Xbox 360 Elite

mataman

New member
Bez reklam
No niestety w naszym pięknym kraju wielu ludzi musi wybierać jaką konsole kupić i używać takich argumentów :hmm: jak kolega wyżej. Zamiast kupić np.xboxa 360 oraz ps3 i cieszyć się wspaniałymi grami.
 

Peacemaker

New member
Witam!
Oczywiście MM twierdzi, że hałas jest cechą Xsa i mogę dzwonić do MS w tej sprawie.

Nie ważne. Zawsze pozostaje alledrogo ;)

Pobrałem aktualizację - nie wiem jaką i nie wiem gdzie jej (nr?) szukać.
Późniek XLive chciał się zaktualizować, ale pojawił się błąd, że coś region nie ten :hmm: Domyślam się, że skoro mam konto na hotmailu, muszę wybrać w Xsie lokalizacja - UK albo USA albo Chiny:-D
Co najlepiej wybrać ? i czy to wystarczy? i co za aktualizacja się ściągnie?

możecie tak łopatologicznie mi wyjasnić ?

dziękuję i pozdrawiam.

Peacemaker.

p.s.
a co do GoW - chyba zacznę jeszcze raz ale na wyższym poziomie trudności, choć skryptoza i powtarzalność powala na kolana :roll:

Jakie macie ustawienia w grze ? Chodzi mi o grafikę.
Oraz czy możecie zasugerować ustawienia mojego Sharpa? Może ktoś ma coś podobnego?
;)
 

izon

New member
Peacemaker napisał:
Witam!
Oczywiście MM twierdzi, że hałas jest cechą Xsa i mogę dzwonić do MS w tej sprawie.

Nie ważne. Zawsze pozostaje alledrogo ;)

Pobrałem aktualizację - nie wiem jaką i nie wiem gdzie jej (nr?) szukać.
Późniek XLive chciał się zaktualizować, ale pojawił się błąd, że coś region nie ten :hmm: Domyślam się, że skoro mam konto na hotmailu, muszę wybrać w Xsie lokalizacja - UK albo USA albo Chiny:-D
Co najlepiej wybrać ? i czy to wystarczy? i co za aktualizacja się ściągnie?

możecie tak łopatologicznie mi wyjasnić ?

dziękuję i pozdrawiam.

Peacemaker.

p.s.
a co do GoW - chyba zacznę jeszcze raz ale na wyższym poziomie trudności, choć skryptoza i powtarzalność powala na kolana :roll:

Jakie macie ustawienia w grze ? Chodzi mi o grafikę.
Oraz czy możecie zasugerować ustawienia mojego Sharpa? Może ktoś ma coś podobnego?
;)

Ja mam Vibrant i jasnoc o jeden wyzej...

Czyzbys sie chcial pozbyc Elite??Powiedz ile bys chcial za niego.Tylko najpierw musze sprzedac mojego premiuma.BARDZO zalezy mi na zlaczu HDMI i czarnym kolorze dlatego chce zrobic "przeprowadzke" :)
 

sin111

New member
Wg mnie Elite lepszy od zwyklego. Tutaj (Irlandia) jest tego od pioruna – 459.00 euro w tym 1 gra plus voucher na 100e dostajesz. W poprzedni weekend byly wystawione Premium i Elite (HDMI connection) i Gears Of War na tym puszczone.Wsyztsko do jakiegos Samsunga podlaczone-I roznice lekka dalo sie zauwazyc na korzysc HDMI ale bez przesady – zeby zmieniac konsole od razu...O tyle dobrze sprzedawcy pomysleli ze istnieje mozliwosc wymiany „zwyklego” X360 na wersje Elite.
Jezeli komus zalezy na czarnym kolorze to odmienna sytuacja.moim skromnym zdaniem czarniejszy lepiej sie prezentuje. Ale farbe Dulux kupisz za 2 browarki w sklepie za rogiem- bedzie PRAWIE Elite...
 

SavageOrk

New member
Właśnie odebrałem swojego xbox elite chodzi cichuteńko jeżeli chodzi o wiatraki jak przetestuje dzisaj w nocy w graniu to dam znać czy widze różnice między hdmi a commponetem ;)

Pozdrawiam
 

Peacemaker

New member
izon napisał:
Ja mam Vibrant i jasnoc o jeden wyzej...

