Toshiba 40l7335

Wysuszek

New member
Witam

Mam takie pytanie, czym może różnić się model L7335DG od modelu L7333DG ?

Jak widać różnica w jednej ostatniej cyfrze.

Pytam bo nie ma dostępnego na stronie toshiby najnowszego oprogramowania do modelu z 5 na końcu a jest z 3 na końcu.

Dzięki
 

nawet

New member
Odkopię... może komuś się przyda.

Miałem dokładnie taki sam problem:
swieci sie zielone kolko na dole obudowy ale tv nie da sie juz wlaczyc/wylaczyc ani pilotem ani guzikiem ... trzeba wyciagnac wtyczke z pradu i dopiero po ponownym podlaczeniu udaje sie uruchomic tv

U mnie było to mniej dokuczliwe bo TV używam z tunerem satelitarnym na którym przełączam programy i zmieniam głośność. Chodziło tylko o wł / wył telewizora.

Pomogła aktualizacja software:
Toshiba :Download Centre


Mam takie pytanie, czym może różnić się model L7335DG od modelu L7333DG ?

Jak widać różnica w jednej ostatniej cyfrze.

Pytam bo nie ma dostępnego na stronie toshiby najnowszego oprogramowania do modelu z 5 na końcu a jest z 3 na końcu.

Wygląda na to że dla oprogramowania - niczym. Użyłem tego softu do telewizora 50L7335DG. Obyło się bez problemów.

pzdr
 

Rafal__

New member
Linie w trybie PC

Witam
Po podłączeniu komputera (DVI->HDMI) mam jakby poziome linie przez cały ekran. Najpierw pomyślałem ,że przeplot się włączył, ale to nie to. Mam ustawione 1080p 60Hz bez przeplotu 32bity. Kolory w trybie komputera też są okropne.

Jak na tym samym kablu podłączę ten sam komputer do Samsunga LE40A55.... wszystko jest ok.

Czy miał ktoś też taki sam problem? Czy jest to wada telewizora? Wersja softu TV: 7.1.92.61.01.1 czy jest jakiś nowszy?
 
Do góry