Ps4

quasimodek

Member
Bez reklam
PS4 Units Weren't Intentionally Damaged, Claims Former Foxconn Intern
a więc spokojnie Panowie , ja biorę i nie przejmuje się "plagą" uszkodzonych PS4 , mam nadzieję że mój egzemplarz będzie ok. Współczynnik awaryjnośći przy sprzedanym 1 milionie sztuk jest naprawdę mały. Zawsze jest gwarancja :)

Gwarancja powiadasz... Z żadną firmą nie miałem takich przejść jak z Sony i ich autoryzowanym serwisem PRAM.
Moja PS3 po niespełna 7 miesiącach od zakupu poprostu zgasła i już się nie włączyła.
Wysłałem do serwisu na naprawę gwarancyjną zgodnie z procedurą. Po niespełna tygodniu otrzymałem konsolę z powrotem zadowolony, że tak sprawnie i szybko to poszło. Jakież było moje zdziwienie po odpakowaniu konsoli. Dostałem nie mój egzemplarz a tzw. odnowiony. Dobrze, że spisałem sobie numer seryjny konsoli i zrobiłem jej zdjęcia... Ten odnowiony egzemplarz wyglądał jakby był modelem pokazowym lub coś podobnego, obudowa porysowa, z zakurzonymi otworami wentylacyjnymi, poluzowanym gniazdem sieciowym i co najlepsze, czymś latającym wewnątrz obudowy (chyba jakaś śrubka). Oczywiście co się nadzwoniłem, napisałem maili i naczekałem na swój egzemplarz to moje... Trwało to prawie 2 miesiące. A Sony nawet nie powiedziało przepraszam... Takie mam doświadczenia z serwisem gwarancyjnym SONY... :???:
Człowiek dba o swoją czarnulkę a z serwisu gwarancyjnego dostaje czyjegoś złoma, który miał w poważaniu wygląd i estetykę sprzętu... I uwaga, odsyłanie modeli "odnowionych" było oficjalnym zapisem w karcie gwaranycyjnej! Kpina z konsumenta i jego pieniędzy zainwestowanych w klocek Soniacza.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie fajnie, ale i tak mnie nie zniecheciles ;)
Jedynie mam nadzieje ze model ktory trafi w moje rece bedzie wolny od niespodzianek, podobnie jak moj poczciwy FAT, pieknie sluzy od nowosci.
Mimo ze mam tez Slima, to zostawilbym z sentymentu i tak Fatke.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Nie miałem zamiaru zniechęcać, tylko opisałem jak serwis i firma traktuje klientów. Sprzęt jak każdy inny, ma prawo się popsuć i ja to rozumiem. Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna to jeden z najistotniejszych czynników mający wielki wpływ na przywiązanie klientów do danej marki.
Często gęsto konsument zakupi kolejny produkt tej samej firmy bazując właśnie na:
a) bezawaryjności, bo skoro aktualny sprzęt się nie popsuł tzn. że jakość jest OK
b) sprawnej i bezproblemowej obsłudze gwarancyjnej jeśli takowa się przydarzy.
Tak buduje się przywiązanie do marki.
Po tej przygodzie mam wrażenie, że Sony poprostu o to nie dba za bardzo...
 

chomik05

New member
Saturn będzie posiadał takie zestawy:
ja wybierałem nr 6 :) do tego dokupię Need For Speed Rivals
 

Attachments

  • image002.jpg
    image002.jpg
    6,5 KB · Wyś: 183
  • image003.jpg
    image003.jpg
    8,5 KB · Wyś: 185
  • image004.jpg
    image004.jpg
    8,7 KB · Wyś: 185
  • image005.jpg
    image005.jpg
    8,4 KB · Wyś: 190
  • image006.jpg
    image006.jpg
    10,6 KB · Wyś: 184
  • image007.jpg
    image007.jpg
    10,5 KB · Wyś: 193
  • image008.jpg
    image008.jpg
    10,1 KB · Wyś: 188
  • image009.jpg
    image009.jpg
    10,9 KB · Wyś: 191

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tez sie sklaniam do opcji nr.6, brakuje jeszcze do kompletu kamery.
NFS zdecydowanie odpuszczam. Atrakcje beda nie lepsze jak w GTA5 (w opcjach wyscig), tyle ze z lepsza grafika, ale za to z ograniczeniami. Forza 5 na Xbox one tutaj nadrobi zaleglosci w wyscigach.
 

premek111

Active member
Bez reklam
PS : Musioł z PS3site potwierdził ,ze jego wersja konsoli na Europę jest Made in Japan :)
Jeśli chodzi o gry to u mnie AC IV , NFS i do tego mega bundle z Ultimy KSF + 2 pady + kamera za 2299
 

chomik05

New member
też zastanawiałem się nad zestawem z drugim padem i kamerą (najlepsza ekonomicznie konfiguracja), może faktycznie ma to sens, bo kasę się***zaoszczędzi którą pewnie w przyszłości i tak trzeba będzie wydać na ten osprzęt,

tylko na tą***chwilę po co ta kamera? fajnych gier wykorzystujących to, nie ma, a pewnie za pół roku dopiero się pojawią, więc może lepiej teraz za tą kasę kupić gry :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Robociki świetne :D, ale ja chyba się wstrzymam. Dam emocjom ochłonąć, poczekam co ludzie piszą o wadach, itp. Kamerka i drugi pad obowiązkowo.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ja tylko dodam, że każdy kto, odpowiednio wcześnie, zamówił PS4 przedpremierowo w sklepach EuroRTVAGD otrzyma kod na 3 miesiące PS+ za 1 złoty.
Jeszcze tydzień :)
 

premek111

Active member
Bez reklam
:-D , na szczęście weekend, na kuriera po pracy będę czekać jak wierny pies ;-) mam nadzieję że z konsolą nie będzie żadnych problemów
 
Do góry