Ps4

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tego sie wlasnie obawiam, szczegolnie w weekend. Pytanie czy bedzie kilka standow i rozne tytuly? Ja chce tylko pomacac pada i rzucic okiem na grafike, to mi w zupelnosci wystarczy ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe co?
Masowe awarie PS4 to wynik sabotażu - Tech News - Torrent Invite
Oczywiscie tradycyjnie jak przy kazdej premierze mozna poczytac o podobnych zjawiskach:
PS4 zaczęło się psuć jeszcze przed premierą - Gry
Mnie osobiscie to nie martwi, po pierwsze mamy do wyboru: czekac na wersje ktora bedzie sprawdzona i "przetestowana" przez pierwszych napelencow (jak ja), lub przy ew. usterce oddac do serwisu i poczekac byc moze nawet 2tyg. na naprawe. Mysle ze ta opcja jest mimo wszystko lepsza ;) Jak widac mozna sobie wszystko ladnie wytlumaczyc :)
 

nokinomaniak

New member
Tez mysle ze mozna kupowac , jak pech to pech , a z serwisem gwarancyjnym jak dotad nie mialem problemow (jak dotej pory ), jedyne to ze trzeba te dwa tygodnie odczekac i patrzec sie na wystajace kable z polki :D.
P.S. , Kurcze 5km odemnie byla wczoraj ciezarowka PS4 ,12 stanowisk bylo podobno do testowania , a ja kurde z roboty o 21 wrocilem
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co z kamera, ew.standem do pionu? Dokupujecie te gadzety?
Xb one jeszcze chce kupic, a tego nie da sie postawic w pionie, wiec plan na ekspozycje zabawek w szeregu odpada.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Kamerę mam w bundlu , standu nie zamierzam kupować ,wszystko w poziomie, XboxOne w przyszłym roku dopiero. Z dodatków do PS4 zamówiłem dodatkowo czerwonego pada i ładowarkę.
 
Ostatnia edycja:

nokinomaniak

New member
Kamerka napewno , drugi pad tez napewno ,podstawke odpuszczam bo i tak wpakuje do szafki:p .
Napalilem sie na kierownice Logitecha g27 , ale jeszcze nic nie pisza czy jest kompatybilna czy wystawia cos nowego ,no ale pomalemu ,najpierw konsole trzeba dorwac .
 

premek111

Active member
Bez reklam
W USA PS4 tymczasowo wyprzedana , ceny w niektórych sklepach osiągają 849$ :-D
PS4 Offered by Amazon Affiliates at Enormously Inflated Prices After Successful Launch | DualShockers

a tak przedstawia się sprzedaż gier po weekendzie
1. Call of Duty: Ghosts - 703,638
2. Battlefield 4 - 396,187
3. Killzone: Shadow Fall - 355,148
4. Assassin's Creed IV: Black Flag - 345,176
5. Madden NFL 25 - 133,176
6. NBA 2K14 - 111,674
7. Knack - 102,749
8. Need for Speed Rivals - 94,157
9. FIFA Soccer 14 - 77,914
10. LEGO Marvel Super Heroes - 32,188
11. Skylanders SWAP Force - 18,681
12. Just Dance 2014 - 17,569
13. Injustice: Gods Among Us - 5,143
14. Angry Birds Star Wars - 2,274
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spokojnie, jak nie trafie w sklepie, to bedzie pewnie na allegro. Kogos pewnie przycisnie i wystawi nowke. No chyba ze bedzie tak jak w przypadku GTA5, ludzie stali po nocach, a ja rano podjechalem do MM i grzecznie czekala na mnie przy kasie. Tak samo bylo z iPadami, wielki szum, nigdzie nie ma, setki postow na forach, a u mnie lezalo kilka sztuk w markecie.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Raczej nie będzie , a jeśli będzie to nieprędko ( oficjalnie Rockstar zaprzeczył plotkom na temat GTA na nowych konsolach). Pracują nad nowym projektem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powinno byc, przynajmniej w wersji elektronicznej, ale na pewno nie w najblizszej przyszlosci. Wielka szkoda, bo GTA5 to najwieksze wydarzenie i niespodzianka w swiecie growym ostatnich lat (dla mnie oczywiscie). Tylko dla tej gry zatrzymam PS3. Tak na dobra sprawe, to sam nie wiem w co grac na PS4, na pewno bedzie to Killzone, COD/BF doskonale znam z PC wiec tutaj raczej z ciekawosci i ew. online, Fifa 14 w nowej oprawie graficznej, ale tu nie spodziewam sie zadnych niespodzianek, no i moze Assassina. Na reszte ciekawostek trzeba bedzie poczekac.
Glownie interesuja mnie mozliwosci graficzne, bo tak szczerze mowiac nie widze tutaj specjalnych rodzynkow.
 
Do góry