Xbox 360 Elite

darek_k

New member
Tez mam podobny dylemat a wczorej przyczytałem że Elite zastapi Premium i po wakacjach do świąt ma wyjść wersja Ultimate (która bedzie najwyższym modelem Xa po wycofaniu Premium na rzecz Elite)z wbudowanym HDDVD, oczywiscie chodzi o wojne BluRay vs HDDVD która HDDVD przegrywa, oczywiście to tylko zapowiedzi najważaniejsze aby cena Playstation 3 spadła we wrzesniu bo wówwczas MS będzie musiał zareagować.

Ponizej link do newsa o ULTIMATE
http://gizmodo.com/gadgets/rumor/ri...rd-coming-says-some-guy-on-a-forum-289936.php
 

k_wojciech

New member
Ogr napisał:
dostałem nr telefonu mam dzwonić we wtorek i w końcu kupić .


i co Ogr, kupiłeś tego XBOXa Elite? środe już mamy ;)
Pytam bo jak byłem w weekend w Gdańskim MM i zapytałem o Elite (w sensie kiedy będzie) to obsługujący mnie pan potężnie się zdziwił tym o czym ja do niego rozmawiałem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
dzwoniłem do media dzisiaj ,towar juz jest lecz nie wolno im sprzedać przed premierą czyli 24.08.07 w piatek smialo mozna bedzie kupic tak mi powiedziano a maja tylko 20 sztuk !!!! a ten pan co pytałes widze mocno interesuje sie praca :D pewnie nie słyszał nawet o takim fakcie jak nowy model xbox
pozdro
 

k_wojciech

New member
Ogr napisał:
dzwoniłem do media dzisiaj ,towar juz jest lecz nie wolno im sprzedać przed premierą czyli 24.08.07 w piatek smialo mozna bedzie kupic tak mi powiedziano a maja tylko 20 sztuk !!!!

Faaaajnie, ciekawe czy w piątek nastąpi też zapowiadana obniżka cen X'ów.

Ogr napisał:
a ten pan co pytałes widze mocno interesuje sie praca :D pewnie nie słyszał nawet o takim fakcie jak nowy model xbox
pozdro

Taaa.... wyglądał dokładnie tak --> :shock:
 

hubertc

New member
k_wojciech napisał:
Faaaajnie, ciekawe czy w piątek nastąpi też zapowiadana obniżka cen X'ów.


Oj przydałaby się!! W końcu coś by się ruszyło...

Wyjeżdżam na trochę, wracam na początku września i mam nadzieję że zobaczę na allegro wersję premium za 1200zł ;)
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
olska okazuje się nie być wcale tak zaściankowym krajem, jak może się wydawać. Obniżka konsol M$ dotarła w końcu i do nas. “Bardzo cieszymy się, że możemy zaoferować polskiemu Klientowi konsolę Xbox 360 w nowej, niższej cenie.” - mówi Jakub Mirski, Marketing Manager w Microsoft Polska. "Obniżka ceny konsoli to wspaniała wiadomość dla wszystkich pragnących wkroczyć w świat gier i rozrywki wysokiej rozdzielczości" - dodał. Dostępne w naszym kraju od premiery wersje premium będzie można kupić za 1449zł, a Core za 1149zł. 1849zł natomiast trzeba będzie wyłożyć na Elite - czarnego Xboxa z portem HDMI i dyskiem 120GB.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Sprzedawca w MM był przekonany ze cena nie przekroczy 1700zł jutro wszystko sie okaże :D a do tego jutro wielka wyprzedarz w MEDIA od 7 rano bedzie gorąco:mrgreen:


teraz dzwoniłem juz wiadoma jest pewna cena 1700 zł wszyscy przekonani byli ze 2000:mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Witam !! no i mam to czarne elite, kupiłem wczoraj o 20:30 :D !!tak z ciekawości wybrałem sie do media i jednak sprzedali kosztował 1699zł dzis czas na testy kupiłem tez vga zeby na własne oczy zobaczyć róznice.Pierwsze co zauwazyłem to tak samo głosna praca jak w premium ,a czytałem ze ma ciszej pracowac.Myslałem tez ze 1080p bedzie dostępne od strzału, opcja jest ale nie da sie wybrać.Wyglad jak najbardziej na korzyśc elite super matowa czerń .Panowie którzy byli pewni ze kosztowac bedzie 2000zł pewnie sie zdziwili :hmm:

pozdro
 

Ogr

New member
Bez reklam
Sklep ROBSON 1799ZŁ, no no w MEDIA MARKT nie poniosło gosci tak bardzo choc cena producenta to jakies 1200 zł
 

k_wojciech

New member
Ogr napisał:
Sklep ROBSON 1799ZŁ, no no w MEDIA MARKT nie poniosło gosci tak bardzo choc cena producenta to jakies 1200 zł

