Toshiba 40l7335

Karpaj

New member
Bez reklam
Specjalnie założyłem konto na forum aby innych przestrzec przed tym "telewizorem"...
1. zamula jak afgański muł... jak chce wyłączyć telewizor, naciskam power i trzeba czekać z 2 sekundy... całe menu zamula
2. wszedłem w iplex, aby się właczyło to czekałem dobre 2 minuty, wybrałem pierwszy z brzegu film i: "przepraszamy wystąpił nieoczekiwany błąd"
3. zrywanie połączenia wi-fi. 5 minut trzymało i po chwili: "aby skorzystać z tej funkcji musisz być podłączony do sieci"
4. Youtube też próbowałem włączyć jakiś teledysk i echo, nic się nie ładuje.
Wystarczy poczytać wyżej - jak zaktualizujesz do odpowiedniej wersji, to wszystko działa płynnie.
 

zjzjzj

New member
Ma dokładnie ten sam problem , przeglądarka internetowa i skyp działają (łącze przewodowe) , ale nie wiem jak uruchomić ; polecane aplikacje np. You Tube.
W dolnej zakładce jak klikam ustawienia wyświetla się ; ta funkcja nie jest dostępna w trybie demonstracyjnym. Podłącz telewizor do internetu .
Oczywiście TV jest podłączony do internetu . Na co zwrócić uwagę lub jak prawidłowo to skonfigurować.
 

gobee

New member
U mnie wszystko działa .ustawienie telewizora trwało kilka minut.po czym wszystko ruszyło
bez najmniejszego problemu.
Jedyny feler to zrywanie połączenia bezprzewodowego .po zerwaniu trzeba od nowa wbijać hasło do
Sieci i to jest wkurzające.wyjściem z tej sytuacji jest połączenie kablem i tak też zrobiłem.
 
Ostatnia edycja:

zjzjzj

New member
Czy żeby korzystać z You Tube najpierw trzeba skonfigurować usługę Toshiba Cloud TV ?
Otwiera się kreator konfiguracji konta Toshiba Clud TV
1.włączam (dalej)
2.włączam (akceptuje i dalej)
3.włączam (zgadzam się i dalej)
4. pojawia się zakładka dane urządzenia* wymagane i nazwa urządzenia - co trzeba wpisać (np wpisuje TOSHIBA-LCDTV)
-ikona urządzenia jest nieaktywna
-tapeta jest nieaktywna
5. włączam dalej i następuje Wczytywanie.Czekaj ,ale kreator nie przechodzi dalej do zakładki utwórz konto tylko wraca do zakładki Dane urządzenia*wymagane.
Co jest nie tak i czy Toshiba Cloud TV musi być skonfigurowana żeby można korzystać z You Tube ???
 

gobee

New member
Musisz stworzyć swoje konto czyli profil.
Wbijasz po kolei
-adres imail
-nazwę użytkownika
-data urodzenia
-pin
-hasło
-avatar
-tapeta
Po utworzeniu konta jego nazwa widnieje jako nagłówek po wejściu w smarta i
Wszystko śmiga .
Jeżeli nie jesteś zalogowany na swoje konto to w smarcie jest nagłówek toshiba lcd i wtedy lipa
Smart nie działa.
 
Ostatnia edycja:

zjzjzj

New member
Gdzie w menu znajduje się tworzenie konta (profilu) ??
Czy chodzi o (witamy w usługach Toshiba Cloud TV!) ??
jest tam zakładka utwórz konto użytkownika ale nie mogę tam się dostać , przechodzę tylko do profil urządzenia
1. nazwa urządzenia - co tu wpisać ?
2.ikona urządzenia - nieaktywne
3.tapeta- nieaktywne
4. Dalej - następuje wczytywanie ale nie przechodzi dalej do zakładki utwórz konto tylko wraca do profilu urządzenia
 

zjzjzj

New member
Tak próbowałam w (ustawienia) tylko że mam komunikat - Ta funkcja nie jest dostępna w trybie demonstracyjnym.Podłącz telewizor do internetu.
Internet jest oczywiście podłączony , działa przeglądarka i skyp .
Co może być nie tak , da się wyłączyć tryb demonstracyjny , czy wina połączenia internetowego ?
 

gobee

New member
Może masz w ustawieniach ustawiony tryb sklep.jeżeli tak to przestaw na dom.
Jeżeli to nie pomoże to daj mu ustawienia fabryczne i zacznij konfigurację od początku.wydaje mi się ,
że niktórych parametrów nie podświetla po ustawieniu i być może wcześniej coś źle wbiłeś.
 

kot6969696

New member
jak wgrac to firmware? jedno mi sie sciagnelo po zakupie tv, jakies z maja z mniejszymi numerkami, ale drugie juz nie, pisze ze "aktualizacja nie jest dostepna". jak to zaktualizowac przez usb? w instrukcji na tamtej stronie pisze zeby wylaczyc tv, wlozyc usb, wlaczyc tv i sie zaktualizuje, robie tak i nic
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Coś takiego
Należy pamiętać że ściągając oprogramowanie trzeba zainstalować je na komputerze i skopiować na sformatowany Pendrive w FAT32.

- Wyciągamy wtyczkę TV z kontaktu na 30s.

- Wkładamy Pendrive do portu TV.

- Wkładamy wtyczkę, czekamy 30s.

- Po 30s włączamy TV pilotem i widzimy postęp w aktualizacji. Czekamy do końca.

- Gdy wyskoczy nam na ekranie 100% czekamy 30s, wyciągamy wtyczkę z gniazdka a po jej kolejnym włożeniu mamy zaktualizowany tv.
 

zjzjzj

New member
Tak trzeba było wgrać z pendrive nowszą wersje oprogramowania 7.1.56.16.01.1 Po wgraniu wszystko można skonfigurować You Tube działa.
Proces wgrywania trwa dłużej niż 30 sek w moim przypadku mogło to być 2 do 4 min.
Mam jeszcze pytanie czy jest do tego telewizorka (toshiba 40 cali 7335DG) klawiatura ?
 

jkb1906

New member
Jaki format i kodowanie napisów stosujecie przy filmach oglądanych z pendrive'a? Co trzeba zrobić by wyświetlały się również polskie znaki?
 
Ostatnia edycja:
Do góry