Xbox 360 Elite

Ogr

New member
Bez reklam
ciekawe czy to fakt że ma być tak mało modeli elite???? powinni nim zastąpić pozostałe i zrobić w 2 kolorach !!!!
 
Ostatnia edycja:

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
marcin0903 napisał:
Ludzie Wy nie umiecie się trzymać tematu?! Jeszcze jeden post nie na temat, a będzie warn!

Przypominam drogi kolego, ze temat powinien byc usuniety zanim sie rozpoaczal, bo kolega OGR sam sie pomylil i dyskusja wlasciwie nie powinna niczego dotyczyc, bo jak dyskutowac o premierze x360 elite w polskich jak osoba, która zalozyla ten temat sama zakomunikowala, ze sie pomylia. W gwoli formalnosci podsylam fragment tekstu, zeby nikt nie musial sie wracac na pierwsza strone i gorąco pozdrawiam drogich moderatorów

Ogr napisał:
Były wątpliwości czy wogóle dotrze na Polski rynek a tu tydzień po premierze jest dostępny w sklepach. Zagalopowałem się dostępny owszem,lecz od września:(.

http://www.bazarcen.pl/product_437557.html
 

mataman

New member
Bez reklam
Cena z sufitu. Jak dla mnie zakup elite jest całkowicie bez sensu, zwłaszcza że można zgrywać dane z twardziela x360 na peceta.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mi zalezy tylko na HDMI , bez sensu że pierwsze wersje 360 nie wyposazono w to łącze skoro od dawna ekrany posiadają takie wejscia nagle sie obudzili jak konkurencja pokazała ze jednak to wazne ,teraz mają wypuścic wersję halo z HDMI lecz z normalnym 20 gb dyskiem pewnie powoli wszystkie 360 zrobią z HDMI
attachment.php
 

Attachments

  • 1_long_13643[1].jpg
    1_long_13643[1].jpg
    18,8 KB · Wyś: 114

mataman

New member
Bez reklam
Chyba na gamespot było porównanie obrazu z componenta i z HDMI, różnice nie są warte kwoty o jaką jest droższy elite od premium
 

Ogr

New member
Bez reklam
[quote=mataman]Chyba na gamespot było porównanie obrazu z componenta i z HDMI, różnice nie są warte kwoty o jaką jest droższy elite od premium[/quote]

w moim tv FULL HD są dwa HDMI I VGA brak component , myslisz ze przez VGA bedzie tak samo dobrze jak przez hdmi ???

pozdro
 

Ogr

New member
Bez reklam
Panowie ja się już pogubiłem!!!! męcze się tyle czasu, czekając na elite w sumie tylko ze względu na HDMI ,zdania są tak podzielone że ogłupiec idzie :( teraz nagle informacje o spadku cen wypada znowu czekać.
PROSzę O FOTKI Z RÓZNICĄ MIĘDZY VGA A COMPONENT !!!
widziałem zdjecia miedzy component a hdmi było widac duzą różnicę na korzysc hdmi ,moze to mnie przekona do kupna premium i dam spokój z elite dziekuje pozdro
 

mataman

New member
Bez reklam
Mówisz i masz, component i VGA
http://www.flickr.com/photos/mattbrett/532390746/.

A odpowiadając na twoje pytanie Kuba_ps2, będzie lepiej bo na kablu VGA można wybrać rozdz. natywną matrycy telewizora 1366 x 768. Natomiast po HDMI masz 720p czyli 1280×720 i tv skaluje obraz. Nie jest to może jakaś duża różnica ale zawsze
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
wielkie dzięki !!! tylko ze to co ja tam widzę to przewaga na korzysć component czy się myle??? górne zdjęcie to vga i jest mdłe o wiele mniej ostre .
 

Ogr

New member
Bez reklam
w sumie różnic tak wielkich nie ma ,przez HDMI wydaje sie wszystko bardziej wyrazne jestem jeszcze ciekaw jak wygladaja filmy z HD-DVD przez VGA?
Mój tv to MIRAI 42 calowy full hd z funkcja monitora ,1080P przyjmuje tylko przez HDMI no i brak component.ten model otrzymał nagrode za współprace z grami video

zobacz jaką tu pokazuja róznicę http://www.flickr.com/photos/uninteresting/102411814/

fajnie by było jak by ktoś z forum zrobił fotki u siebie !!!
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Xbox 360 elite będzie dostępny w europie 24 sierpnia, cena pewnie 479,99 euro, czyli u nas pewnie jakieś 2000 zł. Premium można kupić za 1399 zł + kabel VGA ok. 100 zł, wybór należy do ciebie
 

Ogr

New member
Bez reklam
Po przeczytaniu kilku artykułów,testów i opinii ludzi którzy dokonali wymiany z premium na elite stwierdzam, ze wszystko przemawia za jakoscią na korzyść HDMI !!! Dużo zależy od tv jak podkreslił przedmówca ,jaką rozdziałkę przyjmie przez VGA ,pewniejszą opcją jest jednak hdmi ,zaś najgorzej wypada component i tej wersji będę się trzymał zostaje dalej czekać. :rolleyes:
pozdrawiam!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam!
Wczoraj odwiedziłem Media Markt w Rybniku,na stanowisku z xbox 360 nie znalazłem ani jednego zestawu premium ,za to mnustwo core,zaczepiłem sprzedawce, ze niby chce premium no i zostałem oświecony.Dowiedziałem sie, ze nie opłaca się sklepom zamawiać premium ,bo koło wtorku ,środy będzie dostępny ELITE w cenie 1650 max 1700 ,wiec drozszy o zaledwie 250 zł .Sprzedawca tłumaczył ze klient widząc kolo siebie te dwa modele wybierze elite z wiadomych wzgledów i premium będzie zalegał na pułkach jak to stało sie z core:D do tego podobno gra w pierwszych 20 zestawach!!!!!! dostałem nr telefonu mam dzwonić we wtorek i w końcu kupić .
 
Do góry