Ps4

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fakt jest taki, ze ja na allegro juz nie kupie zadnych kodow.
Jakis czas temu dyskutowalismy o nich, sam chcialem kupic, a jak sie okazalo sprzedawal je oszust. Nie wiem jak u innych, zapewne sa uczciwi sprzedawcy, ale jak ktos sprzedaje cos za pol ceny, to cos jest na rzeczy.
Ja tak zrobilem sie na doladowaniu w AppStore, kupowalem od lat na allegro, nie bylo problemow, do czasu. Po ostatnim zakupie "zdrapki/kodu" zbanowali mi cale konto, lata kupowania i jakies 500$ poszlo ze hej...
 

szybal

Banned
Ja kupiłem w sony za 200 i też śmiga,polecam tą darmową grę s-f dla posiadaczy abonamentu niezla grafika i gry walność aktualizacja trochę trwa nawet przy szybkim łączu (60mmb) ale warto.
 

p173r

New member
A ja mam takie pytanie. Posiadam PS 4 podłączone do tv sharp, model aquos lc32le244. Kiedy jako źródło obrazu ustawiam port HDMI 1, do ktorego podłączona jest konsola, w trybie wyświetlania obrazu mam możliość ustawienia trybu panoramicznego, powiększonego, natywnego i "plamka w plamkę". Jednak po wlączeniu konsoli ten tryb wyświetlania automatycznie znika. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet nieźle to wygląda.
Dobre do piwka z kumplami :)
[youtube]NgyWGfcO4N0[/youtube]

P.S.
Widzę że @Myszator dostał "urlop".
 
Do góry