Ps4

arsenal

Moderator
VIP
Czyli konto US znów pójdzie u mnie w ruch. Jest jeszcze program upgrade kilku gier w wersji PS3 do PS4 i tu wyjdzie też taniej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
USA to piekny kraj, u nich wszystko tak o 50% taniej jak u nas ,ale nie ma co sie dziwic, biednie sie tam ludziom zyje to i ceny tansze :) niz u nas w Polsce gdzie ludziom zyje sie bardzo dobrze albo jak kto woli na odpowiednim poziomie. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Forza 5 - tylko 14 torów i 200 samochodów. Brak oczywiście toru Nurburgring, ale hej! Można zakupić season pass za uwaga, uwaga !!!50 euro!!! i na pewno kiedyś coś się pojawi. Żenada i tyle. Dodaj do tego brak zmiennych warunków pogodowych czy chociażby wyścigów nocnych.

Taka prawda, ale ja juz przestałem sie tym stresowac. Nie ma sensu. Juz dawno panuje trend który mi sie nie podoba, liczy sie tylko jedno, kasa i jeszcze raz kasa. Gta 5 tez "dyskretnie" ciągnie od nas "dolary". System rozgrywki online jest ukierunkowany na zarabianie, nie wystarczy juz kupić grę za 200zl, każda jedna czynność słono kosztuje, sprytnie jest to przemyślane, bo prędzej czy pózniej nam zabraknie pieniędzy, ale to nie problem, bo oczywiście Rockstar zadbał o zakup dodatkowej wirtualnej waluty, a jakże ;)
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
zmieniło się. Aby grać w gry na współdzielonym koncie musisz być nonstop online. I musisz to robić na koncie współdzielonym, więc nici z trofeów, tylko jedna osoba jednocześnie może grać w tryb multi. Nie ma to najmniejszego sensu, po za tym łamiesz regulamin PSN za co mogą Ci zablokować konto i dostęp do gier.
 

szubert

New member
Byłem dziś w silesii w Katowicach i spodziewałem się, że stoisko bedzie bardziej oblegane - w strefie 18+ praktycznie nikogo nie było, pomacalem pada, pograłem chwilę w Killzone i tak na szybko mogę stwierdzić, że pad na pewno lepiej wyprofilowany, idealnie leży w dłoni, dobrym zabiegiem są też wklęsłe analogi dzięki czemu palce się nie ześlizgują. Chciałem też "pobawić" się tymi robocikami ale tam akurat same dzieciaki były :p
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
dzisiaj kupiony zestaw ps4 + kilzone neonet 2099 bez poreorderu na premiere dostane zapewniali . 100 przepłaciłem ale bez kolejek bicia plucia i wyzwisk he he.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W najblizszych aktualizacjach maja podobno dodac obsluge CD/MP3, ale bardziej martwilbym sie DNLA, chociaz i tutaj ma cos sie ruszyc.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z PS Vita tak, bo to jeden ekosystem, ale z PC juz nie ;)
Co do PS Vita, to genialnie strumieniuje gry na mala konsolke, swietna sprawa.
 

chomik05

New member
ja jakoś nie narzekam na płatny on line, wykupiłem na rok PS Plusa za niecałe 200 zł, chyba nawet 180, jakaś promocja czy coś,
patrząc ile już***ściągnąłem gier i to za free!
- Remember Me,
- Giana Sisters,
- X-com,
- Little Big Plane Karting,
- Dragon,s Dogma,

a w grudniu ściągam najnowszego Grida 2,
(psplus z nawiązką się***zwrócił),

to co więcej chcieć do szczęścia???

chyba tylko tego aby na PS4 też tak samo działał,

liczę że tak będzie, bo już na starcie jest rewelacyjnie oceniany RESGUN
wszystko za free :)

nie mam Ps Vity, bo już w ogóle opłaca się***mieć PSPlus, sporo jest fajnych gierek, łącznie z Uncharted!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli linie produkcyjne sa takie same, to co za roznica? Dla mnie moze byc nawet Made in Burkinafaso, wazne zeby w piątek czekala w sklepie, bo nie mam preordera ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry