o tym chciałem.

Po włączeniu słychać wiatraki i nie szum, tylko jakby terkotanie. Wkurza mnie strasznie.
A jak wrzucę płytkę (nie ma znaczenia czy stoi w pionie czy leży) to masakra.

Nakręcę Wam filmik jak dzieciaki pójdą spać, to zobaczycie sami.
Chyba, że uda mi się ją oddać/zamienić/wymienić :roll:

pozdrawiam,



Peacemaker.



Podłącz xbox do netu ściągni najnowszą aktualizacje i powino ci pomuc

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
Peacemaker napisał:
Witam ponownie :)
Co do GoW... miałem ponad roczną przerwę wogóle w graniu, ale pamiętam stare, dobre czasy i GoW nie powala. Ani graficznie, ani fabularnie. Ot taka zwykła rozwałka, byle do przodu. Klimatu grozy jak za czasów np. RE jeszcze z PS1 czy też Another World z PC, że o Unrealu lub AvsP nie wspominając, trudno tu szukać.
Ale ja generalnie grywałem w symulacje pola walki - IL2 Sturmovik + dodatki (oczywiście pełen zestaw HOTAS) oraz America's Army, SWAT4, etc - jeden strzał 1 trup ;)
To takie moje odczucia z pierwszych chwil. Ja wiem, że to nie FPP i wogóle sterowanie takie.. no kontrowersyjne, ale nie o tym chciałem.

Po włączeniu słychać wiatraki i nie szum, tylko jakby terkotanie. Wkurza mnie strasznie.
A jak wrzucę płytkę (nie ma znaczenia czy stoi w pionie czy leży) to masakra.

Nakręcę Wam filmik jak dzieciaki pójdą spać, to zobaczycie sami.
Chyba, że uda mi się ją oddać/zamienić/wymienić :roll:

pozdrawiam,

Peacemaker.





graficznie nie powala ????? :twisted: wiem wiem to nie jest jeszcze to co xbox potrafi wszystko w czasie !!! do czego ty to masz podłączone ???? jaka gra według ciebie lepiej wygląda ??? jeszcze powiedz ze juz przeszedłes jak dopiero kupiłes :D akcja sie rozkreca !!!
 

arsenal

Moderator
VIP
Na mnie Gears of War przestało już robić wrażenie. Jak się pograło trochę w Half Life 1 i 2( zwłaszcza 2) to oczekuje się więcej niż super grafiki i naparzania do przodu bez większych kombinacji. Dlatego jutro listonosz przynosi Bioshock:krol:
Juże demo zrobiło na mnie większe wrażenie niż pełne Gearsy. Aż się boję zagrać w pełną wersję:-D
Co do głośności X360. Tydzień, dwa i nie zauważasz, że coś tam furczy. No chyba, ze grasz na głośnikach z telewizora zamiast na sprzęcie 5.1. To już jest profanacja;)
 
Ostatnia edycja:

SavageOrk

New member
Peacemaker napisał:
Witam!
W czym pomóc ? wyciszy ja? no daj spokój ;)

pozdrawiam,

Peacemaker.

Podłącz do netu ściągni najnowszą aktualizacjie która właśnie wycisza cd-roma wiem bo po najnowszej aktuazizacji na forum xboxonline dużo użytkowników zauważyło cichszą prace konsoli ja też:D

Pozdrawiam
 

Peacemaker

New member
arsenal napisał:
Na mnie Gears of War przestało już robić wrażenie. Jak się pograło trochę w Half Life 1 i 2( zwłaszcza 2) to oczekuje się więcej niż super grafiki i naparzania do przodu bez większych kombinacji. Dlatego jutro listonosz przynosi Bioshock:krol:
Juże demo zrobiło na mnie większe wrażenie niż pełne Gearsy. Aż się boję zagrać w pełną wersję:-D
Co do głośności X360. Tydzień, dwa i nie zauważasz, że coś tam furczy. No chyba, ze grasz na głośnikach z telewizora zamiast na sprzęcie 5.1. To już jest profanacja;)

true, true...
HL1... zapomniałem już :)
HL2 też nieżły... taki klimat jak na osiedlu obok hehehe!

Co do głośnego CD... może faktycznie spróbuję. W przypadku bajek dvd, nie jest źle. Ale jak wrzucę GoW to już jest baaardzo kiepsko.

No i te wiatraki... właśnie one tak jakby furkoczą. żeby cholery tylko szumiały.

Gram na słuchawkach, bo za bardzo muszę podkręcać dźwięk w TV, właśnie przez napęd.

Telewizor to Sharp RA1E Aquos 32''.

pozdrawiam serdecznie,

Peacemaker.
 

izon

New member
Ogr napisał:
graficznie nie powala ????? :twisted: wiem wiem to nie jest jeszcze to co xbox potrafi wszystko w czasie !!! do czego ty to masz podłączone ???? jaka gra według ciebie lepiej wygląda ??? jeszcze powiedz ze juz przeszedłes jak dopiero kupiłes :D akcja sie rozkreca !!!

Tez uwazam ze graficznie Gearsy to nic szczegolnego.Przez ten caly Hype na te gre przezylem straszny zawod kiedy gralem pierwszy raz w te gre...Ja tam czekam na Bioshocka i tyle.A graficznie to juz wole Obliviona,Lost Planet albo SP Double Agent ubiegając twoje pytanie:D

P.S.Natomiast sama gra jest naprawde super.Nie mowie ze grafa jest zla.A koncowka i walka z Raam zajebista chociaz na Casualu ta gra duzo traci.Pokonalem go za 3 razem..zreszta myslalem ze trzeba bedzie cos super wymyslec a tu lipa..
 

arsenal

Moderator
VIP
Masz na myśli tego Bioshocka?:-D:krol::cool:
de8b8d00480da8d3med.jpg


To właśnie ta gra wybije wam z głowy PS3 teraz i tej jesieni i pozamiata pilocikami od Wii. Mówiąć konkretnie: WYPAS!!!
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Mi nigdy nie wybije z glowy ps3 :D bo ja chce sie cieszyc graniem a nie wizytami w serwisie... Chociaz w kilka tytułów z iksa bym sobie zagrał, ale napewno nie jest tego aż tyle by warto było kupować konsolę, chociaż ps2 kupiłem dla mgs3 a ps3 kupuje dla mgs4 :p hehe tylko kiedy to nastapi?pa

PS. Wypaśnie wygląda pudełko do tego bioshocka
 
Do góry