Czyzbys sie chcial pozbyc Elite??Powiedz ile bys chcial za niego.Tylko najpierw musze sprzedac mojego premiuma.BARDZO zalezy mi na zlaczu HDMI i czarnym kolorze dlatego chce zrobic "przeprowadzke" :)

No to jak sprzedaż swojego to daj znać ;)
Ja myslę, że cena 2000 pln za:
- Xbox 360 Elite
- dodatkowy czarny bezprzewodowy pad
- Gears of War
- Lego Star Wars II
to nie wygórowana cena :)
a jeśli gry Ciebie nie interesują to X + extra pad 1600 pln.

pozdrawiam,

Peacemaker.
 

SavageOrk

New member
Peacemaker napisał:
No to jak sprzedaż swojego to daj znać ;)
Ja myslę, że cena 2000 pln za:
- Xbox 360 Elite
- dodatkowy czarny bezprzewodowy pad
- Gears of War
- Lego Star Wars II
to nie wygórowana cena :)
a jeśli gry Ciebie nie interesują to X + extra pad 1600 pln.

pozdrawiam,

Peacemaker.
Te gry nowe w foli chodzą po 100zł :( wiec za 1700 góra 1800 sprzedasz tą konsole ale nie wiem czemu się decydujesz sprzedać sprzęt ??

jeżeli myślisz o ps 3 to odrazu Ci mówie że jest bardzo mało gier przy nowych tytułach wymagających od kosoli trochę wiecej mocy konsola też buczy nie jest cichutka :D no chyba że lubisz mieć sprzęt do pokazywania znajomym jak się fajnie prezetuje jej obudowa bo po za tym narazie na ps3 niczego nie doświatczysz :D ps3 opłacać kupić gdzieś za okolo 1 rok ;)

Moja elita jest cichsza od pramiuma którego miałem wczoraj w nocy grałem z kuplami w grawa 1 i nie słyszałem pracy kosoli gdu się żona obudziła o dwunastej w nocy i kazałi mi ściszyć głosu nie miałem z gry wogule tylko gadaliśmy z kuplami przez mikrofony graliśmy do 1 w nocy i naprawde nic nie słyszałem może zaraklamuj w mm dostaniesz nową konsole ??

Pozdrawiam
 

Peacemaker

New member
ech... powodu są jeszcze dwa...
po pierwsze nie zachwyciła mnie rozgrywka :( może jestem już za stary ? albo co ?

po drugie mój synek (lat 6) potrafi teraz wstać o 6.00 i jęczy że chce pograć!
jak zagra w ciągu dnia i wyłączam po godzinie konsolę, kończy się lamentem i płaczem.

tak być nie może. :(

pozdro,

Peacemaker.
 

mataman

New member
Bez reklam
Z tegoco piszesz to KOMPLETNIE nie przemyślałeś zakupu. I moim zdaniem kupno PS3 w twoim przypadku jest też bez sensu.

Pozdrawiam
 

Peacemaker

New member
ech, wiem...
czasami działam zbyt impulsywnie.
zastanowię się jeszcze, chociaż na allegro już wisi.
dobrze, że jak puszczę Franklina czy inne napiętnowane Teletubisie, to jest cicho. Tylko ten wiatrraki :???: słyszę... może ja mam coś zryty beret ;)

faktycznie... kupno PS3 jest też bez sensu. chociaż tak sobie patrzę, że jego koledzy, wiecie... z podwórka i przedszkola rypią na ps2. a tu nawet gierkami się nie wymienią, ale z drugiej strony... konsola na konsolę bez sensu.

muszę to jeszcze raz przemysleć i zobaczymy. jakiś rygor czy coś w domu zapanuje :-D

pozdrawiam,

Peacemaker.
 

SavageOrk

New member
Peacemaker napisał:
ech... powodu są jeszcze dwa...
po pierwsze nie zachwyciła mnie rozgrywka :( może jestem już za stary ? albo co ?

po drugie mój synek (lat 6) potrafi teraz wstać o 6.00 i jęczy że chce pograć!
jak zagra w ciągu dnia i wyłączam po godzinie konsolę, kończy się lamentem i płaczem.

tak być nie może. :(

pozdro,

Peacemaker.

