Toshiba 40l7335

arko07

New member
Toshiba chce mi wymienić model 40TL838 (reklamacja na czarne poziome paski)
na 40L7335. Czy ten nowy model jest lepszy od TL838 czy będzie gorzej?

W poprzednim modelu bardzo irytowała mnie funkcja Activ Vision tzn niezależnie od ustawienia żyła własnym życiem, raz był teatr za chwilę nie, raz były artefakty wokół poruszających się obiektów innym razem było ok.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Toshiba chce mi wymienić model 40TL838 (reklamacja na czarne poziome paski)
na 40L7335. Czy ten nowy model jest lepszy od TL838 czy będzie gorzej?

W poprzednim modelu bardzo irytowała mnie funkcja Activ Vision tzn niezależnie od ustawienia żyła własnym życiem, raz był teatr za chwilę nie, raz były artefakty wokół poruszających się obiektów innym razem było ok.

Nie powinny się pojawić już problemy z paskami etc. bo to zniknęło już przy tl933.
Masz tutaj to samo activ vision, wiec 200amr, ale czy będzie lepiej czy gorzej, to trudno powiedzieć - na tl838 w 46" jak czasem oglądam u znajomego, teatru nie widzę, więc na l7 też nie powinno być :>
 

pados135

New member
U mnie pracował TV 29 cali Toshiby 20 lat bez naprawy. Cóź to była inna technologia ,choć Toshiba była robiona w Anglii. Jak kiedyś doczytałem się w jednym artykule Toshiba spadła w notowaniach jak ich konkurencyjny system do Bluray nie został zaakceptowany przez rynek. A wpompowali w niego naprawdę bardzo duże pieniądze.
 

Karpaj

New member
Bez reklam

arko07

New member
Fakt że reklamacja w Toshibie trwa strasznie długo ale przynajmniej będzie nowy tv, a znajomemu serwis Samsunga 3 razy tak naprawiał tv na tą samą usterkę że pół roku po gwarancji 4 raz wystąpiło to samo i naprawa tv była już nieopłacalna.
 

borysj5

Member
Kupilem dzisiaj ten TV i wszystko mi pasuje ale chcialbym jeszcze troche. Czy da sie w jakikolwiek sposob połączyc lapka z tym TV bezprzewodowo ?

SmartTV dziala u mnie bardzo dobrze. Menu chodzi znosnie choc troche wolno, niby jest funkcja Intel WIDI ale okazalo sie że mój Dell i7 nie jest kompatybilny z ta technologią wiec chce jakos przesylac foty i filmy z lapka na TV za pomocą WIFI. Teoretycznie powinien to byc jakis program serwer który tworzy w momencie odtwarzania punkt dostepu (AP) który z kolei TV odnajdzie i zaakceptuje . Czy takie jest mozliwe i jesli jest to proszę o jakies wskazówki.
 

chuckydoll

New member
Witam. Czy wszystkie mankamenty tego modelu dotyczą również modelu 50L4333 ? Czy pomiędzy tymi modelami istnieje jakaś zasadnicza różnica oprócz kwestii 3D ?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
l4333 ma podświetlenie direct, czyli za ekranem, matrycę LG IPS z odświeżaniem 50hz. Stąd to zupełnie inne telewizory.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ma lepsze kąty, ale dużo słabszą czerń, niższy kontrast, słabsze nasycenie barw oraz zdecydowanie bardziej smuży, czego na L7 niemal nie zauważysz.
 

Monk666

New member
Mam najnowszy soft z grudnia przegladarka dziala a wszystkie inne apki ze smarta nie. Konfiguracja clouda konczy sie na wyborze tapety i nazwy urzadzenia. Co mam dalej z tym zrobic?
 

Mixmich

New member
Po aktualizacji zawsze rób reset tv. Po ponownej konfiguracji przy uruchomieniu menu Cloud pobierze się aktualizacja tej platformy i wszystko będzie działać bez problemu.
 

damian-oli

New member
pytanko bo podłączyłem do toshiby 7335 dvd lg i po włożeniu płyty obraz zaczyna migać.wiecie może jak tego się pozbyć??przeglądałem wszystkie ustawienia i nie wiem o co mu biega.dzieki
 
Do góry