Ps4

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja mam nadzieję jeszcze trochę wytrzymać.

Pozdrawiam,

PS. No i witam wszystkich na nowym forum :bober:
 

buldoggg

Member
Bez reklam
jestem zadowolony z ps4-i żaden wentylator nie przeszkadza,ponieważ albo gram na słuchawkach albo na głośnika zewnętrznych(głośność ustawiona odpowiednio) powiem krótko,coś pięknego,ps4 tv kdl-50w i logitech z-5500 pięknie chodzi,i mało kabli,optyczny głośników do lcd-przełącza automatycznie wszystko.
 

premek111

Active member
Bez reklam
No i nie wytrzymalem i kupilem ps4.Przeskok z ery ps one na ps4 ogromny.Gram sobie w tomb raiderka i podziwiam krajobrazy.Natomiast czytam sobie opinie ludiz o wentylatorku w ps4 i zala sie, jak jest u Was?
U mnie w stanie czuwania jak nic nie sciagam nie wlacza sie w ogole, jak jestem w dashu badz cos tam mis ie sciaga w tle to sobie szumi ale znosnie, natomiast jak zaczne grac juz nie jest tak cicho, wzrasta badz maleje natezenie wzgledem scen w grze, tak ma byc?

W PS4 jest 3-stopniowy system chłodzenia , natężenie zależy od tego co konsola w danej chwili przetwarza.Niestety trafiają się konsole, które są znacznie głośniejsze od pozostałych i można próbować wymienić.

A detailed look at the PlayStation 4 cooling solution | Playstation 4
 

kwasior21

New member
Hmmm, sam nie wiem co o tym myslec, ogolnie konsola chodzi cicho, nie mam zadnej suszarki itp jak pisza na forach ale troche gnebi mnie bo nie mam mozliwosci porownania glosnosci.w dzien w ogole na to nie zwracam uwagi , w nocy potrafi przy ostrej scenie niezle sie rozkrecic wentylatorek ale tylko na chwilke po czym zwalnia obroty .....

Pozdrawiam.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Hmmm, sam nie wiem co o tym myslec, ogolnie konsola chodzi cicho, nie mam zadnej suszarki itp jak pisza na forach ale troche gnebi mnie bo nie mam mozliwosci porownania glosnosci.w dzien w ogole na to nie zwracam uwagi , w nocy potrafi przy ostrej scenie niezle sie rozkrecic wentylatorek ale tylko na chwilke po czym zwalnia obroty .....

Pozdrawiam.

Tak to jest jak Sony robi konsole w tanim plastiku ,xbox one chodzi przesz 6 H grania non stop cichutko i jest zimny .Co reklama nie robi lecą po konsole a potem nie ma w co grac ,cos Ala PS vita .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, posucha straszna, czytalem tez gdzies ze XO mial wyjatkowo slaba reklame w porownaniu do PS4. Oczywiscie chodzi o europejskie kraje, w stanach wiadomo, tam nie trzeba nikogo przekonywac.
 

kwasior21

New member
No coz, teraz idzie sie na ilosc a nie na jakosc, jakby chcieli sprawdzac kazdy egzemplarz przed sprzedaza to ps4 wyszlo by za rok albo i nawed pozniej.Sumujac jednak to kawal maszyny, mocny sprzet czyms to trzeba chlodizc przeciez ..... mozena przeczytac z wypowiedzi ludzi ze sa egzemplarze na prawde ciche ale wiadomo to czy to takie dobre? Byc moze w nich wlasnie jest zle ustawiony wentylek i kosnola zacznie w pozniejszym etapie psocic.Nic nie pozostaje tylko czekac do lata i obserwowac prace .....

Pozdrawiam
 

kwasior21

New member
Teraz to wiekszosc posiadaczy pewnie zastanawia sie czy rozkrecic konsoke , wymienic paste i stracic gwarancje czy odsylac w nieskonczonosc do serwisu. Bo to co potrafi zasuszyc na killzonie to szok :/
 

kwasior21

New member
Tylko co to bedzie jak zaczna wychodzic gry wykorzystujace proca w takim stopniu jak na killzonie albo wiekszym?Strach pomyslec, o nocnym graniu mozna zapomniec ...... Warto jednak miec nadizeje, ze ten poczatkowy exkluziw jest na tyle niedopracowany ze meczy konsole. ......

Pozdrawiam.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Na Killzone czasem pomaga zablokowanie stałych 30 klatek , jeśli chodzi o wymianę pasty to rozmawiałem z człowiekiem z pewnego serwisu , który już to robił i powiedział ,że nie widział spektakularnych efektów.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
odpowiem na pytania które były wcześniej zadane.
1.gwarancja producenta 12 miesięcy i 12 miesięcy sklepu (dzwoniłem do serwisu sony i pan odpowiedział mi na to pytanie,że w Europie jest takie prawo i przez pierwsze 12 miesięcy jest gwarancja door-to-door,potem musimy się udać do sklepu gdzie kupiliśmy daną konsole.
2.lepiej nie kupować gier z alle......w wersji cyfrowej ponieważ moim zdaniem można zarobić bana/albo jest to nie uniknione,za dawnych czasów kupowałem microsoftpoint(msp)gdzie pierw logowałem się na koncie z punktami,kupowałem co chciałem,wchodziłem na swój profil i wio miałem już gre na swoim profilu.Po jakimś czasie brak możliwości połączenia się z xbox live (ban dożywotni na konsole i konto) ;)
3.Ps4 najtaniej wychodzi w media-markt cena za golasa to 1799 zł.
 
Do góry