Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

Bryndzol21

New member
jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie :)

Ale jak jesteś zadowolony z tego co masz w tej chwili, to przecież nikt cię nie zmusza do aktualizacji. Natomiast to jest właśnie też problem z tymi telewizorami, że są niekonsekwentne – jednemu działa tak, drugiemu srak i zmarnowaliśmy mnóstwo czasu na różne testy, cofanie wersji, bety itp, żeby jakoś się w tym rozeznać.
W zasadzie dziękuję Wam za to, bo dzięki Wam, z każdą aktualizacją czegoś nowego o TV można się dowiedzieć. Miejmy nadzieję, że wyjdzie kiedyś aktualizacja finalna bliska ideałowi :). Tylko, żeby tak się stało, to trzeba ich pewnie spamować informacjami, że wciąż coś nie działa. Bo sami z siebie tego nie naprawią.
 
Ostatnia edycja:

boss99

New member
Próbuję od dłuższego czasu różnych konfiguracji korektora dźwięku, żeby wycisnąć maxa z wbudowanych głośników. Może ktoś ma jakieś ustawienia, które wprowadził u siebie ?
 

jojoro

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem u @kiki 65c935 i mimo tego że z obrazu jestem zadowolony to soft to jakaś masakra. Czegoś takiego nie powinno sie sprzedawać.
Tak wygląda obsługa CEC:
Gdy włączę dekoder NC+ to ani TV ani amplituner Marantz SR 7015 się nie włącza.
Gdy wszystkie urządzenia są włączone to wyłączenie dekodera NC+ wyłącza wszystkie urządzenia.
Gdy oglądam sobie NC+ i zmienię źródło na anroid TV w telewizorze to dekoder nc+ się nie wyłącza i po 30 sekundach oglądania netflix z powrotem przełącza mnie na dekoder NC+.
Gdy ręcznie wyłączę dekoder NC+ to wyłącza mi TV i amplituner.
Dodatkowo Marantz raz się przełączy na TV Audio (eARC) a raz nie i zostaje na HDMI4 w aplitunerze (tam jest podłączony C+) czasem przełączy się nawet na HDMI do którego podłączona jest nvidia shield albo komputer.
To jakaś masakra.

To podpada dla mnie pod reklamację i zwrot pieniędzy.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Jakiś nowy soft wleciał V599

New TCL T615T03 platform Google TV Update available in V599.
TV models ....C745 & C845....C955 (Japan)
(C735 & C835 & C935).......(C728 & C825)
V8-T615T03-LF1V599.000831
V599 OTA
https://shorturl.at/rvzU3
or
LINK
build date= Nov 28, 2023
build= 1701174985
security_patch= 2023-06-05
gmsversion= Android_11_GTV
product.build.fingerprint= TCL/G05_4K_GB/G05:11/AR2101/AR23:user/release-keys
revision= 000831
OTA size= 1.999 GB
 
Do góry