Przed chwila dzwonilem do MM w Gdańsku i gosciu mówi ze jest po 1799 :hmm:

A jeszcze mam pytanko ile jest gwarancji? Słyszałem coś o przedłużeniu na 3 lata a np. w komputroniku piszą, że gwarancja jest na 12 m-cy :???:
 

Ogr

New member
Bez reklam
tu masz numer do MM w Rybniku 324395232 to ciekawe ta sama firma :confused: TAK 3 LATA

PANOWIE JEZELI NIE DOSTRZEZECIE RÓZNICY OBRAZU MIĘDZY HDMI A VGA TO TRZEBA SIE ZASTANOWIC NAD WADĄ WZROKU :D

WŁASNIE TESTOWAŁEM CIESZE SIE ZE BYŁEM TAK CIERPLIWY BO NAPRAWDE WARTO TESTOWAŁEM NA 2 LCD I RÓZNICA MIEDZY HDMI A VGA JEST WIELKA OCZYWISCIE NA KORZYŚC HDMI :grin:

POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

SavageOrk

New member
Ogr napisał:
tu masz numer do MM w Rybniku 324395232 to ciekawe ta sama firma :confused: TAK 3 LATA

PANOWIE JEZELI NIE DOSTRZEZECIE RÓZNICY OBRAZU MIĘDZY HDMI A VGA TO TRZEBA SIE ZASTANOWIC NAD WADĄ WZROKU :D

WŁASNIE TESTOWAŁEM CIESZE SIE ZE BYŁEM TAK CIERPLIWY BO NAPRAWDE WARTO TESTOWAŁEM NA 2 LCD I RÓZNICA MIEDZY HDMI A VGA JEST WIELKA OCZYWISCIE NA KORZYŚC HDMI :grin:

POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam możesz mi powiedzieć jaki masz rok produkcji konsoli ?? też mam zamiar kupić elita :D

Pozdrawim
 

Ogr

New member
Bez reklam
data na tyle konsoli to 04.07.2007 ciekaw jestem dlaczego pytasz???


mam pytanie ,czy premium ma w menu wyboru rozdziałki ikonke z 1080p?
 
Ostatnia edycja:

SavageOrk

New member
Ogr napisał:
data na tyle konsoli to 04.07.2007 ciekaw jestem dlaczego pytasz???


mam pytanie ,czy premium ma w menu wyboru rozdziałki ikonke z 1080p?
tak ale jak zrobisz ubdate konsoli w necie ;) posaidałem premiuma 1rok i 3 miesiące :) jak masz tą date to jest elite z dodatkowym radiatorem ;)

Masz xbox bodłączonego do netu ?? jak tak to podaj ksywe jaką masz :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
jeszcze nie net mam z kabla, w innym pokoju, a tam monitor do którego muszę dokupić adapter vga , poczekam juz wysłali;) co to jest radiator ?:) w elite jest ikona z 1080p ale nie aktywna
 
Ostatnia edycja:

SavageOrk

New member
Ogr napisał:
jeszcze nie net mam z kabla, w innym pokoju, a tam monitor do którego muszę dokupić adapter vga , poczekam juz wysłali;) co to jest radiator ?:) w elite jest ikona z 1080p ale nie aktywna
To jak bedziesz miałe neta to się odezwi na prywatu radiator to dodatkowe chłodzenie konsoli :) nowy model elita polska dostała na to wygląda :D
Ciekawi ma jakiej firmy jesc cd-rom :D w xbox 360 elite a tak wogule to głośno chodzi elite ??
 

Ogr

New member
Bez reklam
ok napewno sie odezwę.W sumie głosno zwłaszcza przy gears of war ,a gdzie idzie sprawdzic jaki napęd?
 
Do góry