Ps4

maxan

New member
Bez reklam
Dlatego napisałem "praktycznie", bo teoretycznie wiemy jak jest :)

Pozdrawiam,

dobra dzwiek jest super ale za polowe tej ceny albo i mniej kupimy w miare dobre stereo ktore w mojej opinii zdaje egzamin (oczywiscie mowa o graniu) ... a najlepszy zestaw sluchawkowy wedlug mnie to mixer Astro + w miare dobre sluchawki stereo :p
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Testowałem stary model słuchawek PULSE 7.1 100% satysfakcji. Ocena moich kolesi to 10/10 więc zadne trittony mnie nie kupią :p
Na mój gust są brzydkie :bober: Polecam przetestować PULSE ! Nasz stary ziom z klanu Michalowski jest w posiadaniu ;) zaczerpnij opinii ,chyba ze juz kupiłeś to zabielane paskudztwo haaha?

Tak kupulem to "zabielane paskudztwo' (ktore de facto swietnie wyglada jak i jest wykonane) za 299 zl nowka sztuka i jestem mega zadowolony. Z Michalowskmi juz dawno rozmawialem na temat elite pulse, jednak ich cena jest dla mnie jak za wysoka i z tego co wiem, to bateria tam trzyma o wiele krocej nize poprzednie sonki :)
 

kwasior21

New member
No i nie wytrzymalem i kupilem ps4.Przeskok z ery ps one na ps4 ogromny.Gram sobie w tomb raiderka i podziwiam krajobrazy.Natomiast czytam sobie opinie ludiz o wentylatorku w ps4 i zala sie, jak jest u Was?
U mnie w stanie czuwania jak nic nie sciagam nie wlacza sie w ogole, jak jestem w dashu badz cos tam mis ie sciaga w tle to sobie szumi ale znosnie, natomiast jak zaczne grac juz nie jest tak cicho, wzrasta badz maleje natezenie wzgledem scen w grze, tak ma byc?
 
Do góry