Różnica pomiędzy LE 46 C630 a LE 46 C650

werepan

New member
Witam.
Chcę kupić Samsunga który jak mi się wydaje jest jednym z lepszych LCD na obecna chwilę i w grę wchodzi 46 cali; 100 Hz; oraz usb przez które można odtwarzać filmy. Jestem praktycznie zdecydowany na LE46 C650 ale nie wiem jakie jeszcze modele mają te opcję. Czym np. różni się C630 od C650 i jakie jeszcze modele mają usb z możliwością odtwarzania filmów .
 

LUPO78

Banned
Witam.
Chcę kupić Samsunga który jak mi się wydaje jest jednym z lepszych LCD na obecna chwilę i w grę wchodzi 46 cali; 100 Hz; oraz usb przez które można odtwarzać filmy. Jestem praktycznie zdecydowany na LE46 C650 ale nie wiem jakie jeszcze modele mają te opcję. Czym np. różni się C630 od C650 i jakie jeszcze modele mają usb z możliwością odtwarzania filmów .

LG 47LD650 jeżeli rozważasz jeszcze inne tv-no i na pewno miej niespodzianek będziesz miał niż w c650
 

LUPO78

Banned
Jak widzę kolega nie miał w swojej "kolekcji " samsunga, więc może ktoś kto ma doświadczenie się wypowie.

fakt nie mam,ale jak szukałem mojego pierwszego tv to wybierałem właśnie między Samsung 37A656 i LG 37LG7000,wybrałem tego drugiego i nie żałuję-za to wielu znajomych i z rodziny mają szajsungi-osobiste moje zdanie jak by mi za darmo dali taki tv to od razu do lombardu bym gonił,bynajmniej jakaś moneta by była
 

iceman1500

New member
Ja mam od niedawna LE46c650 jak i 40C650.
Obraz na dwóch po prostu bajka. Odczytywanie filmów z USB - żadnych problemów.
Połączenie wifi z routerem (przy pomocy Dlink DWA-140) bezproblemowo.
Dużo możliwości zmiany ustawień ekranu... Po prostu REWELACJA...
 

infi

New member
trzeba chyba brac poprawde na to co pisze kolega LUPO bo praktycznie 100procent jego wypowiedzi o samsungu to krytyka i ogolnie anty-reklama tej firmy:) czyzby kolega pracowal u konkurencyjnej firmy:D
 

squibosh

New member
trzeba chyba brac poprawde na to co pisze kolega LUPO bo praktycznie 100procent jego wypowiedzi o samsungu to krytyka i ogolnie anty-reklama tej firmy:) czyzby kolega pracowal u konkurencyjnej firmy:D

przypadek uzytkownika Lupo jest bardzo smutny, nie ma sie z czego smiac. pomimo tego, ze nie nalezy kopac lezacego, ze lzami w oczach trzeba ignorowac jego "porady".
 
Do góry