Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

luck76

Well-known member
Tak, pytałem na czacie xkom. Normalnie wnosi, odpakowuje, montuje podstawę i instaluje kanały. Jak coś z tv będzie nie tak to spisuje protokół i od razu zabiera ze sobą, więc za te 60 zł to chyba warto zdecydowanie. No i ta cena za 65c935 z kodem tylko 5099 zł. Miazga. Ciekawe czemu tak mało, gdzie jest haczyk?
To nie jest haczyk, schodzą tak jak inni na końcówkach i jest to bardzo dobry krok.
 

TED8

Member
Mi dziś przyjechał ten właśnie z x-kom za 5099zl. Pierwsze wrażenie całkiem oki. Ale nie miałem czasu jeszcze się ,,pobawić,,. A może ktoś posiada jakieś swoje ustawiania obrazu którymi chciał by się podzielić? 🙂🙂

A druga sprawa to aktualizacja, nie wyskoczyło mi nic że jest jakaś nowa. Mam taką jak na zdjęciu, pasuje to zmienić ręcznie czy zostawić to co jest?
IMG_20231019_135919.jpg
 

kamil88pl

Member
Mi dziś przyjechał ten właśnie z x-kom za 5099zl. Pierwsze wrażenie całkiem oki. Ale nie miałem czasu jeszcze się ,,pobawić,,. A może ktoś posiada jakieś swoje ustawiania obrazu którymi chciał by się podzielić? 🙂🙂

A druga sprawa to aktualizacja, nie wyskoczyło mi nic że jest jakaś nowa. Mam taką jak na zdjęciu, pasuje to zmienić ręcznie czy zostawić to co jest?
View attachment 24590
Hej. Brałes opcję z wniesieniem i uruchomieniem czy zaryzykowałeś i sam wsio robiłeś?
 

kamil88pl

Member
Trochę słabo ze strony xkomu, chciałem zamówić tv pytam czy jest opcja, żeby kurier był w dowolny dzień tygodnia po 14, bo do 14 pracuję. Piszą, że napiszą na liście przewozowym, ale nie wiedzą jak się przewoźnik do tego ustosunkowuje haha. No dramat. Zamawiam tv za 6 kafli i mam brać wolne w pracy i czekać? Mamy 21 wiek i chyba takie sprawy powinny być ogarniane bez problemu.
 

kamil88pl

Member
Mi dziś przyjechał ten właśnie z x-kom za 5099zl. Pierwsze wrażenie całkiem oki. Ale nie miałem czasu jeszcze się ,,pobawić,,. A może ktoś posiada jakieś swoje ustawiania obrazu którymi chciał by się podzielić? 🙂🙂

A druga sprawa to aktualizacja, nie wyskoczyło mi nic że jest jakaś nowa. Mam taką jak na zdjęciu, pasuje to zmienić ręcznie czy zostawić to co jest?
View attachment 24590
V590 chłopaki stronę wcześniej wrzucali. Nie wiem czy warto od razu instalować. Daj znać czy w tej wersji nie ma rozjaśnień ekranu w dolby vision na netflix i hbo.
 

luck76

Well-known member
Trochę słabo ze strony xkomu, chciałem zamówić tv pytam czy jest opcja, żeby kurier był w dowolny dzień tygodnia po 14, bo do 14 pracuję. Piszą, że napiszą na liście przewozowym, ale nie wiedzą jak się przewoźnik do tego ustosunkowuje haha. No dramat. Zamawiam tv za 6 kafli i mam brać wolne w pracy i czekać? Mamy 21 wiek i chyba takie sprawy powinny być ogarniane bez problemu.
Każdy ma prawo kreować politykę dostaw wg uznania. Przecież możesz zamowic w innym miejscu, gdzie będziesz mógł wybrać przedział godzinowy dostawy i montaż (np Euro RTV). Ten dzień wolnego to koszt alternatywny który musisz doliczyć do ceny zakupu. Jak dużo zarabiasz i cenisz swój czas to wybierasz taki sklep, który spełnia Twoje oczekiwania.
 
Ostatnia edycja:

kamil88pl

Member
Każdy ma prawo kreować politykę dostaw wg uznania. Przecież możesz zamowic w innym miejscu, gdzie będziesz mógł wybrać przedział godzinowy dostawy i montaż (np Euro RTV). Ten dzień wolnego to koszt alternatywny który musisz doliczyć do ceny zakupu. Jak dużo zarabiasz i cenisz swój czas to wybierasz taki sklep, który spełnia Twoje oczekiwania.
No tak ale z xkom tez nie ma pewności, że dziś zamawiam wezmę wolne na piątek a oni jednak napiszą w piątek, że dostawa w poniedziałek :)
 

TED8

Member
No tak ale z xkom tez nie ma pewności, że dziś zamawiam wezmę wolne na piątek a oni jednak napiszą w piątek, że dostawa w poniedziałek :)
Dostawa była jakimś ,,zadbano,, (nie znałem tego) i był w dzień dostawy taki mejl jak na zdjęciu oraz dzień wcześniej był również podobny mejl w którym również można było sobie ustawić ramy czasowe dostawy. Między 8 a 20 godziną.
IMG_20231019_213155.jpg
 

TED8

Member
No to śmiało zamawiam i ustawiam po 14 i cieszę się z nowego tv. Jak wrażenia u Ciebie. Dorwałeś jakieś dobre ustawienia?
Nic nie dorwałem, bo też nic nie szukałem. Cierpię na chroniczny brak czasu dlatego zmieniłem tylko jakąś jasność, kolory itp pierdoły tak na szybko pod siebie😁 tu jak widzisz też nikt nie wyraził chęci podzielenia się swoimi ustawieniami hehe
Trzeba będzie się pobawić ale to w sowim czasie.
 

AlbertoTomba

Active member
Bo tu się nie ma czym chwalić - ja mam praktycznie wszystko powyłączane, zostawiam tylko motion clarity na max bo lubię płynny obraz. Temperatura na -5, noise reduction off, local dimming high reszta off, sharpness 10.

Mój philips miał fajne przetwarzanie obrazu, tutaj to szkoda gadać - a preset sport to jest karykatura telewizora normalnie :LOL:
 

luck76

Well-known member
Bo tu się nie ma czym chwalić - ja mam praktycznie wszystko powyłączane, zostawiam tylko motion clarity na max bo lubię płynny obraz. Temperatura na -5, noise reduction off, local dimming high reszta off, sharpness 10.

Mój philips miał fajne przetwarzanie obrazu, tutaj to szkoda gadać - a preset sport to jest karykatura telewizora normalnie :LOL:
Jakiego Philipsa miałeś?
 
Do góry