Xbox 360 Elite

Ogr

New member
Bez reklam
Kabel oryginalny MS, a z tv co moze być skoro inne gry wygladają normalnie, myslę ze to moze :confused: problem z konwertowaniem obrazu ???po odpaleniu płyty było znowu widac smugi ,
zmieniłem z 1080i na 720p i wszystko było ok ,potem wróciłem na 1080i no i juz tez było super .Zanim wróciło do normy sprawdziłem na innych kablach HDMI ,wiec to napewno odpada tv tez bo inne gry smigają super wiec myślę ze to bład na płytce .Wczoraj xbox miał problem z odpaleniem jej po czym udławił się i wyrysował piekny krąg na płycie o dziwo działa !!!
 
Ostatnia edycja:

aphexmar

Banned
hmm. bioshock skończony....warto było spędzić te kilkanaście godzin przy padzie ; must have dla fanów FPS , znudzonych szablonowymi strzelankami.
 

mataman

New member
Bez reklam
Co by ożywić temat, pojawiła się u nas w sprzedaży wersja premium z HDMI- cena 1499 zł. Trochę dużo zwłaszcza że w tym samym sklepie jest ELITE za 1699 zł
 
Ostatnia edycja:

VanBuren

New member
mataman napisał:
Co by ożywić temat, pojawiła się u nas w sprzedaży wersja premium z HDMI- cena 1499 zł. Trochę dużo zwłaszcza że w tym samym sklepie jest ELITE za 1699 zł

Gdzie Panie kolego się pojawiły? Ja póki co widziałem Premium HDMI tylko na Allegro. Żaden polski sklep internetowy też nie przyznał się jeszcze do posiadania tej odmiany:???:
 

VanBuren

New member
Elite była dostępna już jakiś miesiąc temu w Empikach i to po całkiem przyzwoitej cenie ( 1749 kiedy np. MM i Elektro sprzedawały ja po 1799zł ), ale nie w tym rzecz. Rozchodzi się o to kiedy trafi do nas oficjalnie Premium z HDMI. Cała zamiana „zwykłych” Premium na te z HDMI na zachodzie dokonała się płynnie, a co najważniejsze bez zmiany cen samej konsoli w tej wersji. Link wklejony wyżej przez Mateman’a cieszy bo widać, że ktoś dostrzega w ogóle potrzebę sprowadzenia tu HDMI, ale jest to podejrzewam nic innego jak tylko import „na własna rękę” ( stąd ta cena 1499zł ). Mnie interesuje wersja Premium HDMI z naklejką CDProjektu w cenie aktualnie sprzedawanych Premium.
 

marcin0903

New member
Tak, przychodzisz do Empiku i mówisz, że chciałbyś zamówić, X360 Elite, a reszta to już formalność :)! No i za kilka dni roboczych masz konsolke ;).
 
Do góry