jueżeli kupiłeś konsole dla siebie i syna a ty już wyrosłeś jak mówisz z grania to najlepszym zakupem dla dziecka jest wii lub gamecub gdzie jest masa gier dla dzieci bez przemocy a najlepiej pc gdzie jest masa edukacyjnych gier , xbox 360 jak i playstation 3 to nie są konsole dla 6 latków tam nie ma gier dla dzieci już dawno się skończyły czasy kreski i kropki teraz wszędzie jest przemoc nawet w klockach lego wooki wyrywa rączki np szturmowcom :) odpadające głowy czy imperator walacy promieńami w swojich przeciwników jest to zabawne dla nas ale nia dla dzieci bo wiadomo dzieci w takim wieku bardzo pochłaniają wszytko umysłem i inaczej odbieraja to co dorośli wiec jak będzie taki dziecik grał w takie gry to stanie się natpobudliwy placz chisterai nerwowy przyśpieszone bice serca pocenie sie podczas grania a nawet moze zatracic świadomoś czy jest w rzeczywistości czy w świecie wirtualnym zastanów się nat tym jak będziesz kupował konsole :)

Pozdrawiam
 

mataman

New member
Bez reklam
To w takim przypadku kup małemu ps2 (kosztuje grosze) a jak dla niego jest masa gier. Bo z tego co widze to tego Elita to raczej nie dla siebie kupowałeś.
 

Peacemaker

New member
Witam... i konsolka w dobrych rękach...
ufff... ciężko dzieciakowi wytłumaczyć, że się coś zepsuło...
aż mi się żal zrobiło...
poczekamy, zobaczymy.

Kurczę, jakie to chore, nawet żona trochę wilkiem patrzy, bo nie można najmłodszej Franklina na DVD odtworzyć.

Co robić, coś trzeba będzie zanabyć :)

tylko co? :)

przetestować przed zakupem innego Xsa? czy PS3 a może 2?
ale w dwójce znowu ślęczenie na kablu przed tv.

muszę tym razem przemysleć temat. może Wii?

pozdrawiam,

Peacemaker.

p.s.
i jak Bioshock? FPS na padzie ?
 

mataman

New member
Bez reklam
No w twoim przypadku może Wii nie było by takim głupim pomysłem. Tylko zaznaczam że ta konsola NIE odtwarza płyt DVD. Jak dla mnie to powinieneś kupić PS2, można dokupić bezprzewodowe pady.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam testowałem az oczy mi wyskoczyły na stolik :mrgreen: zdecydowanie HDMI na samsungu jak i MIRAI , w sumie component mogłem tylko na samsung bo mirai nie posiada . VGA jest bardzo matowe ,szare no nie wiem :hmm: bez wyrazu ,mysle ze to kwestia tv.nie potrafie nic wiecej wydobyc z vga .w weekend mam zamiar uaktywnić 1080p
pozdro
 

marcin0903

New member
No i ja wczoraj zakupiłem swój egzemplarz razem z Forzą 2 ( a miał być BioShock- ale mi wykupili :( ) Konsolka ładnie wykonana itp.. ale nie będę się powtarzał - generalnie mówiąc jest OK! :) A co do aktywnego 1080p to ja miałem odrazu :hmm:
 

Peacemaker

New member
hey, no nie mów, że kupiłeś wersję Premium? :)
Dzwoniłem do MM - jak kupowałem w weekend premierowy Elite - 1749. Teraz 1799. 21.09.2007 są urodziny MM i sprzedawca mówi, że może jakieś promocje na konsole będą.
Teraz nie mają PS3 wogóle. Mają być startery. A gry to kole Gwiazdki.

pozdrawiam,

Peacemaker.

p.s.

wiem, wiem... niestabilny jestem :grin: 8)
 

Ogr

New member
Bez reklam
marcin0903 napisał:
No i ja wczoraj zakupiłem swój egzemplarz razem z Forzą 2 ( a miał być BioShock- ale mi wykupili :( ) Konsolka ładnie wykonana itp.. ale nie będę się powtarzał - generalnie mówiąc jest OK! :) A co do aktywnego 1080p to ja miałem odrazu :hmm:

:hmm: kurde ja mam zablokowaną opcje 1080p . Teraz mam taki problem ze kupiłem BIOSHOCKA i kur..... przez HDMI robią mi się na ekranie cienie ,a przez vga obraz jest super idealny ,co na innych grach było na korzysc hdmi :confused: :confused: :confused: :confused: poddaję się,co jest!!!!!
 
Do góry